HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631182 Hitova
*

Pena034

  • n00b
  • 4
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2115 : 29. Siječanj, 2019., 22:35 »
Molim vas odgovorite hitno je

*

Pena034

  • n00b
  • 4
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2116 : 29. Siječanj, 2019., 22:53 »
Jel zna mozda netko ? Hvala

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2117 : 30. Siječanj, 2019., 07:07 »
Pozdrav i tebi, za početak ako tebi gori ne znači da ćeš dobiti odgovor odmah. Ovdje smo svi dobrovoljno i ne dežuramo kada će netko napisati post i da ti u sat vremena odgovorimo. Pričekaj i strpi se kao i svi ostali.


Ukoliko PS resetiraš na tvorničke postavke i ponovno se ulogiraš sa svojim acc imati ćeš u libraryu sve digitalne igre koje si kupio i ako si član PS+ moći ćeš sve svoje save-ove skinuti s oblaka na PS4.
Tvoje datoteke više neće postojati, dakle sve što je fizički na PS4 poput videa, screenshotova, save-ova, itd. Isto tako niti jedna igra ti neće biti instalirana nego ćeš ju morati ponovno skinuti.

*

Pena034

  • n00b
  • 4
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2118 : 30. Siječanj, 2019., 07:31 »
Hvala puno na odgovoru, a hoce li mi to sve ostati ako stisnem Initializing ps4 a ne to da ga vratim na tvornicke postavke


*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2119 : 30. Siječanj, 2019., 08:40 »
Ne sjećam se napamet oko te opcije, al ako imaš frke samo ga tvornički resetirao i to je to.


Na kraju krajeva nisi ni napisao zašto to radiš i gdje je zapravo problem.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2120 : 31. Siječanj, 2019., 04:24 »
Pozdrav svima sa foruma.
Zanima me da li se itko susreo sa ovakvim načinom kupovine PS+pretplate
Radi se o trial accountima po 14 dana
Za 3 dolara dobije se 6x14
Da li ovo krši pravila psn-a?Može li se dobit ban?Pa ako tko ima kakav savjet ili iskustvo,slušam.

https://www.ebay.com/itm/PSN-3-Months-PlayStation-PS-Plus-PS4-PS3-Vita-6X14-Days-Accounts-NO-CODE/253974961048?hash=item3b22165b98:g:BksAAOSwFu1b53kD

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2121 : 31. Siječanj, 2019., 07:40 »
Muljaža.

Jednom kad "uzmeš" pretplatu imaš pravo na 14 dana triala.
Samo jednom, nikad vise, koliko god puta produljivao članstvo.


Mada meni tih 14 dana nije radilo i odma je krenulo odbrojavat...al ono who cares
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2122 : 09. Veljača, 2019., 09:50 »
Vidim da ljudi u vecini kupuju fizicke kopije igara a da samo poneku imaju na psn-u.Pa sad ne znam gdje se mogu naci tako dobre cijene, jer je po meni ps store uvijek nekako bio povoljniji (pogotovo kad dodju oni popusti).U ovim mojim lokalnim prodavnicama sve igre koje su malo popularnije kostaju preko 80KM (300kn) evo na primjer GTA V jos uvijek kosta 100KM (380kn).To su sve po meni sulude cijene ali valjda ovi koji kupuju fizicke kopije kupuju u inostranstvu ili sta vec.
Akazo

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2123 : 09. Veljača, 2019., 11:34 »
Vidim da ljudi u vecini kupuju fizicke kopije igara a da samo poneku imaju na psn-u.Pa sad ne znam gdje se mogu naci tako dobre cijene, jer je po meni ps store uvijek nekako bio povoljniji (pogotovo kad dodju oni popusti).U ovim mojim lokalnim prodavnicama sve igre koje su malo popularnije kostaju preko 80KM (300kn) evo na primjer GTA V jos uvijek kosta 100KM (380kn).To su sve po meni sulude cijene ali valjda ovi koji kupuju fizicke kopije kupuju u inostranstvu ili sta vec.


Ja sam 90% digitala. Meni isto više digitalne igre pašu, doduše nisam sve pokrenuo i neke su dio PS+ no došao sam do cca 190+ digitalnih i jedno 9 fizičkih igara.
Sve fitičke igre koje uzmem su iz oglasnika pa su zato jeftinije i naravno to su sve stariji naslovi za 100njak kn kao što je The Last of Us, Heavy Rain, Until Dawn, itd.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2124 : 09. Veljača, 2019., 16:44 »
Vidim da ljudi u vecini kupuju fizicke kopije igara a da samo poneku imaju na psn-u.Pa sad ne znam gdje se mogu naci tako dobre cijene, jer je po meni ps store uvijek nekako bio povoljniji (pogotovo kad dodju oni popusti).U ovim mojim lokalnim prodavnicama sve igre koje su malo popularnije kostaju preko 80KM (300kn) evo na primjer GTA V jos uvijek kosta 100KM (380kn).To su sve po meni sulude cijene ali valjda ovi koji kupuju fizicke kopije kupuju u inostranstvu ili sta vec.

Pozz. BIH je jaakoo skupa, nabili cijene svagdje, ne samo što se igara tiče.

Ja sam kupovao PSN Bonove od https://www.sancta-domenica.ba/playstation-live-cards-hanger-hrk150.aspx
Preko Kreditne kartice, dok nisam sa prijateljem spojio račune od play-ke.

Pošto tip ima karticu iz Splitske Banke, popola kupimo igru, a gle ima nekad da mu ja dadnem pare za neku igru i on kupi a ne igra ju, isto tako i on, jel.

Pomeni je bolje da su digitalno, mjesto ne zauzimaju, lako se pokreću, ne moram se ustajat i to, samo šaltam koju ću igru da igram. :D



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2125 : 09. Veljača, 2019., 23:40 »
Vidim da ljudi u vecini kupuju fizicke kopije igara a da samo poneku imaju na psn-u.Pa sad ne znam gdje se mogu naci tako dobre cijene, jer je po meni ps store uvijek nekako bio povoljniji (pogotovo kad dodju oni popusti).U ovim mojim lokalnim prodavnicama sve igre koje su malo popularnije kostaju preko 80KM (300kn) evo na primjer GTA V jos uvijek kosta 100KM (380kn).To su sve po meni sulude cijene ali valjda ovi koji kupuju fizicke kopije kupuju u inostranstvu ili sta vec.

Pozz. BIH je jaakoo skupa, nabili cijene svagdje, ne samo što se igara tiče.

Ja sam kupovao PSN Bonove od https://www.sancta-domenica.ba/playstation-live-cards-hanger-hrk150.aspx
Preko Kreditne kartice, dok nisam sa prijateljem spojio račune od play-ke.

Pošto tip ima karticu iz Splitske Banke, popola kupimo igru, a gle ima nekad da mu ja dadnem pare za neku igru i on kupi a ne igra ju, isto tako i on, jel.

Pomeni je bolje da su digitalno, mjesto ne zauzimaju, lako se pokreću, ne moram se ustajat i to, samo šaltam koju ću igru da igram. :D

Bas ovo sto kazes BIH je u svemu preskupa.Mozes samo nesto naci na PIK.ba da je pristupacne cijene,a lokalne prodavnice su ubica sa cijenama.Kako imam UK acc nisam u lokalnim nista ni mogao uzeti (jer imaju samo Hrvatsku) pa mi je ostalo ili PIK ili one online key stranice (cdkeys,instat gaming...) te sam se odlucio za ovo drugo i izaslo me bas dobro s obzirom da sam ulovio popuste na store-u.I sada kad sam vidio koliko ih ima sa fizickim kolekcijama mislim se pa mora da je samo BIH žara,ali izgleda da nije bas puno bolje ni u HR.Znaci ostade mi samo jos ta daleka Amerika i igre za 5$...

Akazo

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2126 : 10. Veljača, 2019., 20:45 »
Vidim da ljudi u vecini kupuju fizicke kopije igara a da samo poneku imaju na psn-u.Pa sad ne znam gdje se mogu naci tako dobre cijene, jer je po meni ps store uvijek nekako bio povoljniji (pogotovo kad dodju oni popusti).U ovim mojim lokalnim prodavnicama sve igre koje su malo popularnije kostaju preko 80KM (300kn) evo na primjer GTA V jos uvijek kosta 100KM (380kn).To su sve po meni sulude cijene ali valjda ovi koji kupuju fizicke kopije kupuju u inostranstvu ili sta vec.


Ja sam 90% digitala. Meni isto više digitalne igre pašu, doduše nisam sve pokrenuo i neke su dio PS+ no došao sam do cca 190+ digitalnih i jedno 9 fizičkih igara.
Sve fitičke igre koje uzmem su iz oglasnika pa su zato jeftinije i naravno to su sve stariji naslovi za 100njak kn kao što je The Last of Us, Heavy Rain, Until Dawn, itd.

de mi prodaj Until Dawn
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2127 : 10. Veljača, 2019., 20:47 »
Neću! Ja svoje igre NE prodajem  :hihi:


A i trenutno je kod Coleta na posudbi...  :hiha:

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2128 : 15. Veljača, 2019., 20:14 »
Danas sam razmišljao i došao do zaključka da je PS4 nužno na kraju ciklusa. Osobno imam običan PS4 i primjetio sam već na nekoliko igara da je doslovno izvučen do kraja, AC Oddisey - duga učitavanja, a ventilatori se ne gase, Metro Exodus - ventilatori ko da žena radi kolače, povremeni trzaji. RDR 2 ista stvar, s tim da je to dosadna igra pa sam još više primjetio. Čak i običan Sniper elite 4 ventilira ko lud.

U stvari moje pitanje glasi - da li je tako i na vašim (običnim, ne PRO) PS4 konzolama na navedenim igrama?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2129 : 15. Veljača, 2019., 21:14 »
Danas sam razmišljao i došao do zaključka da je PS4 nužno na kraju ciklusa. Osobno imam običan PS4 i primjetio sam već na nekoliko igara da je doslovno izvučen do kraja, AC Oddisey - duga učitavanja, a ventilatori se ne gase, Metro Exodus - ventilatori ko da žena radi kolače, povremeni trzaji. RDR 2 ista stvar, s tim da je to dosadna igra pa sam još više primjetio. Čak i običan Sniper elite 4 ventilira ko lud.

U stvari moje pitanje glasi - da li je tako i na vašim (običnim, ne PRO) PS4 konzolama na navedenim igrama?


Koliko često čistiš konzolu i jesi li mijenjao termalnu pastu?!?


Dakle ja kad god je PS skroz ugašen - pokriven je da ne pada prašina. Isto tako barem jednom tjedno ide uspsiavanje i komprimirani zrak da se sve očisti.
I naravno bilo bi dobro i pastu promijeniti ako ga imaš par godina...
Ja sa svojim Slimom nemam nikakvih problema za sada.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9