HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1151638 Hitova
*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3945 : 27. Prosinac, 2016., 07:17 »
Upravo kupio:) Bio red kad su sve ostale (manje/vise) odigrane^^

(Klikni za pregled slike.)


Bit će Hrvatini drago :p


Pa nemreš mi sad uzet samo FF XIII, sad si počeo i moraš se uloviti cijelog serijala :P
Al ono, uzeo si najgoru igru u serijalu, barem meni :D Jedino lošije od toga je FF X-2.
Al sretan sam zbog tebe jer si počeo igrat prave igre  :hihi:

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3946 : 27. Prosinac, 2016., 14:01 »
Ma to ti se čini :p


Zanemari redoslijed, Steam to jebe non stop - sve će biti uskoro :))))
The blood of youth is bubbling back..

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3947 : 27. Prosinac, 2016., 16:16 »
To mi se već sviđa :D  :thumbs:

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3948 : 27. Prosinac, 2016., 22:47 »
Sniper Ghost Warrior 2
Igra kosta samo 0.99 na steamu,preporucujem svima da uzmete  :D :D

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3949 : 28. Prosinac, 2016., 18:30 »
Na Uplay-u je besplatna igrica Assasins creed III :-O

Trenutačno se igra trackmania turbo
« Zadnja izmjena: 30. Prosinac, 2016., 14:09 boiler83 »

*

MatoCro

  • n00b
  • 1
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3950 : 30. Prosinac, 2016., 16:20 »
Imam pitanje,jesu li procesor i grafička nužni u instaliranju igara ili se mogu zanemariti :/. Nisam stručnjak pa sam tražio mjesto za pitati.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3951 : 31. Prosinac, 2016., 10:36 »
Hrvatina gdje ti je onaj summary FFXIII da vidim dojmove ne mogu nać xd Moji su prvi neloši, ima par stvari što su mi baš lila -onako zasrane pa da vidim dijelimo (zasad) neka mišljenja :))
The blood of youth is bubbling back..

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3952 : 31. Prosinac, 2016., 10:46 »
Tko zna gdje je to nestalo... Cole je bio ljubomoran na moje mišljenje pa ga je 100% izbrisao  :hiha:


A ono ako kreneš od tog serijala bit će ti dobar. Ali ako si igrao prijašnje nastavke (ne računam XI i X-2) onda je ovo dosta drukčiji svijet gdje je sve linearno...
Istina i sam FF serijal je linearan, ali imaš slobodu kretanja unutar kontinenta gdje se nalaziš i možeš lutat okolo i istraživati gradove, sela i bla bla bla.
Ovdje toga (barem u većem dijelu igre) nema... I to je ono što me strašno razočaralo.


Stao sam s igrom jer sam taman reinstaliravao sistem i nisam ju ponovno vratio na disk. Iako znam da ju moram proletjet jer bi grijeh bio propusiti FF igru. No prvo želi odigrati FF Type 0-HD jer se zapravo radnja FF XIII nadovezuje na spomenutu igru...




Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3953 : 31. Prosinac, 2016., 10:54 »
Da vidio sam da se iz Type-0 nastavlja; a napisao sam da sam uzeo (barem mislim da sam napisao) jer sam sve i igrao na ps1 i 2 - tako da grijeh bi bio preskočiti bez obzira na kvalitetu :)
The blood of youth is bubbling back..

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3954 : 31. Prosinac, 2016., 11:02 »
Slažem se, brutalan je to serijal. Jedino presskačem definitivno X-2 koji je banana i XI koji mi ne paše...
A ono u XIII su zasrali da ti je health stalno pun za svaku borbu i uopće mi to nema nekog smisla. Ne osjetim neki napredak u leveliranju lika i ta linearnost. To su stvari koje me zapravo najviše smetaju. A onaj stil prebacivanja unutar borbe su pokupili iz retardiranog FF X-2 kojeg sam prestao i igrati poradi toga... :(


Ono igra ima potencijal, zanimljivu priču, ali lušu gameplay mehaniku i užasno je loše napravljen port za PC... To su stvari koje me smetaju, dok se ostalo sve da progurat i progutat.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3955 : 31. Prosinac, 2016., 11:54 »
Imam 3 4 sata odigrana  i priča mi ima pravi potencijjal + fino objasnjeno u datalogu (pls nemoj kvarit i ostale mehanike koje ću zamrziti :D ). I ja sam preskočio XI (online bullshit) i x-II sam samo probao tako da na sličnom smo 'vlaku' po pitanju toga.
Full HP makes no sense totalno se slazem - sphere iz desetke je najbolji shit ikad - ova neka varijacija s ulogama nije lose zamisljena ali lose implementirana; radije bi da je po ulogama/jobovima kao u tacticsu ili barem neki vid formacija kad kloniraju druge, itd itd
« Zadnja izmjena: 31. Prosinac, 2016., 11:56 yubs-d-rsc »
The blood of youth is bubbling back..

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3956 : 01. Siječanj, 2017., 18:54 »
Upravo zavrsio sa prelazkom SW Kotora.

Cudo od igre, skupio sam 30 sati u igri i to u par dana sam je otukao.Toliko mi se svidjela da se mislim krenut u drugi prelazak, al necu uskoro, cisto da vidim kakav je kraj kad odaberem dark side of the force.

Prica je odlicna i vec nakon prvih par sati se toliko navuces na nju da nemozes prestat igrat.Likovi su savrseni, a Darth Malak je dostojan filmskog platna koliko je mocan, joj kad je skinuo masku, doslovno mi je ispala VILICA koliko je mocno izgledao.Steta sto sam negdje vec davno cuo za spoiler koji se otkriva na pola igre, samo nisam znao jel se radi o prvom ili drugom djelu, al nakon pola igre sam znao da se radi o ovom djelu, inace bi dozivljaj bio puno bolji.

Obisao sam sve planete i rjesio 95% questova i stvarno sam uzivao u svakom djelu.Igra je stara 15 godina al gameplay je jos uvjek odlican i to me najvise drzalo u igri.Odlican sistem borbe i prava RPG igra.Ostao sam poptpuno na light strani sve do samog kraja.Spasio sam svakoga koga sam mogao spasit i bio sam pravi Jedi.Mada sam nosio Dark Jedi Master Robe jer u njoj izgledam mocnije.Nisam mogao koristit nijedno drugo oruzje osim Lightsabera, jer ono, Lightsaber i to sam imao 2, jedan plavi i jedan zeleni.

Bilo je par teskih borbi gdje sam stvarno morao pauzirat, sve dobro odmjerit i krenut u napad.Na kraju mi je ostala hrpa granata i svega ostalog.Od mociju sam koristio onaj Stasis, Lightening i onaj power sta odma ubija droide.

Zadnja borba sa Malakom mi je oduzela sigurno pola sata, trcao sam uokolo i rjesavao ga malo po malo, jer nije bilo drugog nacina.Igrao sam na Normal tezini, al mislim da bi na Hard igra dobila puni smisao i bas bi morao takticki rjesit svaku bitku.

Cut scena nema puno, al onaj osjecaj kad uzljecem sa Ebon Hawkom i idem na drugi planet pa sve gledam u cut sceni je stvrno predivno.

Igra je stvarno cudo i mislim da je dostojna dobrog Star Wars filma sa svim likovima i pricom.Ono Calo Nord i Darth Malak mogu uz bok Boba Fettu i Darth Vaderu.Stvarno su ostavili na mene odlican dojam sa svojom pojavom i odlicno se uklapaju u SW univerzum, jako pamtljivi likovi.Bastila je takoder predivna i na kraju sam joj izjavio svoju ljubav.Bio sam champion u Swoop Racingu na 2 planeta i odigrao sam podosta partija Pazaka.

Grafiku netreba spominjat jer je igra jako stara, pa danas sigurno nikoga nece zadivjet.Al su pogodili atmosferu i osjecaj Star Warsa u srz, stvarno svaka cast Bioware.

Za kraj mogu rec da rjetko kada ovoliko uzivam u igri, drzala me napetog vec od prvog sata pa sve do kraja, kapa do poda!

Evo i par slika.

Pogleda na predivan planet i Ebon Hawk na plazi.U ruci imam svoj Lightsaber koji sam dobio od Jedi skole i Vibroblade.Inace odabra sam Jedi Guardian klasu.


Evo i moja predivna dva Lightsabera.


Because Obi Wan.


Evo i opreme koju sam nosio.


Pun inventory.


Obi Wan <3


Za kraj moram samo spomenut da sam koristio K1 Restoration mod.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3957 : 01. Siječanj, 2017., 20:55 »
Najs, moram se uhvatit toga ove godine.

Inače igra se Batman: Arkham Knight. Fino igra radi nakon re-releasea. Mislio sam da će mi Batmobile biti smor, ali je zapravo prilično zabavan dio gameplaya.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3958 : 03. Siječanj, 2017., 17:43 »
Dragons Dogma
« Zadnja izmjena: 05. Siječanj, 2017., 14:19 boiler83 »

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3959 : 04. Siječanj, 2017., 13:25 »
Assassins Creed 1

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9