HCL.HR

Top 123438 normalna muzika

  • 223 Odgovora
  • 20485 Hitova
Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #15 : 06. Veljača, 2012., 01:39 »
Mislim poslušat ću definitivno i dat RIVJU, nemojte sad disat glazbu jer neće se svima sve svidit nikad ono.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #16 : 06. Veljača, 2012., 01:42 »
Ae, nez. Rendom sam stavio taj album samo za početak. Zapravo, to nije ALBUM, to je EP.  :hiha2:

Nezzzzzz, mislio sam prvo stavit Lanu Del Rey, al nema mi smisla sad stavljat nešto što svi znaju i većina vas ionako sluša durrr.
Ili ima? Ili ćemo, kao što je GIESS mislio, slušat RIHANU i slične?

Meni svejedno. Kako želite.  :hiha2: :hiha:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #17 : 06. Veljača, 2012., 01:45 »

Ili ima? Ili ćemo, kao što je GIESS mislio, slušat RIHANU i slične?

Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #18 : 06. Veljača, 2012., 01:48 »
Ajmo izvrtat riječi iako znamo da nisam tako mislio.  :hiha:
Jesi ti neka leila?  :hiha:

Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #19 : 06. Veljača, 2012., 02:35 »
ostavi ovo dobro je
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #20 : 06. Veljača, 2012., 10:50 »
Ae, nez. Rendom sam stavio taj album samo za početak. Zapravo, to nije ALBUM, to je EP.  :hiha2:

Nezzzzzz, mislio sam prvo stavit Lanu Del Rey, al nema mi smisla sad stavljat nešto što svi znaju i većina vas ionako sluša durrr.
Ili ima? Ili ćemo, kao što je GIESS mislio, slušat RIHANU i slične?

Meni svejedno. Kako želite.  :hiha2: :hiha:
Ma sve 5,meni se ovaj niger nikad nije sviđao pa kad sam vidio da si njegov album stavio bilo je OMFG ISSBGT MAZO  :fpalm:

Recenzija je pri kraju  :hiha:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #21 : 09. Veljača, 2012., 13:47 »
Kad je deadline?
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #22 : 09. Veljača, 2012., 13:52 »
Pa mislio sam da bude ovaj tjedan. Dakle, do ove nedjelje. Dalje idemo tjedno.

Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #23 : 09. Veljača, 2012., 14:16 »
Samo pitam da se zna.  :D
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #24 : 12. Veljača, 2012., 18:21 »
govno a ?
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #25 : 12. Veljača, 2012., 18:50 »
:(
Evo moj kratki DNEVNIK ZABILJEŠKI NAČINJENIH TIJEKOM SLUŠANJA. Možda bar potakne nekog da napiše nešto.


Gonjasufi - MU.ZZ.LE


Tijekom slušanja prve stvari: koji je ovo kurac, neko previše andrgraund hip sranje. Guglao tipa - yoga majstor. Štajeovo. Imam osjećaj da mi želi usadit neke yoga scijentologija ideje u mozak.
treća stvar može stat još nekako, atmosferična je.
koliko god nekad mrzim preseravanja od 7 minuta, toliko je ovo prekratko za... išta.
ove ša mrvicu duže traju i valjaju nešto (pisano tijekom slušanja sedme stvari). al meni to sve skupa dosadno sranje.

Poslušao još par puta nakon prvog slušanja, mišljenje se nije promijenilo.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #26 : 12. Veljača, 2012., 19:12 »


nez koliko ima smisla stavljat ponovo sliku. al ono, ljepše izgleda zar ne?

evo
poslušao sam još prije par dana, par puta. prvo slušanje, ok početak. prve 3-4 pisme. kasnije se razvodni i bude jako bezveze.
štoviše, čak i ispod prosjeka takve vrste glazbe. znači, nešto jako generično ovog tipa bi bilo bolje od ovog albuma.
imam osjećaj da je tip radija pisme u 5 minuta i preko kurca. tu i tamo bi ga pukla neka inspiracija pa bi složija nešto dobro. npr. nickels and dimes. najbolja stvar s albuma, po meni.
al dobra stvar je što je bar kratko, tj. moglo je i biti gore. da duže traje. lol. valjda je odlučija da ne želi pilat ljude.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #27 : 12. Veljača, 2012., 20:23 »
ja neču sliku stavit,nema smisla

dakle,gonjasufi ;( drevni mistični joga učitelj iz amerike,

prvi put kad sam preslušavao album rendom sam surfao internetom,nakon pola sata skužim,pa hej ja slušam muziku neku.ntii jedna pjesma mi nije bar malo ostala u uhu ili da mi se čini dobra pa da je preslušam odmah još jednom. lirikse baš nisam pobro jer u pjesmama uvijek nešto mumlja nerazumljivo,ali sumnjam da sam puno propustio.

Ne da mi se više niš pisat jer je i ovo što sam napisao previše za ovako loš album ;((

2.5 / 10
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #28 : 14. Veljača, 2012., 00:41 »
i. što ćemo s ovim?
sad ixy kao treba izabrat osobu za drugi album, ako se ne varam.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #29 : 14. Veljača, 2012., 00:43 »
Aha, da.

Aj nek bude Duje jer je on prvi napisao ful rivju.  :hiha:
Ne znam po čemu bih odabirao.  :(

Treba smisliti neke matematike.  :hiha2:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9