HCL.HR

Šta se dešava u Naughty Dogu?

  • 8 Odgovora
  • 2605 Hitova
*

anondogi

  • *
  • 18
  • Who the hell do you think I am!?
Šta se dešava u Naughty Dogu?
« : 21. Travanj, 2014., 22:25 »
Šta mislite da se dešava u Naughty Dogu? Sada sam pročitao ovaj članak, a prije toga i ovaj članak pa kontam šta se dešava tamo... Mislite li da studio propada? Oni su mi jedni od najdražih studija i prave jedne od najboljih igara današnjice, ali očito je da se nešto dešava tamo.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Šta se dešava u Naughty Dogu?
« Odgovori #1 : 21. Travanj, 2014., 23:18 »
Ne znam čemu ova tema, ali zašto misliš da se nešto događa ako je čovjek otišao u manji studio? Ljudi mijenjaju radna mjesta, nije to ništa čudno.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Šta se dešava u Naughty Dogu?
« Odgovori #2 : 22. Travanj, 2014., 00:15 »
Obična smjena generacije, ako malo bolje pratiš svijet videoigara primjetit ćeš da članovi ove industrije dosta često mijenjaju radna mjesta. Mislim rasprava o propadanju je smješna, budući da Naughty Dog u novijoj generaciji komercijalno te recenzentski i nije imao neki pobačaj.

Treba pričekati novi Uncharted 4, pa onda možemo pričati o ovoj temi, tj. jesu li ove promjene utjecale na Naughty Dog.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Šta se dešava u Naughty Dogu?
« Odgovori #3 : 22. Travanj, 2014., 05:31 »
Ali ipak je cudno da je ekipa pocela odlazit malo cesce...
Gdje ima dima ima i vatre, ali da, treba vidit sto ce biti sa njihovom sljedecom igrom.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

anondogi

  • *
  • 18
  • Who the hell do you think I am!?
Odg: Šta se dešava u Naughty Dogu?
« Odgovori #4 : 22. Travanj, 2014., 19:22 »
Slažem se sa svim ovim... Ali svi vi pratite novosti sa gaming scene pa znate i sami da često vidite članke o nekim izmjenama i smjenama u Naughty Dogu. Ima puno više članaka od ova dva navedena u prošlom postu. Samo kažem da mi je čudno da sve više i više ljudi odlazi na druga mjesta.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Šta se dešava u Naughty Dogu?
« Odgovori #5 : 23. Travanj, 2014., 21:04 »
Ma inače bi se složio s kaiserom - ljudi promjene radno mjesto, zasite se, presele se, ništa čudno - ali ovo s Naughty Dogom je već postalo malo čudno. I generalno, nije baš tako često da ljudi na takvim pozicijama u tako cijenjenom studiju odjednom odu negdje drugdje... i to svi u kratkom vremenskom razmaku.


*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Šta se dešava u Naughty Dogu?
« Odgovori #7 : 28. Travanj, 2014., 15:00 »
Michael Knowland (Lead Character Artist) leaves Naughty Dog

Joj samo da izbace tlou za ps4, jer se ocito nesto gadno dogadja u tom studiju...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

anondogi

  • *
  • 18
  • Who the hell do you think I am!?
Odg: Šta se dešava u Naughty Dogu?
« Odgovori #8 : 29. Travanj, 2014., 09:43 »
Ma inače bi se složio s kaiserom - ljudi promjene radno mjesto, zasite se, presele se, ništa čudno - ali ovo s Naughty Dogom je već postalo malo čudno. I generalno, nije baš tako često da ljudi na takvim pozicijama u tako cijenjenom studiju odjednom odu negdje drugdje... i to svi u kratkom vremenskom razmaku.
O tome i govorim... :hiha2:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9