HCL.HR

ps3 hdd?

  • 2 Odgovora
  • 2748 Hitova
*

Black0507

  • n00b
  • 3
ps3 hdd?
« : 30. Studeni, 2015., 11:17 »
Pozdrav, imam pitanje u vezi ps3 i eksternog hdd.
kupio sam ps3 super slim 12 gb i samsungov eksterni hdd od 1 Tb. Hdd sam formatirao u fat32 napravio foldere na njemnu (Photo,Video,Game i Music) i spojio ga na ps3 misleci da sve radi kako treba. Otidem na psn i probam skinuti neku igricu i kaze mi da nemam dovoljno mjesta.
sad me zanima jesam gdje pogrijesio ili?
Eksterni hdd je Samsung M3 Portable usb3.0 1tb

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: ps3 hdd?
« Odgovori #1 : 30. Studeni, 2015., 11:37 »
Ako sam dobro shvatio ti si eksterni HDD spojio preko USB priključka na konzolu, što neće funkcionirati za potrebe instalacije igara, ali hoće za gledanje filmova, slika i sličnog.

Malo si se zeznuo kupovanjem eksternog diska ako je isključivo namjenjen za PS3 obzirom da si mogao jeftinije proći kupovanjem HDD-a za laptop, ali dobro. Opcija ti je izvući disk iz kućišta u kojem je sad, kupiti kućište za tvrdi disk i instalirati disk u konzolu.

Postupak instalacije je jednostavan, ne trebaš ništa sam formatirati, pusti ga kako je sad, PS3 će formatirati na svoj format kad ga prvi put pokreneš s instaliranim diskom.

https://www.youtube.com/watch?v=517Ic4pPAMo


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Black0507

  • n00b
  • 3
Odg: ps3 hdd?
« Odgovori #2 : 30. Studeni, 2015., 13:13 »
Da, dobro si shvatio. Budem tako napravio cim mi dode to kuciste... Hvala
moze lock

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9