HCL.HR

Prijedlog mobitela

  • 5 Odgovora
  • 2752 Hitova
*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Prijedlog mobitela
« : 02. Listopad, 2012., 21:14 »
Ajde ljudeki znam da tu ima mobitel freakova koji ce mi pomoci.Ja se ne kuzim previse u mobitele,a opet ne i premalo.Skupio sam para pa bi uzeo sad neki novi mobitel,ono znaci ako treba vrh vrhova.
Naravno,dosta mi je mobitela zapelo za oko,a ovo su neki : Samsung Galaxy Nexus,Samsun Galaxy S2,Samsun Galaxy S3,Samsung Galaxy Note,Iphone 4s 32 gb ili eventualno neki sa manje i dakako moj najveci favorit je Iphone 5 kojeg bi pricekao pa upecao oko Božića ili tako nesto.

Sad prjedlozi,zasto predlazete neki od ovih mobitela,molim vas da mi navedete razlog.Stalno su te dvojbe sad S3 vs Iphone 5 pa nez.5 i dalje ima manji ekran od s3 al Iphone je Iphone,no s druge strane,Iphone se pokvari i gotovo je,dok za Samsung ima milja zamjenskih djelova.
Definitivno mi se svida novi izgled Iphonea al ono,aj predlozite nesto..
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

Odg: Prijedlog mobitela
« Odgovori #1 : 02. Listopad, 2012., 21:26 »
Iphone se pokvari i gotovo je

?
Odakle ti to? ;(

A ono, ne znam što očekuješ da ti ljudi kažu.
Sve vidiš i sam.
iPhone ima manji ekran, al meni je to čak plus. Svi ovi mobiteli s 4.5" i većim ekranima su mi prepreogromni.
Prčkao sam po Galaxy S3 prije par dana i baš je nepraktično velik. A čemu? ;(
Što to radiš na mobitelu da ti treba tako ogroman ekran?

Nemam pojma, koristim četvorku skoro dvije godine i nikad mi nije "usfalilo" ekrana.

Ne znam što ti je bitno kod mobitela pa ne znam što da ti kažem.
IMO, iOS > Android pa ono.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Prijedlog mobitela
« Odgovori #2 : 02. Listopad, 2012., 21:51 »
Jaa bih ti preporučio Nokia Lumiju 920, po meni odličan mob, još si samo izaberi koje ćeš boje  :thumbs:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Prijedlog mobitela
« Odgovori #3 : 02. Listopad, 2012., 22:46 »
Iphone je Iphone

 :hiha:

mislim čemu otvarat topic.  :wildboy:

kupi si iphone 5 i gotovo, očito patiš za tim 


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Prijedlog mobitela
« Odgovori #4 : 02. Listopad, 2012., 23:05 »
Najbolje ti je poslušat Kaisera i kupit lumiu x20, koja još nije ni izašla. Svakako dobar dil ako to uspiješ sad nabavit,,  :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:

al da, dobro drag kaže, očito je da se cijediš na jabučicu, skrati polemike i kupi si peticu.

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: Prijedlog mobitela
« Odgovori #5 : 02. Listopad, 2012., 23:28 »
Oukej,ocito onda i ocu.Moze i lock sto se mene tice,a moze i ostat tema,svejedno..
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9