HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1151446 Hitova
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3930 : 18. Prosinac, 2016., 12:25 »
Ako igra netko Overwatch slobodno neka me doda: Kukimonsta#21814

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3931 : 18. Prosinac, 2016., 12:39 »
Zapoceo svoju Star Wars avanturu u prvom KOTORu.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3932 : 18. Prosinac, 2016., 15:04 »
Assassin's Creed Syndicate

Za sada mi je dosta zabavnija od Unity-a
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3933 : 18. Prosinac, 2016., 15:07 »
Ma bas odlicna igra, ja sam uzivao u svakom trenutku..London je predobro napravljen, a oba glavna lika su zanimljiva, a tu je Bell i ostala ekipa.

Crooks for life.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3934 : 23. Prosinac, 2016., 22:41 »
Dragon Age Inquisition. Znam, kasnim koju godinu, ali baš guštam u igri. Počeo sam je igrati prije godinu dana, ali odigrao jedva 2 sata. Sada sam počeo ispočetka, evo me na 15 sati već :D

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3935 : 23. Prosinac, 2016., 22:46 »
Inače ne volim takvu tematiku u igram poput Dragon Age, ali Dragon Age Origins sam s guštom pola prešao.
Onda su počeli elementi koji me živciraju i odbijaju od takvih igara(kad je počelo teže da bude,a engleski tad bio slab :hihi: )pa sam odustao.
Jedinom me Dragon Age Origins zadržao jedno 8h u takvoj igri.
« Zadnja izmjena: 23. Prosinac, 2016., 22:49 c0bra123 »



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3936 : 24. Prosinac, 2016., 11:05 »
Dragon Age Inquisition. Znam, kasnim koju godinu, ali baš guštam u igri. Počeo sam je igrati prije godinu dana, ali odigrao jedva 2 sata. Sada sam počeo ispočetka, evo me na 15 sati već :D

Također već neko vrijeme zujim po Fereldenu i Orlaisu. Uživaj, meni osobno nije loš RPG ali ima nekih dijelova koji su lejm poput Corephiusa i priče oko njega. Baš je prelejm glavni antagonist i sve u vezi takvih arch enemya i bossova je već viđeno.  Ali ako želiš porješavat sve ili većinu uestova i područja računaj si jedno 60-80h.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3937 : 24. Prosinac, 2016., 12:15 »
Ma mnogo, mnogo duže. Ja ti igram jako sporo, berem bilje, pričam sa svima, rješavam apsolutno sve side questove i maksimalno ulazim u priču :D Sad sam na 15 sati, a tek sam kod Iron Bulla :D

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3938 : 24. Prosinac, 2016., 13:10 »
Ma mnogo, mnogo duže. Ja ti igram jako sporo, berem bilje, pričam sa svima, rješavam apsolutno sve side questove i maksimalno ulazim u priču :D Sad sam na 15 sati, a tek sam kod Iron Bulla :D
Osobno sam natukao kakvih 180 sati bez DLC-ova (čekam neki masni popust za njih). Igra brutalno ždere vrijeme, pa još i zafrkancija sa modovima... S time da multiplayer nisam ni pipnuo.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3939 : 24. Prosinac, 2016., 15:41 »
Ne mogu se skinut s europe universalis IV :(
Just another year....
The blood of youth is bubbling back..

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3940 : 24. Prosinac, 2016., 16:28 »
Call of Juarez Gunslinger, po drugi put prelazim :D

*

BoBD

  • *
  • 94
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3941 : 24. Prosinac, 2016., 17:38 »
Ne mogu se skinut s europe universalis IV :(
Just another year....


Uff, sretno ti bilo haha. Sjecam se, taman sam se bio skinuo sa Crusader Kingsa II i onda se navukao na EU IV xD

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3942 : 25. Prosinac, 2016., 15:51 »
Prelazim SW Kotor, stigao do djela kad zavrsim Swop Race, oslobodio Bastillu i sada moram nac nacin za napustit Taris.

Prica je za sada jako zanimljiva, mada jos nista neznam, al polako se stvari otkrivaju na odlican i zanimljiv nacin.Gameplay je odlican,borba je nesto slicno Dragon Age Originsu, mozes pauzirat i odredit napade, taktizirat i imas sa sobom jos 2 companiona.Nabavio sam i prvi Lightsaber, mada ga nemogu koristit jer nemam potreban feat.Ovo je prava RPG igra, ima se hrpa skillova, featsa i talenata za upgradeat i treba dobro promislit gdje potrosit pointse.Cak ima i Light/Dark sistem koji je uzasno nedostajao u Skyrimu i slicnim naslovima.Ja sam jos uvjek dobar i pokusat cu ostat takav do kraja.Lootanje protivnika i chestova je ogroman gust i uvjek se nadam dobit nesto sta ce mi trebat, a istinu za volju to su medpacovi.Sada trenutno nemam nijedan, sve sam ih potrosio u prijasnjim borbama i jedva sam se provukao kroz njih.Sva sreca da sam nakupio brdo loota kojeg cu prodati, a i skupilo se par tisuca creditsa pa cu obnovit zalihe.

Sta se tice grafickog izgleda mislim da netreba puno pisat jer je igra stara skoro 15 godina, al je jos uvjek igriva.Jedini problem je sto igram u 4:3 jer za moju 1366x768 rezlocuiju nepostoji nijedan mod da prebaci sliku u 16:9.

Voice acting i opcenit zvuk igre je iznenadujuce dobar, dapace gustam poslusat svakog lika do kraja, ne preskacem im govor.Jedino ako neki Hut ili slican alien prica na materinjem jeziku, prekinem ga cim procitam subtitle.

Uglavnom odlicna igra i stvarno sam prezadovoljan.Bas sam bio zeljan necega iz SW tematike i mislim da je ovo pun pogodak da utazi moju zed.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3943 : 26. Prosinac, 2016., 18:19 »
Doom
« Zadnja izmjena: 27. Prosinac, 2016., 10:42 boiler83 »

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3944 : 27. Prosinac, 2016., 01:07 »
Upravo kupio:) Bio red kad su sve ostale (manje/vise) odigrane^^




Bit će Hrvatini drago :p
« Zadnja izmjena: 27. Prosinac, 2016., 01:15 yubs-d-rsc »
The blood of youth is bubbling back..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9