HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631091 Hitova
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2160 : 04. Lipanj, 2019., 12:35 »
Probaj kontaktirati ovog prodavača na Njuškalu. Možda lik još nije prodao. Koliko vidim, oglas je relativno svjež...

Hori imaš u Infomarku npr.

Možda bi se mogao dogovoriti sa Igorom iz Infomarka da ti on pokuša nabaviti Xim Apex.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2161 : 05. Lipanj, 2019., 08:19 »
 Iskopao asm još jednu igračku koja omogućava korištenje druge periferije na PS4:
CronusMAX.  Link. Šalju u HR. Ovo dođe nekih 100$ sa slanjem i dodatnim paketom điđa... 
Ovo sam već vidio ali sjetiti se kako se zove.... ugl.  prouči. Imaš manual na istim stranicama...

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2162 : 07. Lipanj, 2019., 09:58 »
Iskopao asm još jednu igračku koja omogućava korištenje druge periferije na PS4:
CronusMAX.  Link. Šalju u HR. Ovo dođe nekih 100$ sa slanjem i dodatnim paketom điđa... 
Ovo sam već vidio ali sjetiti se kako se zove.... ugl.  prouči. Imaš manual na istim stranicama...

Nekak se bojim to naručit, bio sam vec narucio tak za 20 dollara ono iz kine pa nista ne radi. :s

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2163 : 07. Lipanj, 2019., 10:12 »
stisni zube i igraj na joysticku, osjecaj ces dobiti. ionako svi tako igraju, ne znam kakvu bi ti satisfakciju davalo da cheatas (jer tbh, to je cheatanje)

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2164 : 07. Lipanj, 2019., 12:25 »
ma i odustao sam... uzeo sam si control freak one pizdarije za gljivu (trebalo bi stic kroz koji dan s njihove official stranice), pa mozda to pomogne.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2165 : 07. Lipanj, 2019., 13:01 »
stisni zube i igraj na joysticku, osjecaj ces dobiti. ionako svi tako igraju, ne znam kakvu bi ti satisfakciju davalo da cheatas (jer tbh, to je cheatanje)


Bojim se da na joysticku nemre igrat jer ga nema, baš kao i ti. IMaš kontroler ili gamepad ili u najgorem slučaju joypad, no joystick sigurno nemaš...  :hiha:

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2166 : 07. Lipanj, 2019., 13:06 »
stisni zube i igraj na joysticku, osjecaj ces dobiti. ionako svi tako igraju, ne znam kakvu bi ti satisfakciju davalo da cheatas (jer tbh, to je cheatanje)


Bojim se da na joysticku nemre igrat jer ga nema, baš kao i ti. IMaš kontroler ili gamepad ili u najgorem slučaju joypad, no joystick sigurno nemaš...  :hiha:

haha, ok. uvaženo. nekih navika se ne mozes rijesiti.. tako smo zvali te RUČICE jos od ps1...

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2167 : 07. Lipanj, 2019., 13:14 »
Znam da je ekipa to tako zvala tada, no znanje je moć. Pa dijeli dalje i budimo nadalje svi pismeni  :thumbs: :hihi:

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2168 : 07. Lipanj, 2019., 16:49 »
uzeo sam si control freak one pizdarije za gljivupa mozda to pomogne.
Mnogi se kunu u "kapice" ali nisam baš primjetio neko drastično veliko poboljšanje osim u gripu. Meni osobno paše da su gljive malo više, da je grip ispupčan  i da ima one extra bradavičaste gluposti po sebi. Nekako taktilno imam bolji osjećaj pomaka. Sada koliko to stvano pomaže u ciljanju... Ono što definitivno pomaže u kontrolama općenito su "pedale" ilitiga R3/L3 na posebnim dugmetima ne na gljivama. Scuff je strava ali je dosta skup. I veći je nešto nego regularni ps4 kontroler.

   Nakon dosta godina sam se ipak odlučio na asimetrični kontroler u stilu xboxa. Nabavio sam si Nacon revolution Unlimited i mogu reći da je to komad kontrolera. Radi žično i bežično, ima četiri dodatne tipke, bolji grip i promjenjivu osovinu gljiva. Nacon nije mijenjao visinu osovine gljive nego promjer osovine. Automatski su tako smanjivanjem hoda mehanički utjecali na povećanje osjetljivosti.  Uglavnom, sve  je stvar navike i vježbe. Potraži malo Claw Grip . Imaš i double Claw. Možda takvo držanje kontrolera tebi bolje paše...
« Zadnja izmjena: 08. Lipanj, 2019., 13:29 moordrak »

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2169 : 07. Lipanj, 2019., 19:18 »
Nisam znao da je bilo koji Nacon moguće igrati i bežično. To im je bila glavna (zapravo i jedina ) mana i jedino to me sprječavalo u kupnji jer sam alergičan na nepotrebne žice i kablovinje. Sad ću ga sigurno uzeti, prava je to stvar za imalo ozbiljnije kompeticijsko igranje.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2170 : 07. Lipanj, 2019., 19:50 »
Nisam znao da je bilo koji Nacon moguće igrati i bežično. To im je bila glavna (zapravo i jedina ) mana i jedino to me sprječavalo u kupnji jer sam alergičan na nepotrebne žice i kablovinje. Sad ću ga sigurno uzeti, prava je to stvar za imalo ozbiljnije kompeticijsko igranje.


Ne možeš ih sve igrati bežićno nego samo onaj najnoviji model koji je cca 1000kn... Ostali imaju odvojiv kabel kada ga spremaš, no nisu bežićni.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2171 : 08. Lipanj, 2019., 10:43 »
Moordrak gdje si uzeo Nacona?  I koja mu je točno oznaka - pitam za ovaj tvoj,  bezžični model?
« Zadnja izmjena: 08. Lipanj, 2019., 11:12 perisimus »

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2172 : 08. Lipanj, 2019., 13:29 »
Nacon Revolution Unlimited pro controler. Jebem ih u ime....  :hihi: ...  Unlimited je žičano-bežični. Revolution (v1 i v2) je isključivo žičani.   Revolution v2 ima drugačiji konektor sa strane kontrolera  (nema onaj proprietary nego USB-c isto kao i Unlimited).  Unlimited imaš za kupiti u Sancti za nekih 1k kn.
Uglavnom, ima 3 moda rada PC PS4 i programibilni. Sa prekidačem odabireš u kojem će modu raditi. Ima prekidač za žičano-bežično i ima tipku za biranje profila. Pamti 4 različita profila za igre. Dolazi sa posebnim dongle USB-om kojeg štekaš u uređaj sa kojim želiš da ti kontroler radi bežično. Ima dvije mane: ne pali PS4 kada je ugašen ili u standby modu.  Ni žično ni bežično. To je valjda Sonyeva proprietary tehnologija. Druga mana je što ne pokazuje kada je kontroler prazan. Moraš koristiti kombinaciju tipki na kontroleru, odnosno prva profilna ledica počne titrati kada je kontroler prazan. Ja sam mu smanjio vibraciju i ubio rgb rasvjetu pa baterija traje nekih desetak sati.
Od ekstra tipki, ima mjute za mikrofon , pojačaj-smanji ton kada prikopčaš sluške i dodatne 4 programibilne  tipke, po dvije na svakom kraku (dođu točno ispod srednjaka odnosno prstenjaka na obje ruke). Naravno, sva podešenja radiš na kompu preko posebnog programa.
Defaultno dolaze učitana 4 profila.  Profili definiraju koliko treba potegnuti R2/L2, osjetljivost gljiva i mapiranje svih dugmeta.  Ako koristiš PS4 način rada, ne moraš koristiti PC za mapiranje tipki. Uglavnom, simpatična igračka :)

Nećkao sam se kupiti ili ne tog unlimiteda i na kraju sam zadovoljan. Treba neko vrijeme da se naučiš na 4 dodatne tipke, ali kada ih savladaš, nikada više nazad :)   Sada gledam kako ću modati origigi kontroler.

Našao sam par kitova sa dodatnom elektronikom ali to je sve mačak u vreći. Dolazi sa dodatnim shellom na kojeg je našprican gumeni grip  tako da ajde ali nisam se odlučio niti jednog još modati na taj način.
Drugi je ovaj. Oba nisu previše skupa...

 Jedom od starih kontrolera zamijenio sam sve tipke/gljive metalnima (hvataju se sa magnetom) i d-pad, sada ima metalni tanjur. Kit  nabavljen sa aliexpressa za nekih 20$. 

U biti, htio bih imati samo dvije dodatne tipke bez mogućnosti mapiranja tako da bi se to dalo napraviti jednostavnije. Razmišljao sam isprintati na 3D printeru kompletan shell samo to je malo izazovnije nego što sam mislio.   
« Zadnja izmjena: 08. Lipanj, 2019., 15:50 moordrak »

*

Proka

  • n00b
  • 1
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2173 : 08. Lipanj, 2019., 17:35 »
Ljudi pomoc. Uzeo sam Nba2k19 i DBH za ukupno 10$ ostalo mi oko 13$ šta savetujete od ovih igara što se nude :D

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2174 : 08. Lipanj, 2019., 19:48 »
Moordrak hvala na iscrpnom odgovoru, vrlo vjerojatno ću ga nabaviti.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9