HCL.HR

Koncerti

  • 1897 Odgovora
  • 198407 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1245 : 21. Studeni, 2009., 14:16 »
Elemental

12.12.2009 (Subota)
Čakovec
Prostor

Vrijeme: 22:00
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1246 : 24. Studeni, 2009., 01:05 »
Woven hand


ide ko,ja brijem idem pecto posto
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1247 : 25. Studeni, 2009., 12:36 »
Glazbeni outlet u Kino Europi

Ide tko?
Ja definitivno idem kupit koji cd.  :ementaler:  :hug

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1248 : 25. Studeni, 2009., 12:39 »
A jebemu. Neam sad para. :(

Skupit ću nešto, i idem. ziher. :ementaler:

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1249 : 25. Studeni, 2009., 12:50 »
vidimo se tamo  ;)
COOL

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1250 : 25. Studeni, 2009., 15:09 »
ane  \:D/

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1251 : 25. Studeni, 2009., 15:18 »
WHUU. Idem.

A ček. Fak. Radim.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1252 : 30. Studeni, 2009., 19:12 »
KSET 11.12.09., Petak  od 20:00 × 35/45kn × Koncert
Beatles Revival Band

 :hiha:

Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1253 : 01. Prosinac, 2009., 19:23 »
Možda odem.  :solidus:

Nego, bio na glazbenom outletu. Kulerica mnogo.
Kupio prva dva albuma arktik mankisa, novi od pipsa, heart on od eodm-a i first impressions of earth od strokesa.
Imali su i room on fire (strokesi isto), al svega par komada i to za 20 kn pa nisam stigo ugrabit.  :(
A outkast im na kraju nije stigo. Al lik je reko da će bit još ovakvih stvari.

I da, cijene i ponuda bili i više nego dobri. Vidio masu dobrih stvari, a cijene uglavnom od 10 do 50 kn. Tek par cd-a (al skroz novi samo i stadium arcadium jer je dabl cd) bilo 80 kn, a spešl edišni nekih 100.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1254 : 02. Prosinac, 2009., 09:27 »
bio jučer u tvornici na nekom humanitarnom koncertu. skupljanje love za pedere s aidsom. uglavnom, bio prvo neki strani bend, prolly neki britanci il neš, slabo su rokali. a bilo je prerano, pa valjda zato nije bilo previše kul. onda je došao neki random bend s nekom milfačom ko pjevačicom. ono. basist, gitarist, bubnjar, cijeli bend jebeni klinci, a žena ono minimalno 35 godina. rekoh ok, bar se ne štukari. bili su odlični, fakat ok. nešto između reggea i treša svirali. kul uglavnom

nakon njih došla riječka PANK NIJE MRTAV!!!11 grupa diskurz. da nema dragstera, điza, natka i sirka (i još vas par hcl riječana) zapalio bi taj grad. ovaj diskurz je bio tolko loš da bi se svidio jedino karlu u njegovim najlošijim danima. užasni su bili. mislim ok, još su dobro i svirali, ali vokal je... htio sam ga silovat u guzicu PIŠTOLJOM kolko se lik nepotrebno derao.

nakon njih došao belfast food. dečki pokazali ko je kralj scene. savršenstvo apsolutno. irska glazbica, brzi ritmovi i posljednja stvar "jutarnja erekcija". ono, popao sam boner na sam spomen refrena.  :ementaler:

na kraju, šlag. hladno pivo. genijalno. još uvijek su najjači bend na estradi. iako sam izgubio malo vjeru u njih nakon koncerta za 20 godina na kojem su sakali. vidi se da im bolje pašu manji klubovi di onda mogu rokat a da se kuži njihova energija. na teško je ful biti kul došao i dedo majka.  :ementaler:

par random infosa. tvornica je ok prostor za koncerte, sviđa mi se. piva je bila 15 kuna, 0.33 što je malo više od prosjeka al ok. humanitarstvo.

wc? da mogu dao bi im minus pecto ocjenu. bokte, ja ne znam dal je to tamo ikad iko očistio. umro sam skoro. čovjek se osjeća prljavo kad sam uđe u taj prostor.

ljudi koji se oblače ko prljavi pankeri. pa ništa osobno. samo. jebem vam mater mrtvu nožom i čekićem. odvratni su. kakve nule od ljudi majketi. kakav izgled. način ponašanja. jarče bože :tired:




sve u svemu, bilo mi je odlično.  :ementaler:

Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1255 : 02. Prosinac, 2009., 09:42 »
diskurz ima potencijala, iako su im liriksi onako, 15 godina pank stil. :(

i jebote hladno pivo. smeće. :wildboy: :ementaler:

I da, ne znam kaj ti očekuješ od wc-a u klubovima. :hihi:

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1256 : 02. Prosinac, 2009., 09:49 »
Fakat ono biver, javni WC-i :(
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1257 : 02. Prosinac, 2009., 09:56 »
Ummm, biver, to nije bio Edo Maajka. To je bio Stipe (trubač u HP-u, jel) sa onim debilnim naočalama.  :wildboy:

Bio i ja, al došo tek na kraj diskurza, tak da njih nisam baš čuo nešt.
Al ovo ostalo je bilo više manje kak biver kaže.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1258 : 02. Prosinac, 2009., 10:04 »
pa bio sam ne znam i u aquariusu, roku čak i močvari u wcu. ne znam. u gemu i bistri. al jebemti nikad u životu nisam vidio tolko odvratan wc. ono. doslovno imaš osjećaj da prljavost leti zrakom. boce pive po podu, nema sapuna, vrata sva razvaljena iz štokova. na 3 od 5 slavina nemreš otvorit vodu jer su pipe također odvaljene. sve mokro i blatno, jebeno bljuzgavo.

užas bokte. mislim, razlog su prljavi pankeri. kak izgledaju, oni vjerojatno u takvim wcima mogu jest, al ono.

@ivan

jebi se. hladno pivo jedino na našoj scenu rula. diskurz nema potencijala. potencijal im je nestao u onom trenutku kad su počeli svirat pank nije mrtav. mrtva smečad. zaboravio napomenut da se pjevač fejkao po stejđu ko glupan. ono, deset ljudi ga sluša, sve boli kurac, al glavno da se on baca po bini, leži na podu i kaj ti ja znam  :tired:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1259 : 02. Prosinac, 2009., 10:08 »
Ummm, biver, to nije bio Edo Maajka. To je bio Stipe (trubač u HP-u, jel) sa onim debilnim naočalama.  :wildboy:

Bio i ja, al došo tek na kraj diskurza, tak da njih nisam baš čuo nešt.
Al ovo ostalo je bilo više manje kak biver kaže.

rofl.  :( a stajao sam tamo s lijeve strane bine, odmah kod ulaza u tvornicu kad su oni svirali pa nisam baš najbolje vidio. al ono, učinilo mi se da je dedo majka. pogotovo s onim naočalama. još me na krivi put naveo neki random lik koji se počeo derat edo majka, edo majka kad je lik počeo repat.  :hihi:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9