HCL.HR

PSN, Store & Plus

  • 1283 Odgovora
  • 469775 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #480 : 27. Travanj, 2015., 14:03 »
Trebam pomoć!!!Želim kupiti ps plus ali mi kada upisem sve podatke pise da mi nije tocan broj kartice??Inace kartica je MasterCard...:wildboy:

Ah...ocito ti ne prihvaca karticu, imas bonove, ali bon od 150kn, kosta 160kn. :hiha2:

Jel itko provjerio i bio u SD-u vezano za kupovinu bona od 150kn ako platiš gotovinom?
dISCO I ck7, jeste vi možda provjerili jer ste slali da to nije moguće?

Poslao sam sliku računa pa me zanima jel itko još bio i provjerio jel to još vrijedi i da li sam tom informacijom uspio  ušedjeti bar malo love u našim gamerskim novčanicima...

Nisam jos, ali zaletit cu se ovih dana jer mi sad brzo istice pretplata. Naravno odmah javim sto i kako :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #481 : 27. Travanj, 2015., 14:34 »
Možda sam novi u ovome (ps i forum) pa mi se još ne vjeruje, ali će i to to doći s vremenom samo da je više vremena za igranje i piskaranje...


Nego mi još nešto palo na pamet ali nisam stigao isprobat: Kad se otvarala zadnja trgovina SD-e u CC EAST 28.3.-30.3. davali su popust 15% na cijeli asortiman, kako je cijena bila 160kn  onda uz 15% bi bon ispao 136kn - jel to itko isprobao?
Po svoj logici i po činjenici da su davali popust na svu ponudu, mislim da bi upalilo...


Nema razloga da ti se ne vjeruje, samo se čudimo da povećaju cijenu bonova ali plaćanjem na gotovinu dobiješ za staru cijenu.
Gle možda si se svidio prodavaču/ici pa si dobio popust :)

To je istina...frend je išao kupiti svašta za PS i dobio 15% popusta na sve živo, ali to je vrijedilo samo na taj dan zbog otvaranja nove poslovnice. Isto su imali akciju na Diners (mislim utorkom) 10 % na sve, tako je i moj brat kupio konzolu i jednu igru.
Treba paziti na neke stvari i bolje se prođe  :thumbs:

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #482 : 27. Travanj, 2015., 15:14 »
Dokaz da umirem od dosade na poslu :tired:
Virty i ljubav prema indijancima:

-Jos da sta valjaju za PS4, zasad lose 
-Sta se mog ukusa tice, zasad nikakve koristi od moje ps+ pretplate. Da imam vitu, bilo bi zabave, al jbg, nemam 
-Ebali ih indijanci! 
-Imam godinu dana PS+ pretplate, zasad sam totalno nezadovoljan sa naslovima koje su nam "dali".
-Pošto me na konzoli MP ne zanima, razmislit ću dobro oću li nastaviti sa pretplatom kad istekne.
-Nažalost, nisam ljubitelj indijanaca ( mislim na igre  ) tako da se ne veselim igrama koje nam iznajmljuju.
-Oduševljen sam ponovo, kao i prijašnjih 9 mjeseci otkad posjedujem konzolu.
-Sony je baš super, bolje ne može! 
-Opet loše, kao i prošle godine 
-Meni je rpg omiljen žanr, al brate razočaran sam u indijance i skvo.
-Ma više ne produljujem pretplatu dok ne ponude, eto, barem jednu poštenu igru, amen! 
-Po 100 ti put pušiona barem za mene, ali Rayman Legends sam platinira te svakako preporuka.
-O tome šta bi tio ili nebih tio za PS+, bolje da zadržim za sebe jerbo će me ljubitelji indijanaca poslat u onu stvar :)

:mrgreen:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #483 : 27. Travanj, 2015., 18:11 »
:hihi:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #484 : 27. Travanj, 2015., 21:17 »
Dokaz da umirem od dosade na poslu :tired:
Virty i ljubav prema indijancima:

-Jos da sta valjaju za PS4, zasad lose 
-Sta se mog ukusa tice, zasad nikakve koristi od moje ps+ pretplate. Da imam vitu, bilo bi zabave, al jbg, nemam 
-Ebali ih indijanci! 
-Imam godinu dana PS+ pretplate, zasad sam totalno nezadovoljan sa naslovima koje su nam "dali".
-Pošto me na konzoli MP ne zanima, razmislit ću dobro oću li nastaviti sa pretplatom kad istekne.
-Nažalost, nisam ljubitelj indijanaca ( mislim na igre  ) tako da se ne veselim igrama koje nam iznajmljuju.
-Oduševljen sam ponovo, kao i prijašnjih 9 mjeseci otkad posjedujem konzolu.
-Sony je baš super, bolje ne može! 
-Opet loše, kao i prošle godine 
-Meni je rpg omiljen žanr, al brate razočaran sam u indijance i skvo.
-Ma više ne produljujem pretplatu dok ne ponude, eto, barem jednu poštenu igru, amen! 
-Po 100 ti put pušiona barem za mene, ali Rayman Legends sam platinira te svakako preporuka.
-O tome šta bi tio ili nebih tio za PS+, bolje da zadržim za sebe jerbo će me ljubitelji indijanaca poslat u onu stvar :)

:mrgreen:

Svaka čast lave! :piva:
Lova za godišnju pretplatu je spremna, ali tuga me vata kad vidim da ništa ne "iznajmljuju" dobroga.
Nego, kad izađe ESO za PS4, oće li trebat PS+ pretplata?
ESO i Witcher 3 su mi top naslovi koje čekam :winknkiss:

Večeras ili sutra zavrašavam GTA V i te se bacam na Order 1886 :clap:

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #485 : 27. Travanj, 2015., 22:58 »
Svaka čast lave! :piva:
Lova za godišnju pretplatu je spremna, ali tuga me vata kad vidim da ništa ne "iznajmljuju" dobroga.
Nego, kad izađe ESO za PS4, oće li trebat PS+ pretplata?
ESO i Witcher 3 su mi top naslovi koje čekam :winknkiss:

Večeras ili sutra zavrašavam GTA V i te se bacam na Order 1886 :clap:
[/quote]

http://www.gamespot.com/articles/elder-scrolls-online-ditches-mandatory-subscriptio/1100-6424769/
Znači moraš imati pretplatu...obavezno imati PS+
ne ginu ti indie igre još godinu dana :hihi:

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #486 : 28. Travanj, 2015., 00:05 »
Šta je tu je, neću ih niti skidat, osim ako ne bude koji dijamant među njima :)

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #487 : 28. Travanj, 2015., 12:06 »
Jel zna netko dal se na mobitelu moze kupit igra za Ps4 te da se kasnije igra preuzme na na konzoli. Trenutno nisam doma a Ps4 konzola mi je u stand by modu, a znam da je bilo prica da ce se ovo moc napravit al nisam siguran dal je doso update.
U pitanju je demo P.T.
Posto ga micu sutra dal je moguce sad kupit igru i preuzet ju za 3 dana il je kompletno izbacuju
Hvala :)

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
« Zadnja izmjena: 28. Travanj, 2015., 14:30 ferrari1345 »

*

Daki23

  • n00b
  • 2
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #488 : 29. Travanj, 2015., 21:23 »
Zdravo, imam mozda neko glupo pitanje al ako bi mi netko mogao odgovrit bio bi zahvalan.

Pitanje: da li je moguce kupovati igre preko psn store tj direktno preko konzole a da se ne preplatimo na ps+ posto me ne interesiraju  indie igre mislim da mi preblata nebi bila od koristi?

Hvala na informacijama.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #489 : 29. Travanj, 2015., 21:34 »
Možeš pristupiti storeu bez plusa.

*

Daki23

  • n00b
  • 2
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #490 : 30. Travanj, 2015., 05:50 »
Hvala na odgovoru.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #491 : 30. Travanj, 2015., 10:35 »
Ajme majko sta smo ovo dobili ovaj mjesec :wildboy: :fpalm:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #492 : 30. Travanj, 2015., 11:02 »
Leaving PS Plus:
 ■6th May: Tower of Guns
 ■6th May: Never Alone
 ■6th May: Dishonored
 ■6th May: Aaru’s Awakening
 ■6th May: Killzone Mercenary
 ■6th May: MonsterBag
 
Entering PS Plus:
 ■6th May: Ether One (PS4)
 ■6th May: Guacamelee! Super Turbo Championship Edition
 ■6th May: The Unfinished Swan (PS4, PS3, PS Vita)
 ■6th May: Race the Sun (PS4, PS3, PS Vita)
 ■6th May: Murasaki Baby (PS Vita)
 ■6th May: Hohokum (PS4, PS3, PS Vita)


Pogledao gameplay za PS3: The Unfinished Swan, Race the Sun i Hohokum i ne znam šta je gore...
:tired:
"Čovjek koji ne čita dobre knjige nema nikakve prednosti nad čovjekom koji ih uopće ne zna čitati.
(Mark Twain)"

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #493 : 30. Travanj, 2015., 12:17 »
Ajme majko sta smo ovo dobili ovaj mjesec :wildboy: :fpalm:

Ako se ti lupaš po glavi jer smo dobili što smo dobili što li će tek dotični gospodin izjaviti :hihi:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #494 : 30. Travanj, 2015., 13:56 »
Evo bio u SD, bon je 160kn, preko weba je bilo ili jos uvijek je 5% popusta, ili je to bila neka akcija kada je dobiven popust.

@ck7: a mos mislit, guacamelee je pred nekih godinu dana bio na plusu za ps3/vitu i sada ga opet daju za ps4 :hiha2:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9