HCL.HR

PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu

  • 229 Odgovora
  • 125877 Hitova
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #120 : 18. Travanj, 2017., 05:45 »
Kakve su ove pro konzole od t com-a? Nasao sam jednu novu za 320€

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #121 : 18. Travanj, 2017., 10:34 »
To ti je Sony dao licencu T-Comu koji ih proizvodi u Bugarskoj, imaju dosta problema sa pregrijavanjem, a i wireless zeza.
Cak je nesto i sa baterijama u gamepadu, mislim da imaju istih problema sa baterijom kao Samsung sa Note-om 7.
Ugl Izbjegavat.

 :thumbs:

EDIT: Naravno, zezam se. Konzola ko konzola, kupljena preko T-Coma u Konzumu il Sancta Domenici, isti je vrag.
« Zadnja izmjena: 18. Travanj, 2017., 10:37 disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #122 : 18. Travanj, 2017., 14:48 »
Dok nisam pročitao EDIT zafitiljio bih ti nešto u tu glavu, odavde iz zagreba do rijeke i rekao što šutiš do sad. xD Usro sam se.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #123 : 18. Travanj, 2017., 15:58 »
Dok nisam pročitao EDIT zafitiljio bih ti nešto u tu glavu, odavde iz zagreba do rijeke i rekao što šutiš do sad. xD Usro sam se.

A pitanje je bilo bedasto, pa sam morao tako i odgovorit.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #124 : 18. Travanj, 2017., 16:29 »
Nije bedasto pitanje za sve sto je povoljno treba prvo pogledati sta i kako jer ove konzole u Bosni prodaju za 425€ kad naletis na 320€ onda se zapitas da mozda nesto nije kako treba i dok nisam procita edit bio sam odustao reko oce da mi uvale smece hahaha
« Zadnja izmjena: 18. Travanj, 2017., 16:33 Aleksa83 »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #125 : 18. Travanj, 2017., 17:33 »
Haha ista stvar i kod mene, dok sam citao tekst nisam mogao vjerovat, totalno sam pao na foru ko najveci kreten. Al sreca da sam onda vidio edit.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #126 : 07. Svibanj, 2017., 14:06 »
Meni su ostale još 2 rate da isplatim PS4 pro, koja je btw moja prva konzola i jako sam oduševljen, toliko da sam od januara do sada maltene štrajkovao glađu kako bi skupio pare i kupio 4K, LG 50 UH661V, koji treba da mi stigne ovih dana. PS4 pro sam platio u Srbiji oko 480e preko legalnog prodavca, koji mi je govorio non stop da nema razlike između njega i PS4 SLIM, dobro je da me nije ubedio zahvaljujući YT klipovima koje sam prethodno odgledao; plus sam još uzeo PS4 V2 kameru, PS 2.0 GOLD WIRELESS HEADSET I svašta nešto sitno. Interesuje me koji mi STAND preporučujete za PS4 PRO, ne zbog grejanja i sl, jer je tih i msm da bi se ti cooleri sa STANDa više čuli nego sama konzola. Ovo original PS4 SLIM/PRO obično plastično postolje je 40e a za taj novac mogu na Amazonu da kupim bilo koji STAND sa dodatnim HUB USB ulazima, nekoliko coolera i sa 2 punjača za DS4...
PITANJE: Koji STAND mi vi preporučujete i kakva su Vaša mišljenja vezana za kupovinu PS VR, jer ovde je to jako slabo rasprostranjeno, nemam gde ni da probam ali imam mogućnost da ga kupim za istu cenu kao PS4 PRO i dobijem poklon igru i to na rate za nekih 480e???
Tnx advanced
« Zadnja izmjena: 07. Svibanj, 2017., 14:50 besantesteras »

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #127 : 07. Svibanj, 2017., 14:25 »
Možda još neki upgrade za PS4 PRO, npr kako stoje stvari sa externim 3.0 USB HDD? Vasa iskustva?
« Zadnja izmjena: 07. Svibanj, 2017., 14:31 besantesteras »

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #128 : 08. Svibanj, 2017., 13:16 »
Meni su ostale još 2 rate da isplatim PS4 pro, koja je btw moja prva konzola i jako sam oduševljen, toliko da sam od januara do sada maltene štrajkovao glađu kako bi skupio pare i kupio 4K, LG 50 UH661V, koji treba da mi stigne ovih dana. PS4 pro sam platio u Srbiji oko 480e preko legalnog prodavca, koji mi je govorio non stop da nema razlike između njega i PS4 SLIM, dobro je da me nije ubedio zahvaljujući YT klipovima koje sam prethodno odgledao; plus sam još uzeo PS4 V2 kameru, PS 2.0 GOLD WIRELESS HEADSET I svašta nešto sitno. Interesuje me koji mi STAND preporučujete za PS4 PRO, ne zbog grejanja i sl, jer je tih i msm da bi se ti cooleri sa STANDa više čuli nego sama konzola. Ovo original PS4 SLIM/PRO obično plastično postolje je 40e a za taj novac mogu na Amazonu da kupim bilo koji STAND sa dodatnim HUB USB ulazima, nekoliko coolera i sa 2 punjača za DS4...
PITANJE: Koji STAND mi vi preporučujete i kakva su Vaša mišljenja vezana za kupovinu PS VR, jer ovde je to jako slabo rasprostranjeno, nemam gde ni da probam ali imam mogućnost da ga kupim za istu cenu kao PS4 PRO i dobijem poklon igru i to na rate za nekih 480e???
Tnx advanced

Imam ti ja PS VR i mogu reći da sam zadovoljan. Prvo, radi se o potpuno novom načinu gaminga, znači s VR-om si u igri i osjećaj je stvarno dobar. Platinirao sam Until Dawn Rush of Blood, odigrao Resident Evil 7 i sad igram Robinson The Journey. Sve tri igre su stvarno gušt za igrati. Također, na VR-u možeš igrati i non-VR igre, a da pritom netko drugi koristi TV što je u mom slučaju korisno. Od negativnih strana naveo bih lošiju rezoluciju nego na telki te zna doći do mučnine u nekim igrama ako si osjetljiv na to. Također, jednom dijelu korisnika PS4 Pro + PSVR (i meni isto) događa se u prvih 10-15min igranja blackout, odnosno nestane slike na 1-2 sekunde i nakon toga bude sve super i ne ponavlja se. Taj sindrom ima čak i naziv - connectiongate. Možeš malo proguglati po netu. Napominjem, događa se jednom dijelu korisnika, ne svima.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #129 : 09. Svibanj, 2017., 00:52 »
Pozdrav ljudi,nov sam ovde pa imam samo jedno pitanje.

Kakav TV je potreban da bi PS4 PRO imao bolju sliku od klasicnog PS4 na Full HD rezoluciji?
I jel dovoljan ovaj TV recimo?  https://gigatronshop.com/televizori/lg_smart_led_tv_55_55uh605v_4k_ultra_hd-88833

Hvala svima unapred :D
Ovaj TV ti je odličan izbor, mada imaš puno jeftiniju varijantu u Gigatronu sa svim specifikacijama koje ti trebaju za full užitak u PS4 PRO gamingu...
LG 49UH630V

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #130 : 09. Svibanj, 2017., 00:57 »
Hvala puno ThePicek, baš zbog ovih igara sam i hteo da uzmem VR. Sigurno ću ga uzeti samo ne znam za te mučnine, nemam ih tek tako lako i msm da ih kod mene neće biti, ali kao što i sam kažeš ovo je jedan potpuno novi vid gaming a i nikad se ne zna...
Hvala na odgovoru, samo si potvrdio moju zamisao koju jedva čekam da sprovedem u delo!!!

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #131 : 10. Svibanj, 2017., 15:09 »
Što se tiče mučnina definitivno probaj prije nego kupiš.
Ja sam kupio PSVr čim je došau u RH i osobno nemam nikakvih problema ali od nas
desetak koji smo testirali dvoje je imalo problema unutar prvih pola sata a još troje
se malo zaigralo nakon skidanja headseta.
Imerzivnost je, ako nemaš problema sa mučninom, jednostavno vrh toga što gaming nudi.
Grafički je to još podosta slabo ali privikne se mozak podosta brzo.
Broj igara koje se mora kupiti nije baš velik.
Kvaliteta VR demoa nije vrh što se tiče trajanja ali da se naći pokoji demo kojeg se isplati probati.
Neke VR "igre" su me oduševile (ne samo mene) tako da sam generalno zadovoljan ali
bio sam spreman na te nedostatke kao zaluđenik u VR i prvu generaciju, makar je najpametnije
pričekati sljedeću sa većom rezom i detaljima u igrama.
No ipak, ne žalim niti lipe jer to je hardver kojeg sanjam od prvog gledanja Zvjezdanih staza i holodeka.
Što se tiče privremene diskonekcije, meni se ponekada dogodi kod pokretanja neke igre ali
nikad ne traje više od sekunde i ne ponavlja se često.

Prava je šteta da nemamo poštenu ponudu AAA ili barem AA igara ali ovih nekoliko koje
imamo stvarno oduševe kada se oči naviknu na nisku rezu :D

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #132 : 12. Svibanj, 2017., 13:48 »
Ja sam ipak danas u poslednjem momentu odustao od PRO konzole i uzeo slim da li sam se zeznuo? Gledao sam dosta video klipova poredjenje pro konzole i slim na full hd tv-u i razlike su zaista minimalne imam tv tosibu full hd 3D da sam imao 4k tv sigurno bi uzeo pro ovako neka me slim posluzi dok izadje ps5 a do tad cu sigurno uzeti novi 4k tv

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #133 : 15. Svibanj, 2017., 14:15 »
PRO ti ima bolje hlađenje.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #134 : 16. Svibanj, 2017., 09:17 »
@Aleksa83, kada si već imao opciju Pro bi bio bolji i za 1080p TV.
Kod igara koje imaju pro podršku tebi je rezolucija 1080p ali igra renderira u checkerboard (što je obično 1800p) i vjeruj kada kažem, testirao sam kod frenda običan PS4 i Pro- razlika se vidi i na njegovom FHD
TVu.
Mislim, nije niti Slim loš ali između ta dva odabira ja nikada ne bi uzimao Slim.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9