HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1151586 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3870 : 04. Studeni, 2016., 06:20 »
Ma je davla, na mom laptopu u 20-30 fpsa.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3871 : 04. Studeni, 2016., 12:05 »
Ja sam tek jučer podigao rezoluciju, koji noob  :loludara: Meni radi ok.

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3872 : 04. Studeni, 2016., 13:52 »
Overwatch, jos 20 dana traje sezona #2, treba dizat rank :D
Ako netko trazi ekipu za igrat, neka slobodno posjeti owadria.org i prikljuci se discord kanalu, subotom se organiziraju community turniri s random slozenim ekipama

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3873 : 05. Studeni, 2016., 00:56 »
INSIDE




Ovi Danci iz Playdead studija fakat znaju napravit odlican puzzle platformer bez previse nepotrebnog kompliciranja sto price sto gameplaya.
Prije svega smatram da se ova igra nece svakome svidjeti, prvenstveno svidjet ce se onima kojima se svidio LIMBO, prvijenac ovog tima.
I u INSIDE-u se sva prica odvija u pozadini, bez ijedne izgovorene rijeci dijaloga ili monologa, a platforming je dovoljno jednostavan da se sve da pratiti. Monokromatski pejzazi, tamniji mracni tonovi to su definitivno najistaknutija obiljezja dizajna INSIDE-a.

Pricu bi osobno opisao kao vrlo sjebaniju i mracniju verziju Orwellove 1984, nemam drugih rijeci.
Nisam vec dugo toliko navijao za glavnog lika (ponovno mali djecak) da uspije pobjeci, da se uspije izvuci iz svega toga. I nekoliko puta sam se posteno trznuo kad su ga dohvatili krvolocni psi ili kad je pao i polomio kicmu, noge ma sve...

Zadnjih 15 minuta igre je nesto posebno i bez da ista spojlam samo cu reci da se to treba dozivjeti-odigrati da bi osjecaj bio potpun, kada netko drugi to opisuje to nije to.

Za kraj mozete i procackati po HCL-u i pogledati Igorove videe iz igre mada je on snimio skoro cijelu igru :D

(isprike za pravopis, pisem sa sisterkinog laptopa gdje je nekakva cudna arapska tipkovnica xd)


« Zadnja izmjena: 06. Studeni, 2016., 02:37 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3874 : 05. Studeni, 2016., 19:37 »
Tomb Raider - Underworld
« Zadnja izmjena: 07. Studeni, 2016., 17:29 boiler83 »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3875 : 05. Studeni, 2016., 19:51 »
Pogledao sam Igorov walktrough od Inside i svida mi se, al nemam pojma sta se dogada u igri.Neki moj plitki sazetak price bi bio..dio si sistema iz kojeg zelis izac, al ako izades umires jer bez sistema nemozes prezivit.

To sam ja shvatio, znam da je vjerojatno krivo al eto.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3876 : 06. Studeni, 2016., 14:27 »
Jao, nemojte gledat Inside, igrajte ga bez spojlera. Igra je savrsena i bas bi bila steta upropastit tih 2-3h igre!
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3877 : 07. Studeni, 2016., 11:50 »
Call of Duty Modern Warfare Remastered.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3878 : 07. Studeni, 2016., 18:50 »
Assassins Creed Rouge, Farming SImulator 2017, Dragon Ball Z 2, SAMP.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3879 : 07. Studeni, 2016., 21:18 »
Igrao sam, al sam na kraju odustao negdje na 10-om slucaju najvise zbog uzasne optimizacije.Inace odlicna igra, za svakoga ko voli detektivske stvari pun pogodak.

Sto je tu ne optimizirano? igra ide ko podmazana.

Imao si pravo, na nekim dijelovima je čudno kretanje, no sve u svemu je ok. Vrhunska igra  :thumbs:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3880 : 07. Studeni, 2016., 21:39 »
Ma odlicna je igra, pogotovo za ljubitelje zanra, obavezno stivo.

Koliko si daleko dogurao?

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3881 : 08. Studeni, 2016., 08:31 »
Trenutno igram The Elder Scrolls: Legends, Fallout 4, Minecraft i baš skidam ReCore. Imam jednu bitku sa Peteom iz Bethesde snimljenu na mom YT kanalu, pa možete odma i vidjet o čemu se radi; https://youtu.be/E-ZoEkXLres. Ostavljam vas sa slikom mog modiranog Fallouta 4  :thumbs:

http://imgur.com/a/KLrBn
« Zadnja izmjena: 08. Studeni, 2016., 10:16 Vault-Tec »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3882 : 08. Studeni, 2016., 09:00 »
Trenutno sam u Vizimi i uzelo me...
In your face pušioničari i nevjernici da me nikad neće krenut ovo...
Sviđa mi se sve. Totalno sam u glazbi, igram naravno RTS pogledom.



Tri sata sam u komadu od početka.
Ali sam iz noćne pa sam krepan, tako da idem odmoriti.
Nadam se odigrat do kraja i u šusu...

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3883 : 08. Studeni, 2016., 10:15 »
Ma odlicna je igra, pogotovo za ljubitelje zanra, obavezno stivo.

Koliko si daleko dogurao?

Do kraja :D Zato sam i napisao.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3884 : 08. Studeni, 2016., 15:14 »
Počeo sam igrati indie igru Sky Break tvoraca igre Far Sky, zanimljiva igra s elementima rpg shootera...odigrao sam prvih sat-dva igre i mogu reći da me na prvu nije privukla, ali kad sam se malo upustio u daljnje igranje itekako me je uhvatilo.
Naime igra je open world, radnja se odvija na nekom planetu (nije Zemlja) nastanjenom robotima koji su prije služili ljudima za pomoć oko kolonizacije, ali su se okrenuli protiv ljudi...sada se neki smrtonosni virus širi na Zemlji i prijeti uništenju ljudske populacije, pa ste se Vi i ostali piloti (istraživači) uputili na ovaj planet skupiti uzorke biljaka koje mogu biti lijek za taj virus. Pošto planet ima nepogodne vremenske uvjete pune oluja, oluja zahvati i pilote te se oni sruše na planet, svatko na drugom dijelu mape, Vi ste jedan od (ili jedini?) preživjeli pilot i misija vam je pronaći ostale pilote, otkriti ima li preživjelih od civilizacije ljudi koji su tu prije bili, skupljati informacije o lijeku i popraviti svemirski brod kojim ćete se vratiti na Zemlju.
Igra sadrži open world istraživanje, craftanje, hakiranje robota i prisvajanja istih kako bi se oni borili za vas protiv ostalih, kao pokemoni :D
Koga zanima neka baci oko na gameplay (nije moj), igra je na Steamu trenutno 13,49€, tko nema (ili ne želi davati) novac, snaći će se  ;)

EDIT: Nisam pazio i nisam vidio da već ima na HCL-u video komentar o ovoj igri, ali u early accessu.
Ovo je komentar na Final Release, u nekim stvarima se razlikuje sama igra i gameplay od early accessa.

Dobio sam i Finale Release naravno ovih dana - baš sam je i mislio zaigrati ali ne stigoh je istražiti malo do sada. Tako da tnx za ovaj post, pomogao je barem malo mi posložiti informacije u mozgu oko toga što je zapravo novo.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9