HCL.HR

Koncerti

  • 1897 Odgovora
  • 198292 Hitova
*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1470 : 13. Svibanj, 2010., 19:50 »
od toga s epidemijom.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1471 : 14. Svibanj, 2010., 19:28 »
Jebote Coldcut večeras u Boogaloo.

http://www.glazbeni-forum.com/showthread.php?p=802889

Primjer:
http://www.youtube.com/watch?v=nLu7p9bTJ84

Mogo bi ovaj AV dio biti zanimljiv, imaju taj ko neki novi filmek pa sad ga koriste na tourovima.

Bit će i u Rijeci sutra pa ak nekog zanima (natko?)

http://www.residentadvisor.net/event.aspx?166351

A'right!

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1472 : 14. Svibanj, 2010., 19:35 »
Primjer:
http://www.youtube.com/watch?v=nLu7p9bTJ84

Kako jebeno, pogotovo kad vokal krene oko 2min  :ave:

Išao bi vjerovatno da imam s kim i da sam prije čuo za njih. Ne volim rendom doći na "koncert", volim znati par pjesama unaprijed, veći je gušt ;((((
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1473 : 14. Svibanj, 2010., 19:37 »
Čru, al ono, element iznenađenja i te fore. Tko zna kad će opet doći, a zanimaju me ful te vizualizacije pizdarije, više nego mjuza (ima dosta hip hop elemenata pa nak, meh).

Javim dojmove od večeras, možda se predomisliš.  :ementaler:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1474 : 14. Svibanj, 2010., 22:08 »
jebemu zašt nema kod nas coldcut, ovdje jedino što prolazi je house i neko jače trance ime, te tu i tamo techouse

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1475 : 15. Svibanj, 2010., 02:42 »
Af ne znam. Iznervirali su me.  :(

Prvo što je bio netko rendom ka predgrupa i trajao je 800 godina i upilao ful a svirao je frajer valjda oduvijek tamo. Onda uleti Coldcut, jeij, ali samo jedan memeber, stisne play na macbooku i to je to. Nema tu sviranja, ikakve interakcije i to, već pleja već smontiran film i sjedi dok je urokan ko pas il nešto. Tako da ovo u biti nije VJ-ing već čisto plejanje jebote, što može bilo tko ovdje napraviti.

Mjuza je odlična, film graniči s retardlukom. HEJ SPASIMO PLANET ZEMLJU

INTELIGENTNA ENERGIJA

Ubili su s tim. Ok, dobili para i sve skupa ali jednostavno meh spram očekivanja. Generalno jako dobro i čak odlično, ali što sam mislio da ću dobiti onak, naah.
Sve u svemu razočarenje; volim Coldcut ali ovo nema veze s ičim+pokušavaju mi oprati mozak sa INTELIGENGNOM ENERGIJOM i sličnim glupostima. Nabijem.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1476 : 15. Svibanj, 2010., 13:52 »
Stisnuo je play i onda sjedio i više nije taknuo tipkovnicu. Uopće.  :wildboy:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1477 : 15. Svibanj, 2010., 13:58 »
Koji kurac je INTELIGENTNA ENERGIJA?
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1478 : 15. Svibanj, 2010., 14:15 »
Nije to sto posto. :wildboy:
To neka korporacija...a ON JE PROTIV KORPORACIJA!!1 IMA MACBOOK!!1 To je znak.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1479 : 15. Svibanj, 2010., 14:18 »
Ironija.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1480 : 15. Svibanj, 2010., 14:22 »
Ha.  :hiha:

Oni su ka ekološki osviješteni, spašavaju planet i bore se protiv zlih korporacija.
Film počinje kao planet Zemlja, ljepota, vulkani, oceani, pizdarije i govna da bi onda gledali kako ima milijn smeća i otpada i kako to utječe na prirodu.

Super je to napravljeno, i film je u biti šou. Ali počeli su onda sa spikom pranje mozga, ubacili čak neke dijelove na Hrvatskom što mi je bilo totalno užasno.  :wildboy:

Na ekranu piše uz hrpu vizual svačega: ''Energy is life. We are energy. blabla'' i onda: Energija je život. Mi smo energija. Ti si energija. Energija je vječna. Jebemo te u zdrav mozak.

Point je da je kao solarna energija besplatna i neograničena pa ju koriste INTELIGENTNI ljudi. Isto ko i vjetar.
Što je u principu točno...ali ne volim kad mi netko upire prstom u čelo i govori da sam retard. Barem ne toliko očito.  :wildboy:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1481 : 15. Svibanj, 2010., 14:36 »
Ironija.

Ako sam namjerno ironičan...onda je glupo isticati to kao ironiju. Zar ne? :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1482 : 15. Svibanj, 2010., 14:38 »
Dakle, Ixy = fail.

I iskopajte mi oči ako ikad više kažem tu riječ.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1483 : 15. Svibanj, 2010., 14:48 »
Nabrijan si. Nije tvoj dan. Iskoristi svoj gnjev za očuvanje okoliša.  :wildboy:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1484 : 17. Svibanj, 2010., 10:17 »
metallica. prepredobro je bilo.

prvi red, kiša, cijeli blatnjav. puno piva. bija sam na velikom screenu, ko i ostali iz prvih redova. prijatelj mi je uvatija jamesovu trzalicu. ja nisam ništa, al nema veze.

setlista je bila odlična. neočekivano.

što drugo reći. nezaboravno.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9