HCL.HR

Steam

  • 1044 Odgovora
  • 372420 Hitova
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #615 : 05. Ožujak, 2016., 19:41 »
Hmm koja je igra ?

Meni neće radit na nekim starijim igrama

Tipa originalni ABE's ODYYSEY. Overlaya jednostavno nema
imam i New and Tasty što je HD prerada iste igre i overlay je naravno tu.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #616 : 05. Ožujak, 2016., 20:07 »
Istina da, ne radi na svim igrama.

Možda ti se overlay sam od sebe ugasio zbog zadnjeg updatea. (Meni se cijeli library zbrčkao po kategorijama na zadnjem updateu)

Ako je do toga, ideš na:
Steam > Settings > In-game tab.
Check the box next to Enable Steam Community In-Game.
Right click the game in your Library
Select Properties
On the General tab, check the box next to Enable Steam Community In-Game

Ako nije do toga, probaj ovo:
Ctrl+Alt+Del (while the game is still running) and go to processes. Find the process called gameoverlayui.exe and end the process. Go back in game and the steam overlay should work again.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #617 : 06. Ožujak, 2016., 19:32 »
Imam nekakvih glupavih igara na Steamu, i zanima me moglu li ih obrisati?

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #618 : 06. Ožujak, 2016., 19:41 »
Ne mozes prestat posjedovat igru. Ako pričaš o instaliranoj igri, što sumnjam, onda je možeš desni klikom > delete local content pobrisati tj. uninstall.
The blood of youth is bubbling back..

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #619 : 06. Ožujak, 2016., 19:46 »
Pričalo se prije par updateova da možeš maknuti igru iz librarya, ali ako ju želiš ponovno igrati - moraš ju ponovno i kupiti.
Igra se može jedino ukloniti ako kontaktiraš Steam support i onda ti ju oni izbrišu.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #620 : 06. Ožujak, 2016., 19:50 »
yubs-d-rsc

Mislim na igru koja je u Library... Znači moram kontaktirati Steam Support i čekati odgovor 5 mjeseci...

Može li se igra nekako ''pokloniti'' tj. poslati na drugi account?

Pretpostavljam da ni to ne može

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #621 : 06. Ožujak, 2016., 20:11 »
Igra koja je aktivirana na bilo kojem računu više se ne može pokloniti ili bilo što drugo s njom napraviti. Ako si mislio nešto nekome pokloniti onda si trebao CD Key pokloniti ili kupiti igru kao gift.


Možeš jedini kontaktirati Steam support da ti izbrišu igru iz librarya.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #622 : 07. Ožujak, 2016., 02:00 »
Pa napravi favorite mapu i prebaci igre koje igraš u nju ostalo neka se gomila. Iskreno nije mi jasno da ti smeta tih par 0 i 1 u stemu programu.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #623 : 07. Ožujak, 2016., 08:09 »
Imam nekakvih glupavih igara na Steamu, i zanima me moglu li ih obrisati?

U libraryu nađeš igru koju želiš ukloniti sa accounta i onda skroz desno u uglu nađeš "Support". Potom ideš na "I want to permanenty remove this game from my account". Poslije toga ti je na kraju ostalo samo da odabereš "Okey, remove the listed games from my account permamently".



Napomena: Ako si se predomislio vezi igre koju si uklonio nema razloga za brigu da moraš ponovno kupiti/nabaviti igru. Postoji opcija da se vrati (restore) igra tako da se ide u Help --> Steam Support i nađe se igra koja se uklonila, pa se ide na "It's not in my library". Valve nije definirao dokad restore opcija vrijedi, tako da se detaljnije o tome nažalost zasad ne zna.
« Zadnja izmjena: 07. Ožujak, 2016., 08:13 raskojnikovv »

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #624 : 10. Ožujak, 2016., 15:01 »
Ovako stoje stvari kod mene. Imam malo jacu konfuguraciju racunala, pa sam pomocu aster programa razdjelio pc na dva ekrana. S time da svaki ekran se ulogira na jedan acc iz windowsa i svaki imaju posebno mis, tipkovnicu i zvuk. Tako da prakticki imam dvije radne stanice na jednom PC-u. Zatim sam otvorio steam na jednom ekranu normalno, a drugom otvorio pomocu sandboxie. Uđem u igru na oba ekrana i mogu igrati (npr. dota2) offline bez problema. No kad probam ici na online game acc koji je usao bez sandboxie moze normalno igrati, a drugi koji je usao preko sandboxie ne moze, a razlog koji je naveden je VAC ( Valve Anti-Cheat System). Meni nije u interesu varati u igrama. Samo zelim sa bratom igrati zajednio . Pa vas molim za neki savjet ili rjesenje ako netko zna. Unapred zahvaljujem.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #625 : 10. Ožujak, 2016., 15:15 »
Bio je jedan thread na dota 2 subu prije par godina gdje je jedan par tako igrao dotu pa su fasovali ban ako se ne varam; javio se netko iz valvea i rekao da sistem moze tako funkcionirati ali ne garantiraju da VAC nece okinuti radi dijeljenja MAC adresa itd. procackaj malo po /r/steam i slicnim subovima, mozda nadjes nesto korisno. sretno
The blood of youth is bubbling back..

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #626 : 10. Ožujak, 2016., 17:09 »
Hvala. Citam po forumima vec par dana, pa nemam srece. Pokusao sam i steam kontaktirati da mi to odobre, pa cekam njihov odgovor. Jer ne zelim ban dobiti.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #627 : 15. Ožujak, 2016., 20:29 »
Pozdrav, zanima me samo da li se mogu kupovati igre na Steamu sa Paysafeom iz Hrvatske?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #628 : 15. Ožujak, 2016., 20:32 »
Mislim da na samom Steamu ne možeš. Ali zašto uopće kupovati na najskupljem sajtu kad postoje stranice tipa g2a, kinguin, g2play i itd. Koji su osjetno jeftiniji i primaju paysafe card.
I naravno kod njih dobiješ key koji se aktivira na Steamu. Samo kad kupuješ gledaj da bude CD Key (ne gift) i da je ili EU ili GLOBAL.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #629 : 15. Ožujak, 2016., 20:40 »
Mislim da na samom Steamu ne možeš. Ali zašto uopće kupovati na najskupljem sajtu kad postoje stranice tipa g2a, kinguin, g2play i itd. Koji su osjetno jeftiniji i primaju paysafe card.
I naravno kod njih dobiješ key koji se aktivira na Steamu. Samo kad kupuješ gledaj da bude CD Key (ne gift) i da je ili EU ili GLOBAL.

Nisam baš upućen u PC gaming pa  ne znam kako ide to sa keyevima a i mislio sam igre kupovati samo na onim akcijama koje vidim da su baš jako dobre, daleko bolje nego na PS Storu svakako, ali hvala na pojašnjenju.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9