HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631252 Hitova
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2040 : 18. Svibanj, 2018., 09:19 »
Pozdrav, imam jedan problem. Kupio sam God of War od jednog lika koji ju je dobio u kompletu sa PS4 PRO. Ja koristim PS4 SLIM i sad ne mogu nikako promijeniti postavke slike, tj, ne mogu povečati sliku ni ništa. Je li moguće da je to zbog modela konzole ili? Šaljem i slike...
1. https://postimg.cc/image/f6n7z4puv/ (ovo crno je obrub na koji ne mogu povećati sliku.)
2. https://postimg.cc/image/71560z9br/

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2041 : 19. Svibanj, 2018., 07:09 »
Zanimljivo, to nebi trebalo biti do toga jer igra nije vezana za konzolu i za PS4Pro se ne izdaju posebna izdanja, radi se o sasvim istom CD-u, odnosno BluRayu. Taj problem nemaš vani na drugim aplikacijama? Jesi pogledao postavke na PS4>Settings? Možeš probat i postavke na TVu pogledat, obično postoji neki zoom koji bi to mogao sredit.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2042 : 19. Svibanj, 2018., 20:07 »
restart postavki, plejka se restarta, zatim dobiješ podešavanje ekrana...šljaka na GOW 3 remaster

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2043 : 20. Svibanj, 2018., 02:50 »
Pozdrav, imam jedan problem. Kupio sam God of War od jednog lika koji ju je dobio u kompletu sa PS4 PRO. Ja koristim PS4 SLIM i sad ne mogu nikako promijeniti postavke slike, tj, ne mogu povečati sliku ni ništa. Je li moguće da je to zbog modela konzole ili? Šaljem i slike...
1. https://postimg.cc/image/f6n7z4puv/ (ovo crno je obrub na koji ne mogu povećati sliku.)
2. https://postimg.cc/image/71560z9br/
Ps4/settings/sound and screen/video output settings/display area settings/ i tamo imas opciju shrink i enlarge i namjestis si tocno koliko zelis da ti slika bude ;)
"Život je igra koju ne možemo prijeći, možemo je samo igrati"

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2044 : 20. Svibanj, 2018., 06:42 »
Hvala ti puno...  :D

*

Onemillion

  • n00b
  • 1
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2045 : 25. Svibanj, 2018., 08:18 »
Zdravo . Imam jedan problem . Ps4 sam kupio od svog prijatelja iz Luxemburga. Tamo sam napravio i svoj acaunt . Tj. On mi je napravio . Medjutim igrom slučaja sam deaktivirao PSN .Prilikom ponovne prijave ukucao sam mail i šifru i to je prošlo medjutim traži mi verifikacijski kod. Taj verifikacijski kod stiže na broj telefona koji je on izgubio . Šta da radim . Postoji li kakva dr opcija da dobijem taj kod . Pisao sam mail tamo njima u luxemburgu medjutim nisam dobio odgovor . Postoji li dr način da se dodje do tog koda. Hvala

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2046 : 25. Svibanj, 2018., 12:49 »
Postoji li dr način da se dodje do tog koda. Hvala

Ako nisi vezan za taj account PSPlus pretplatom ili ako nemaš kupljene igre vezane za taj account, jednostavno kreiraj drugi PSN račun.   
Jedini način kako možeš doći do starog računa je da nazoveš na  telefon i popričaš sa podrškom. 

01 775 7104 Dostupni su za razgovor  od 09:00 do 17:00, od ponedjeljka do petka.

 

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2047 : 28. Svibanj, 2018., 17:52 »

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2048 : 29. Svibanj, 2018., 20:41 »
Ovakvi filmići već neko vrijeme "plivaju" uokolo.

 Čuj, da li je netko sjebao OFW, ne znam, mislim da još nije. FW plejke ne možeš više spustiti kad jednom nakeljiš veću verziju.  Koriste se određeni exploiti na nekoliko starijih firmwarea i svaki put kada pališ plejku moraš ponovo odraditi proceduru jailbrake-a. Postoji način kako "backupirati" igre, dakle sigurno se  dadne nešto skinuti sa torenta.  Ne pratim moding scenu već jako dugo. Ovo je uvijek bila igra mačke i miša i poveća je zajebancija.  5.05 je poprilično star FW i pokrpali su ga već par puta. Sada je 5.55 aktualan. Iskreno, uopće mi se neda zajebavati sa tim i ispitivati što i kako. Kod mene ne rastu PS četvorke na grani. Imam previše kupljenih igara i sadržaja da bi se išao zajebavati sa time online i sa svojim PSN računom. Koliko vidim, fora je u tome da kad staviš CFW možeš lodati modane digitalne igre i "backupove". Ali javlja se i ekipa koja je zabrikala plejku...

 Ako je netko probao, neka komentira.
« Zadnja izmjena: 30. Svibanj, 2018., 05:37 moordrak »

*

ogee

  • n00b
  • 1
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2049 : 01. Srpanj, 2018., 10:38 »
Pozdrav ekipa,

Godinama sam bio PC igrač, ali evo odlučio sam uzeti sebi playstation 4 pa bih imao par pitanja za vas iskusnije.

Da li je moguće piratske igrice skidati i igrati ili je još uvijek moguće samo original?
Je li komplikovano ubacivati patcheve, dodatke u igrice i da li je to uopšte moguće i koliko zapravo prave te dodatke za PS u odnosu na PC?

Konkretno najviše me zanimaju igrice PES 18, FIFA 18, GTA V...

Također, da li je dovoljna konzola Playstation 4 slim 500 GB za to što ja želim?

Postoji li mogućnost priključivanja tastature umjesto džojstika?

Uzgred, da ne zaboravim, online igranje mi nije mnogo važno.

Hvala unaprijed.
« Zadnja izmjena: 01. Srpanj, 2018., 10:41 ogee »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2050 : 01. Srpanj, 2018., 10:43 »
Pozdrav i tebi.


Za početak pročitaj pravila foruma jer piraterija NIJE dozvoljena! I ne, ne možeš igrati nikakve piratske igre na PS4, samo originale.
Ti nikakve patcheve ne instaliraš niti išta radiš "ručno", dakle isto kao i Steam, Origin, Uplay i druge platforme.
Ako kupiš igru digitalno, klikneš download i to je to. Sve patcheve PS4 sam skine i instalira.


Dovoljan ti je PS4 slim u svakom slučaju.
Da bi uopće pristupio online igranju u bilo kojoj igri moraš imati PlayStation Plus pretplatu. Godišnje košta oko 430kn (na popustu bde i po 360kn), no svaki mjesec dobiješ minimalno 2 igre za svoj PS4 koje možeš igrati. Dakle za 430kn godišnje dobiješ barem 24 igre i možeš igrati multiplayer.


Ukoliko nemaš PS+ onda recimo ako ćeš htjeti igrati PES, FIFU ili GTA online - nećeš moći iako je to komponenta igre. Dakle pozove te frend koji isto ima FIFU na svom PS4 no online nećete moći igrati, jedino lokalno ako ti dođeš do njega ili on do tebe.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2051 : 01. Srpanj, 2018., 10:50 »
Ma dok mu je prvo pitanje u vezi piraterije taj nikad nije vidio Steam, Origin i ostalo

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2052 : 01. Srpanj, 2018., 11:19 »
Nikad ne znaš... Treba vidjet kada čovjek odgovori...



Postoji li mogućnost priključivanja tastature umjesto džojstika?



Isto tako PS4 nema joystick nego gamepad, a to je ogromna razlika. Za spajanje tastature i miša jedino službeno licencirano tako nešto je ovo - KLIK
Iako postoje razni adapteri za spojiti miš i tastaturu koju želiš, no svakako nije preporučljivo. Za takve stvari i služi PC...

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2053 : 24. Srpanj, 2018., 14:35 »
Ljudi sjebao mi se 1 dualshock 4 pa gledam gdje da kupim novog i nema nista ispod 400 kuna ovdje.Je li itko zna mozda gdje mogu nabaviti za 250-300 kuna novi dualshock?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2054 : 24. Srpanj, 2018., 15:09 »
Po takvim cijenama u dućanu nov i s garancijom - nigdje.
Takve cijene su isključivo tipa za dane PSa što ti je prošlo...
Sad su opet redovne cijene.
Jedino oglasnik...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9