HCL.HR

PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu

  • 229 Odgovora
  • 125875 Hitova
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #165 : 02. Siječanj, 2018., 10:13 »
Bucna je konzola nema sta ali imaju sluse kome smeta.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #166 : 02. Siječanj, 2018., 17:51 »
Bučna? Ne može mi bit bučnija od kompa koji vrti pokraj uha mi. Kod mene je Play bučan u pozitivnom smislu, znači radi.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #167 : 06. Siječanj, 2018., 15:21 »
Također nemam problema s bukom, odnosno nije ništa ekstra glasno, čak i kada vrtim Horizon.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #168 : 06. Siječanj, 2018., 15:24 »
Treba redovito usisati otvore za zrak sa strane i sprijeda, kad je dobar protok zraka i znatno manje je buke.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #169 : 15. Siječanj, 2018., 17:00 »
da li je normalno da se PS4 PRO pregrijava prilikom igranja, igram samo fifu 18, i nazad je poprilicno vruca, da li je to okej ili ne, da li ima ventilator da to hladi ili..?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #170 : 15. Siječanj, 2018., 17:28 »
Da se konzola pregrijala - ugasila bi se. Ako se ne gasi - dobro je.


Ako baš misliš da je previše vruća onda nosi na čišćenje. I bilo bi dobro da barem jednom tjedno i usisaš oko konzole i utore gdje uvlači zrak za hlađenje.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #171 : 16. Siječanj, 2018., 11:37 »
Imam jedno pitanje. Kupio sam fizicku kopiju igre a imam njezin demo istaliran na ps-u.

Zar Play nebi trebao prepozat digitalnu verziju ili makar update igre kad ubacim Blue-ray disk?



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #172 : 16. Siječanj, 2018., 11:53 »
Makni disk, uninstall demo-a. Uatim stavi disk i onda ce se instalirati.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #173 : 16. Siječanj, 2018., 12:55 »
Jesam.

-Zaustio download.
-Izvadio disk.
-Izbrisao "DEMO" sa glavnog izbornika.
-Vratio disk.
-Nastavilo se skidat, za 3h gotovo.  :clap:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

matej17

  • n00b
  • 2
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #174 : 21. Siječanj, 2018., 16:47 »
Imam jedno pitanje
Prije mjesec dana sam kupio ps4 pro i uz nju dobio fifu 18. Igram samo nju. A danas sam imao problema s njom jer mi sony nije htio ucitati cd. Konzola je proizvodila cudan zvuk i izbaci mi da je fifa unsupported disc, jednom mi je i izbacilo coruppted data. Probao sam i restart sonyja i opet se dogodi isto. Malo prije sam probao ucitati gta V i isprve ga je ucitalo. Nakon toga sam probao opet fifu i ucitalo ju je i radi okej, iako imam osjecaj da se cd malo sporije ucitava i malo vise vremena treba dok dodem do izbornika u fifi a i cuje se neki tihi zvuk dok sam u fifi neznam je li se on cuje i kod drugih. Pa me zanima zasto se to dogodilo i je li se mozda netko susreo s tako necim?

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #175 : 26. Siječanj, 2018., 13:28 »
pozz svima,
za Božić stigla lijepa konzola limeted edition ps4 pro.. čitam ovdje da se vama čini glasna i da se dosta grije.. točno i ja sam primjetila da je dosta topla.. no ipak više čujem zujanje cooler stalka nego samu konzolu.. Uz konzolu išla je igra SW Battlefront II koju malo duže očitava ali nema problema..dok očita cd čujem zvuk i to je to..kad ju zavrti postaje tiha..

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #176 : 26. Siječanj, 2018., 15:15 »
Ma da. Tih je PRO. Jedino sam cuo da je glasna kad se pokrecao novi update nakon instalacije jučer, a danas je sve 5. Plus slušalice, ne čuje se nikako.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

matej17

  • n00b
  • 2
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #177 : 27. Siječanj, 2018., 11:34 »
Nasao sam neki dan i tri mrlje, gore na plastici jedna stvarno velika, neznam, vjerojatno od pregrijavanja, odnio sam ga na servis. Mjesec dana star i vec sam ga morao nositi na servis, uzas

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #178 : 28. Siječanj, 2018., 10:13 »
Nakon 15 sati igranja na Pro mogu reci da sam bas zadovoljan. PES se vrti fantasticno, po prvi puta mogu procitati ime na dresu kada se skroz priblizim TV-u, nema ispranih mrljavih piksela kao prije. Normalno radi, iako je bucniji od XBox One S koji se apsolutni ne cuje. Dzojstik mi je katastrofa, XBoxov dzojstik je milju ispred ovoga, mislim da ce mi sljedeca investicija biti ovaj specijalni dzojstik koji izgleda identicno XBoxovom. Nevezano za grafiku , PES se vrti tako tecno i sa stabilnim framerateom da sam ostao začuđen. Danas imam jos par igara isprobati: Deux, GT .... pa da vidim i to cudo. GT sa probao sam par minuta i grafika je fenomenalna.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #179 : 28. Siječanj, 2018., 10:26 »
Ma super vrti sve pet.. a grafika je fenomenalna stvarno.. iako moras si dat truda namjestit i Tv za razlicite igre.. al dobro.. i obicne postavke daju super rezultat.. btw mene jedino joystick cudi..ipak mi se cini baterija malo slabija.. mislim na ps3 je znao drzat par dana.. a ovaj nakon jednog dana ima dvije crtice (pricam o V2 joysticku) ..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9