HCL.HR

Steam

  • 1044 Odgovora
  • 372399 Hitova
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #795 : 14. Rujan, 2016., 16:19 »
Auuu treba se tu snac :D

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #796 : 14. Rujan, 2016., 16:32 »
Samo upišeš igru u tražilicu. Izabereš koja te zanima i vidiš koliko košta na kojoj stranici. Kada otvoriš stranicu bitno je ono što sam ti rekao GLOBAL ili EU key i to je to.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #797 : 15. Rujan, 2016., 23:12 »
pozdrav, moze li mi neko reci zasto kad ahocu preuzeti pes 17 demo za pc na steamu pise da nije podrzan za tu regiju (Bosna i Hercegovina)???

sve ostale hoce, samo pes kao nije podrzan

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #798 : 16. Rujan, 2016., 06:05 »
Pa zato što BiH nije podržana... Imaš igara koje su region locked. Recimo mi uopće ne možemo igrati Street Fighter X Tekken iako je u ostalim krajevima svijeta normalno podržan.
Sad je pitanje zašto je Konami baš onamo stavio restrikciju. možda poradi velikog broja cheatera?!?

*

Filzex

  • *
  • 107
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #799 : 29. Rujan, 2016., 11:43 »
Evo nedavno sam nabavio gaming notebook (laptop), pa kad se mogu očekivat neka velika sniženja na Steam, znam za summer sale jer to spamaju svugdje, pa sad oče li bit do Božića nešto? :kava:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #800 : 29. Rujan, 2016., 11:53 »
Imaš katalog igara na allkeyshop.com


Tamo si gledaš cijene, samo pazi da uvijek kupuješ preko PayPala ako se nešto dogodi i uvijek gledaj isključivo GLOBAL ili EU Key i to ti je to.


Trebao si samo pročitati par postova ranije. Igre se skoro nikad ne kupuju preko Steama. A i kad su tamo igre na sniženju, ovdje su i dalje jeftinije.


*

Filzex

  • *
  • 107
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #801 : 29. Rujan, 2016., 14:48 »
Hvala, pa ova je stranica jeftinija i od G2a, na Steam san prije 1 tjedan uzea Bioshock Infinite na sniženju 7,50 €, jednostavno nisam moga to propustit a tad mi je taman i laptop došao pa nisan zna da imaju 1€ do 2€ jeftinijih opcija, a i tek se počinjem upoznavat s online kupnjom igara.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #802 : 03. Listopad, 2016., 16:36 »
Netko moze preporucit neke stranice za igrice ? Kao sto ste i sami rekli STEAM je jednostavno preskup... Jedino DayZ igre nema nigdje pa sam danas dao 200 kuna za nju to je iznimka jer sam prije igrao piratsku verziju pa mi se sviđa igrica sama po sebi a za ostale nedam toliko novaca...  Paa... neke ideje i preporuke ? Npr htio bi jos ARK, H1Z1 je isto fora samo sto je slicno Dayz-u dosta itd... hvala !
Imaš kinguin stranicu https://www.kinguin.net/?gclid=Cj0KEQjwg8i_BRCT9dHt5ZSGi90BEiQAItdjpNjh6b7VaaPeyGV80I-XynFIASUEe3BV1v3oB1vpIa4aArHh8P8HAQ
tamo sam primjerice uzeo FA4 koja je na Steamu te Wow, te stalno kupujem preplatu na istu tamo od 2mj. Isplativije je .
A stranice preko kojih kupujem bundlove za Steam kada mi se svidu jesu:
https://www.bundlestars.com/en/
https://www.humblebundle.com/clickteam-fusion-bundle

Sa svih sam napravio barem nekoliko kupovina i nikada nisam imao ikakvih poteškoća.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #803 : 21. Listopad, 2016., 19:05 »
Pozzz...

Zna li netko jel ima steam opcenito nekih problema sta se downloada tice ili je do mene i mog kompa?

Brzina skidanja mi se dize do 1-1.5 MB/s pa padne na 0 i tako svakih 5-10 sec.  Prije nije bilo tih problema nego tek sad.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #804 : 21. Listopad, 2016., 19:07 »
Moguće da ti je do diska, ako skidaš na mehanički.
Steam je napravljen na taj način da skine komad igre i onda ga raspakira, pa skine idući komad i raspakira i itd. E sada ko ti je komp spor i igre na HDDu moguće je da ti zbog toga brzina bude neko vrijeme 0 ili je danas launch neke nove popularne igre pa su serveri zakrčeni.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #805 : 21. Listopad, 2016., 19:10 »
A stvarno sad neznam... Prije je sve ok bilo...
Jedino ak je poceo dns hard zezat... :( 

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #806 : 21. Listopad, 2016., 19:28 »
Moguće da ti je do diska, ako skidaš na mehanički.
Steam je napravljen na taj način da skine komad igre i onda ga raspakira, pa skine idući komad i raspakira i itd. E sada ko ti je komp spor i igre na HDDu moguće je da ti zbog toga brzina bude neko vrijeme 0 ili je danas launch neke nove popularne igre pa su serveri zakrčeni.

Potvrdjujem. I ja sam imao isti problem. Stane, pa krene, stane pa krene. U pitanju je bio HDD, nesto sto je iskakalo upucivalo na to, ali se ne sjecam sto tocno. Kupio novi disk, i sve proradilo.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #807 : 21. Listopad, 2016., 19:31 »
A nek skine HD tune free trial i vidi health i neka napravi test pa će i sam znati što je. Ukoliko imaš i jedan jedini warning - nije dobro, ali još će ti i test sve potvrditi.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #808 : 21. Listopad, 2016., 19:32 »
Hvala...Ode skinut i probat.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #809 : 23. Listopad, 2016., 18:53 »
meni je neko hakirao steam account moze pomoc

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9