HCL.HR

Steam

  • 1044 Odgovora
  • 371191 Hitova
*

trulex

  • **
  • 169
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #660 : 29. Svibanj, 2016., 13:12 »
Imam screen tearing u steam clientu, da li postoji neko rješenje?

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #661 : 02. Lipanj, 2016., 10:11 »
Sad ću izgledno ispast malo glup no i dalje mi nije jasno kako share-anje steam library-a izgleda u stvarnosti.

Npr.

Član hcl-a doktor1 ima Witcher 3: wild hunt i expansion pack.
Ja imam witcher 3 wild hunt no nemam blood and wine.

E sad kad bi mi recimo dogovorili shareanje da li to znači da bi ja mogao igrati Blood and Wine ?
Jasno mi je za cijele igre no da li to vrijedi i za expanzije itd.

I zadnje i vjerovatno najgluplje pitanje: Ako je navedeni član HCL-a sharea samnom svoj library to pretpostavljam znači da W3 ne možemo igrati u isto vrijeme  jel ?
I ukoliko ja igram igru s njegovog acc da li on uopće može išta igrati u isto vrijeme ? tj da li se doslovno sharea jedna igra ili cijeli library ?
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #662 : 02. Lipanj, 2016., 10:29 »
Sad ću izgledno ispast malo glup no i dalje mi nije jasno kako share-anje steam library-a izgleda u stvarnosti.

Npr.

Član hcl-a doktor1 ima Witcher 3: wild hunt i expansion pack.
Ja imam witcher 3 wild hunt no nemam blood and wine.

E sad kad bi mi recimo dogovorili shareanje da li to znači da bi ja mogao igrati Blood and Wine ?
Jasno mi je za cijele igre no da li to vrijedi i za expanzije itd.

I zadnje i vjerovatno najgluplje pitanje: Ako je navedeni član HCL-a sharea samnom svoj library to pretpostavljam znači da W3 ne možemo igrati u isto vrijeme  jel ?
I ukoliko ja igram igru s njegovog acc da li on uopće može išta igrati u isto vrijeme ? tj da li se doslovno sharea jedna igra ili cijeli library ?

Ne mozete igrati u isto vrijeme. Sharea se cijeli library ali nisu sve igre dijeljive, vecina je, ali ne sve. Ako si u njegovoj igri i on pokrene nesto, dobijes upozorenje da imas odredjeno vrijeme dok automatski ne izadje iz igre.

Who owns and can access the DLC and in-game content associated with a shared title?
A guest will have access to the lender's DLC, but only if the guest doesn't also own the base game. Guests may not purchase DLC for a base game they don't own. Any player may purchase, trade, earn, or otherwise acquire in-game content while playing a game, but in-game items cannot be shared between accounts. These items remain the property of the account that purchased or acquired them, whether borrowing or lending the base game.


Ako obojete imate Witcher 3, Steam vam NE DA da dijelite DLC-ove.

Ako ti jos nije jasno. Kad ti igras doktorovu igru, cim on pokrene bilo sto svoje, tebi automatski izlazi nakon upozorenja i odredjenog vremena. I obrnuto. Dok dijelite library, mozete u isto vrijeme igrati igre koje posjedujete.
« Zadnja izmjena: 02. Lipanj, 2016., 10:34 imagineak »
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #663 : 02. Lipanj, 2016., 11:01 »
Hvala na odgovoru.

Jebena politika dlc-ova lol

Za igre koje oboje posjedujemo mi je jasno imao sam nekih drugih nepoznanica no eto ty very much.  :thumbs:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #664 : 02. Lipanj, 2016., 11:04 »
samo budi oprezan kome daješ jer da se aktivira treba se netko spojiti sa tvojim korisničkim imenom i šifrom na tvoj steam

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #665 : 12. Lipanj, 2016., 11:13 »
Imam jedno pitanje a mrsko mi sad tražiti na 40 stranica odgovor. Kada kupite igru na Steamu i instalirate je, fino je pređete ovo ono, i sad ja hoću da je izbrišem da mi ne zauzima prostor, da li će kada je ponovo hoću instalirati i zaigrati, ostati sav moj napredak koji sam ostvario u prvoj instalaciju ???

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #666 : 12. Lipanj, 2016., 11:21 »
Ovisno o igri.
Dok ne rušiš sistem ili ostaju ti svio saveovi na tvom lokalnom diksu i onda kada ponovno skineš igru na istom sistemu imaš svoj save.
No postoje i igre koje imaju cloud save! To moraš pogledati na steamovoj stranici te igre. Onda ta igra uploada save na cloud i imaš ga uvijek, čak i ako reinstaliraš istem.


Inače ako ti je jako stalo do saveova imaš program (osobno ga koristim) gamesavemanager. Lijepo zabilježiš što da ti od saveova backupira i to je to. Spremiš na neki USB ili cloud (gdrive, dropbox i itd) i samo ponovno skineš kada kreneš igrati igru. Otvoriš ju u tom programu i on save stavi baš tamo gdje treba i to je to.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #667 : 13. Lipanj, 2016., 17:40 »
Jedno pitanje o steam sharingu. Imam prijatelja kojem bi "šero" ETS 2, a pošto imam već 70-tak igara kako mogu samo tu dat da može igrat, znači bez onih 70.
French Car Mafia EST.2016

*

Prayer

  • **
  • 183
  • 1.6180339887
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #668 : 13. Lipanj, 2016., 20:34 »
Jedno pitanje o steam sharingu. Imam prijatelja kojem bi "šero" ETS 2, a pošto imam već 70-tak igara kako mogu samo tu dat da može igrat, znači bez onih 70.

Zbog čega mu nebi "šero" i ostatak igara? Inace to se ne moze jer ne seras pojedinu igru vec cijeli library.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #669 : 14. Lipanj, 2016., 01:03 »
Jedno pitanje o steam sharingu. Imam prijatelja kojem bi "šero" ETS 2, a pošto imam već 70-tak igara kako mogu samo tu dat da može igrat, znači bez onih 70.

Zbog čega mu nebi "šero" i ostatak igara? Inace to se ne moze jer ne seras pojedinu igru vec cijeli library.

Ma "šero" sam mu sve makar je i sam rekao da mu treba samo ta igra. U biti hvala na odgovoru  :D
French Car Mafia EST.2016

*

delko

  • *
  • 139
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #670 : 20. Lipanj, 2016., 23:57 »
Ima li kakvih prica, sta ce biti dobro na predstojecem Summer Sale-u ? :)  :clap:

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #671 : 21. Lipanj, 2016., 03:28 »
Jos 60 sati
Ma nadam se da ce biti svega, ne ocekujem neke AAA naslove za 20 kn al se nadam da ce biti povoljnih igrica
Ako nekom treba dodatni igrac u mp nek se javi na disccordu Oly3K

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #672 : 21. Lipanj, 2016., 04:02 »
oko 17 eura imam na walletu. Nadam se pokupit Gothic 3 ultra jeftino i jedno 2 igre po 7.49 eura ili tri po 4.99

*

trulex

  • **
  • 169
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #673 : 21. Lipanj, 2016., 21:35 »
i mojih 270€ na waletu je spremno :)

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #674 : 21. Lipanj, 2016., 22:10 »
i mojih 270€ na waletu je spremno :)

Uuu lijepo brate  :loludara: :clap: :ave: :hug    Šta kontaš uzet sve :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9