HCL.HR

Kupovina PS4 igara preko interneta

  • 189 Odgovora
  • 100193 Hitova
*

sas.T

  • *
  • 68
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #150 : 25. Siječanj, 2015., 17:30 »
Ima taj bundle na VGP, ali nema na skladištu.
No treba poslat upit, jer dok sam uzimao UFC, pisalo je da ga nema,
al' su imali.

A ima i neko dodatno jamstvo za kupit kod nas, neznam kak to ide.
U svakom slučaju ispada jeftinije.

Ja sam se isto stalno nećkao i na kraju uzeo u web shopu bundle sa GTA V za 3599 kn, iako
sam dosta razmišljao i o njuškalu, ali nisam htio s tim riskirat.

Otkad sam upoznao ljude, zavolio sam životinje...

*

Fluf

  • *
  • 39
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #151 : 25. Siječanj, 2015., 17:45 »
Ima taj bundle na VGP, ali nema na skladištu.
No treba poslat upit, jer dok sam uzimao UFC, pisalo je da ga nema,
al' su imali.

A ima i neko dodatno jamstvo za kupit kod nas, neznam kak to ide.
U svakom slučaju ispada jeftinije.

Ja sam se isto stalno nećkao i na kraju uzeo u web shopu bundle sa GTA V za 3599 kn, iako
sam dosta razmišljao i o njuškalu, ali nisam htio s tim riskirat.

Vidim sad da je taj bundle 500 CAD (2770kn). To bi se definitivno isplatilo ako slucajno imaju na zalihama jer je out of stock.

*

sas.T

  • *
  • 68
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #152 : 25. Siječanj, 2015., 18:53 »
Da, pošalji mail, tako ćeš najbolje znat.
Jer oni možda i imaju, a na stranici piše da nemaju.
Otkad sam upoznao ljude, zavolio sam životinje...

*

Fluf

  • *
  • 39
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #153 : 25. Siječanj, 2015., 23:17 »
Kupio sam danas PS4 :clap::mrgreen:, novu, za 2500kn sa garancijom i svime tako da odustajem od kupovine preko VGP-a. Al to ne znaci da netko od vas nebi mogao probit led :winknkiss:

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #154 : 26. Siječanj, 2015., 14:31 »
Prije nekoliko dana sam napisao da sam narucio GTA V sa the game collectiona, no moja narudzba je bila odbijena, cak tri puta.
Dva puta sam pokusao preko Pay pal-a i to preko 2 razlicita racuna i oba puta mi je dosla poruka "Cancelled (Payment Processing Problem)"
Treci puta sam pokusao tako da sam direkt upisao broj kartice i sve ostalo sto je potrebno tamo na njihovoj stranici i jutros opet ista stvar.
Zna li itko u cemu je problem?

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #155 : 26. Siječanj, 2015., 16:13 »
Prije nekoliko dana sam napisao da sam narucio GTA V sa the game collectiona, no moja narudzba je bila odbijena, cak tri puta.
Dva puta sam pokusao preko Pay pal-a i to preko 2 razlicita racuna i oba puta mi je dosla poruka "Cancelled (Payment Processing Problem)"
Treci puta sam pokusao tako da sam direkt upisao broj kartice i sve ostalo sto je potrebno tamo na njihovoj stranici i jutros opet ista stvar.
Zna li itko u cemu je problem?
Jednom mi se to desilo, ali sutradan sam ponovo uplatio istu igru te je prošlo uredno. Problem je bio do njih.

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #156 : 26. Siječanj, 2015., 22:12 »
njuskalo svakako izbjegavat, ako se nema nekoga da to pokupi ili ako nisi sam u mogućnosti.....


Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #157 : 26. Siječanj, 2015., 22:25 »
Kupio sam danas PS4 :clap::mrgreen:, novu, za 2500kn sa garancijom i svime tako da odustajem od kupovine preko VGP-a. Al to ne znaci da netko od vas nebi mogao probit led :winknkiss:

Di si to kupio tako jeftino ako smijem znat? :)

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #158 : 26. Siječanj, 2015., 23:10 »
njuskalo svakako izbjegavat, ako se nema nekoga da to pokupi ili ako nisi sam u mogućnosti.....

Kupujem igre već 4 godine s njuškala i niti jednom nisam imao negativnih iskustava. Primopredaja ili pouzeće i nema problema
Fifa, NBA, GTA & Call of Duty

*

sas.T

  • *
  • 68
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #159 : 27. Siječanj, 2015., 00:36 »
Jel može onda neki izvještaj sigurnih prodavatelja sa njuškala za nas koji još nismo kupovali ?
Otkad sam upoznao ljude, zavolio sam životinje...

*

Fluf

  • *
  • 39
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #160 : 27. Siječanj, 2015., 07:16 »
Kupio sam danas PS4 :clap::mrgreen:, novu, za 2500kn sa garancijom i svime tako da odustajem od kupovine preko VGP-a. Al to ne znaci da netko od vas nebi mogao probit led :winknkiss:

Di si to kupio tako jeftino ako smijem znat? :)

Na njuškalu. Covjek došao iz Karlovca. Konzola sa svim papirima, nova skroz, one folije gore po njoj i sve, garancija. Bolje i to nego da dajem 3300 u ducanu kad cu dobit sve isto ko za 2500. Ovak imam prostor od 800kn  za narucivanje igrica \:D/

*

sas.T

  • *
  • 68
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #161 : 27. Siječanj, 2015., 14:13 »
Za 800 kuna, kupiš 2-3 igrice sa VGPa.
Otkad sam upoznao ljude, zavolio sam životinje...

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #162 : 27. Siječanj, 2015., 16:38 »
Kupio sam danas PS4 :clap::mrgreen:, novu, za 2500kn sa garancijom i svime tako da odustajem od kupovine preko VGP-a. Al to ne znaci da netko od vas nebi mogao probit led :winknkiss:

Di si to kupio tako jeftino ako smijem znat? :)

super onda, svaka cast :)

Na njuškalu. Covjek došao iz Karlovca. Konzola sa svim papirima, nova skroz, one folije gore po njoj i sve, garancija. Bolje i to nego da dajem 3300 u ducanu kad cu dobit sve isto ko za 2500. Ovak imam prostor od 800kn  za narucivanje igrica \:D/

*

Fluf

  • *
  • 39
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #163 : 27. Siječanj, 2015., 21:46 »
Za 800 kuna, kupiš 2-3 igrice sa VGPa.

Neke od tamo, a neke sa eBaya digitalne verzije po 120 kuna. Provjereno sve, nije prevara nikakva i primary acc.

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #164 : 28. Siječanj, 2015., 12:40 »

Citat:

Neke od tamo, a neke sa eBaya digitalne verzije po 120 kuna. Provjereno sve, nije prevara nikakva i primary acc.
moze link gdje kupujes to sa ebay-a?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9