HCL.HR

Ps4 dualshock controller

  • 4 Odgovora
  • 3469 Hitova
*

rivaks

  • n00b
  • 4
Ps4 dualshock controller
« : 07. Srpanj, 2019., 11:09 »
Imam problem sa ps4 joystickom.
Nije mi radio X na njemu pa sam rastavio joy i malo ocistio onaj ugljeni ulozak (ak se tako kaze) i prilikom vracanja 14 pinnog kabla ostetio sam pinove pa mi joy nije radio.
Nabavio sam novi kabal spojio i joystick je radio al opet X nije (jer sam obrnuo ulozak, pa sam mislio kasnije da zbog tog ne radi).
Rastavio joystick vratio ulozak onda se nije htio upalit, pa sam rastavio touch pad i ispod njega ima kabal koji se odspojio.
Vratio sve uredno spojio i sad kada spojim joystick na kabal orginalni i upalim ga radi svjetlo plavo 5 6 sekundi i ugasi se...
Do cega moze biti ako bih mi neko mogao pomoci?

Odg: Ps4 dualshock controller
« Odgovori #1 : 07. Srpanj, 2019., 12:33 »
Moglo bi biti do toga da ne znaš što radiš. Dosadašnji (neuspješni) pokušaji bi ti trebali reći da se ostaviš ćoravog posla i odneseš kontroler u servis. Ili još bolje kupiš novi.

*

rivaks

  • n00b
  • 4
Odg: Ps4 dualshock controller
« Odgovori #2 : 07. Srpanj, 2019., 13:13 »
Imam vec 1 ispravan kontroler, a servis mi je daleko. Mislio sam neki savjet koristan, a taj mi savjet moze i stara dat :D

Odg: Ps4 dualshock controller
« Odgovori #3 : 07. Srpanj, 2019., 13:16 »
Pa savjet ti je koristan da korisniji ne može biti. Kako si krenuo razjebat ćeš i taj ispravan.

*

U.M.O

  • n00b
  • 1
Odg: Ps4 dualshock controller
« Odgovori #4 : 26. Listopad, 2019., 18:05 »
Ima problema sa dualshock,neće mi se poveže na ps4 koji radi.Sve je počelo kad sam igrao igre,i dualshock je ispraznio,i stavio da se puni.Kad sam teo da isključim sa dualshock kod se punio,pojavio se problem,to je da je nije radio i čak kad radi,isključiva se za pola sekunde,nikad nisam ima problema sa dualshock kad se punio da isključim konzolu.Trebalo mi pola sata dok konzolu stavim na safe mode da se puni kontrole.Nakon što se oba dva kontrole napunio,odjednom neće da se poveže sa ps4 i sve sam živo pokušao,ali neće.Može li iko pomoći oko toga

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9