HCL.HR

Kupovina PS4 igara preko interneta

  • 189 Odgovora
  • 100207 Hitova
*

Fluf

  • *
  • 39
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #165 : 29. Siječanj, 2015., 00:45 »
Isel sam danas narucit sa Video Game Plusa KIllzone Shadow Fall i kad sam odabrao igru pise mi da moram odabrat nacin dostave. A svaki nacin dostave se placa, najjefetiniji 8 CAD. Pa šta nisu tu neki rekli da su narucivali sa te stranice i da je dostava besplatna?

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #166 : 29. Siječanj, 2015., 07:18 »
Isel sam danas narucit sa Video Game Plusa KIllzone Shadow Fall i kad sam odabrao igru pise mi da moram odabrat nacin dostave. A svaki nacin dostave se placa, najjefetiniji 8 CAD. Pa šta nisu tu neki rekli da su narucivali sa te stranice i da je dostava besplatna?
Ta se igra prodaje za 100njak kuna na oglasima. Obzirom na cijenu, možda ti je bolje bacit oko na oglase.

*

sas.T

  • *
  • 68
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #167 : 29. Siječanj, 2015., 08:42 »
Nije besplatna dostava, a mislim da nitko nije napisao da je besplatna.
I da, ako naručuješ više stvari, naplate ti dostavu za svaku igru il' što već naručiš posebno.
Otkad sam upoznao ljude, zavolio sam životinje...

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #168 : 12. Veljača, 2015., 14:49 »
Pozdrav, zanima me mogu li se PS4 igrice kupiti online, ali da ne kupujem pakiranje vec samo kod?

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #169 : 12. Veljača, 2015., 19:16 »
da ebay, najjeftinije, no obrati pađnju dal se radi o primary ili secundary računima

ili preko PSN za "tvoj" račun po punim cijenama

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #170 : 13. Veljača, 2015., 10:20 »
Koja je razlika izmedu primary i secundary?

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #171 : 13. Veljača, 2015., 13:40 »
"navodno" nisam uzimao alo po onom što sam pročitao na ebay...

ako kupiš primary znači da možeš igrat igru sa svoji postojećim računom...... znači ako imaš PSN+ za igrat multy, dok sa secondary možeš igrat samo sa tim računom......

primary - skidanje igre ali igra radi sa svim postojećim računima na PSu
secondary, igra se samo sa onim računom sa kojim se skida

ako me netko može nadopunit ili ispravit, možda nisam upravu

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #172 : 13. Veljača, 2015., 14:08 »
Ako kupim primary i skinemo frend i ja igru onda ja mogu igrat na svim userima a on samo na tom?

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #173 : 13. Veljača, 2015., 15:25 »
Najbolja stranica za kupnju online igara, u pakiranju i to, vidio sam onaj neki gamecollection

*

knati1999

  • n00b
  • 1
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #174 : 15. Veljača, 2015., 17:09 »
gledam sad da si kupim battlefield 4 premium ,ali ni na jednoj vašoj stranici koje ste napisali  ne mogu naći :(
jel vidio neko gdje bi se jeftino mogao kupiti?

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #175 : 15. Veljača, 2015., 17:33 »
Koliko ja znam, BF4 premium (ako vec imas bf4 pa samo zelis kupiti taj premium pristup)  se moze kupiti samo na ps storeu, a za BF4 premium edition (cijela igra + premium pristup) nisam siguran da postoji u fizickom obliku vec takoder samo na Ps storeu. Al nemoj me bas drzati za rijec, nisam 100% siguran.

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #176 : 16. Rujan, 2016., 10:57 »
Jel neko narucivao pre-owned sa game.co.uk, u kakvom su stanju i dal se isplati? Vidim da je sad nekakva ponuda pre-owned 2 igre, jedna na pol cijenr

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #177 : 02. Listopad, 2016., 11:37 »
Jel neko narucivao pre-owned sa game.co.uk, u kakvom su stanju i dal se isplati? Vidim da je sad nekakva ponuda pre-owned 2 igre, jedna na pol cijenr
Naručio sam ja nedavno Watchdogs pre-owned,,,stigao brzo i praktički u savršenom stanju,sa folijom i sve,čak ni ona knjižica nije izgužvana  :D

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #178 : 08. Studeni, 2016., 23:17 »
Jel neko narucivao pre-owned sa game.co.uk, u kakvom su stanju i dal se isplati? Vidim da je sad nekakva ponuda pre-owned 2 igre, jedna na pol cijenr
Naručio sam ja nedavno Watchdogs pre-owned,,,stigao brzo i praktički u savršenom stanju,sa folijom i sve,čak ni ona knjižica nije izgužvana  :D
Sad naletio na istu stvar. 5 funti je pre owned jel tako? Znaci isplati se kupovat to? Nego zanima me da li zaracunaju kakvu dodatnu postarinu

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #179 : 09. Studeni, 2016., 19:02 »
Jel neko narucivao pre-owned sa game.co.uk, u kakvom su stanju i dal se isplati? Vidim da je sad nekakva ponuda pre-owned 2 igre, jedna na pol cijenr
Naručio sam ja nedavno Watchdogs pre-owned,,,stigao brzo i praktički u savršenom stanju,sa folijom i sve,čak ni ona knjižica nije izgužvana  :D
Sad naletio na istu stvar. 5 funti je pre owned jel tako? Znaci isplati se kupovat to? Nego zanima me da li zaracunaju kakvu dodatnu postarinu

Ja uzimam stalno od njih koristene igre.
Postarina je 2.95£ bez obzira na kolicinu.
Dode mi kroz 4-6 radnih dana, nikakvih troskova nema osim onih koje platis na checkoutu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9