HCL.HR

Anketa

Jeste li "Trophy hunter" ili igrate samo...da igrate

Jesam, trofeji su mi jako bitni
32 (21.1%)
Nakon prvog prolaska igre bacam se "u lov"
57 (37.5%)
Ne interesiraju me previse trofeji, kolko ulovim, ulovim
63 (41.4%)

Ukupno Glasova: 150

Trofeji

  • 548 Odgovora
  • 239394 Hitova
*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Trofeji
« Odgovori #120 : 25. Travanj, 2016., 12:13 »
Kako kažu Pokemoni: moraš skupit sve  :mrgreen:
To sam se i ja smijao danas kad mi je Riddler rekao da ih moram sve skupiti...nemozes ne  :hihi:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Trofeji
« Odgovori #121 : 26. Travanj, 2016., 06:50 »
Evo ja sam platinirao Beyond: Two Souls, na svu srecu pa se trofej za igranje u dvoje moze rijesit bez problema (igrao sam sa dva DS4 :) ).
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Trofeji
« Odgovori #122 : 26. Travanj, 2016., 08:29 »
Evo ja sam platinirao Beyond: Two Souls, na svu srecu pa se trofej za igranje u dvoje moze rijesit bez problema (igrao sam sa dva DS4 :) ).

To sam planirao ali joooj kad sam skuzio da se animacije nemogu skippat reko neda mi se sve opet gledat  :hiha2: Inace mi je ok igra, mislio sam loadat tam negdje predzanji level i barem pogledat sve krajeve al i to mi je nekak dosadno jer tamo bas ima puno čavrljanja...

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Trofeji
« Odgovori #123 : 26. Travanj, 2016., 09:08 »
Evo ja sam platinirao Beyond: Two Souls, na svu srecu pa se trofej za igranje u dvoje moze rijesit bez problema (igrao sam sa dva DS4 :) ).

To sam planirao ali joooj kad sam skuzio da se animacije nemogu skippat reko neda mi se sve opet gledat  :hiha2: Inace mi je ok igra, mislio sam loadat tam negdje predzanji level i barem pogledat sve krajeve al i to mi je nekak dosadno jer tamo bas ima puno čavrljanja...

Ah razlika u krajevima je poprilicno minimalna...ono od npr 10 min filmica mozda je promjenjeno 1-3min ostale je isto.
Ali meni je iskreno bas bio gust odigrat ta 3 puta (dvaput ispocetka zbog trofeja za 2 igraca, a jednom od sredine) jer mi je prica fantasticna, opcenito su mi Heavy Rain, B:TS, Until Dawn, Telltalevi serijali odlicne igre...tj da budem precizniji interaktivni filmovi.
Jedino je HR totalno polomljen i povrsan port, B:TS je savrsen, ali HR su napravili valjda nabrzinu pa su sfusali...

Sad razmisljam da napokon odigram i Farenheit/Indigo Prophecy na PC-u, ovo kao remaster izdanje, jer mi Quantic Dream-ove igre ocito leze. A i Omikron ako ga uspijem pokrenut na W10.

I razmisljam da se sad bacim na skupljanje trofeja u novom Ratchet & Clanku, igra je nevjerovatna i to cu isto s gustom ''odradit''.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Trofeji
« Odgovori #124 : 27. Travanj, 2016., 20:47 »
Olako shvatih Fifin(e) trofej(e)... Ostalo mi par trofeja koje moram s prijateljima odigrat pa to lako skupim preko gaming sessiona. Mučim se oko jednog jedinog trofeja.. Pobjedit 4 utakmice u online FUT draftu  :fpalm: Dođoh do divizije 2 i ne mogu pobjedit te 4 utakmice  :bonk:

Odg: Trofeji
« Odgovori #125 : 07. Svibanj, 2016., 13:11 »
Stigao sam do rank A u Witcheru 3. Kako je krenulo na početku, mislio sam da ću skroz ostati na F ranku :D. U prvih par sati ni 1 trofej nisam osvojio, a onda je lagano krenilo.

Odg: Trofeji
« Odgovori #126 : 08. Svibanj, 2016., 08:14 »
E vidiš trebo bi se vratit Witcheru, njega sam pauzirao jer je bilo previše. Malo je annoying što ima puno missables pa je pain in the ass na to pazit, a prelazit igru 2-3 puta mi se sigurno neće dat jer je tak ogromno... Onaj card game mi je isto već malo dojadio.

Odg: Trofeji
« Odgovori #127 : 08. Svibanj, 2016., 09:22 »
Kartat ne znam, a igra je ogromna, slažem se. Imam par side Q koje nisam odradio i dobio trofej, pa mozda jednom nanovo predjem igru (al to kad sve expanzije predjem).

Odg: Trofeji
« Odgovori #128 : 12. Svibanj, 2016., 22:39 »
Witchera sam prvo odigrao iz gušta i osvojio što se našlo na putu, nisam ciljao trofeje. Nakon toga sam išao na NG+ s ciljem da osvojim platinum i uspjelo je. Čak je bio gušt i izazov igrati drugi put na najvišoj tezini

Odg: Trofeji
« Odgovori #129 : 13. Svibanj, 2016., 09:05 »
Također planiram probati odigrati NG+ na DM tezini.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Trofeji
« Odgovori #130 : 26. Svibanj, 2016., 10:12 »
Iz nekog razloga sam pauzirao lov na platinu za Batmana AK jer eto došao Uncharted 4, pa sam se preorijentirao na BF Hardline. I sad ganjam trofej Menz in the Hood jer mi se činio kao najteži trofej za dobiti (samo jer uzima puno vremena). Mogu ponosno reći da uz svu muku i nesportskih ljudi na netu, još me samo 100 killova dijeli od Double barreled shotgun, i onda mogu na miru odigrati singleplayer i dobiti platinu.  :faca: 

Odg: Trofeji
« Odgovori #131 : 28. Svibanj, 2016., 13:29 »
Došao sam do levela 10 u trofejima. To be continued...  :thumbs:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Trofeji
« Odgovori #132 : 28. Svibanj, 2016., 13:31 »
Ja sam na level 5, a ne lovim te trofeje nikad, sta dobijem, dobijem.

Kako nam je drugacije ovo dole?

Odg: Trofeji
« Odgovori #133 : 28. Svibanj, 2016., 18:31 »
Pa baš i ja gledam šta si stavio, hahah. Neam pojma, možda si drugi skin uzeo. S kojeg je to sajta uopce?

EDIT: original PS vidim. Ovo je s psn profiles.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Trofeji
« Odgovori #134 : 28. Svibanj, 2016., 18:47 »
A isao sam u portable id i provao promjenit i pise da se nemoze mjenjat nista, onaj ko je promjenio do sada da mu ostaje, a nama sta nismo promjenili ostaje ova stara dok ne vide sta ce dalje.

Sa PSN-a je to.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9