HCL.HR

Anketa

Jeste li "Trophy hunter" ili igrate samo...da igrate

Jesam, trofeji su mi jako bitni
32 (21.1%)
Nakon prvog prolaska igre bacam se "u lov"
57 (37.5%)
Ne interesiraju me previse trofeji, kolko ulovim, ulovim
63 (41.4%)

Ukupno Glasova: 150

Trofeji

  • 548 Odgovora
  • 239417 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Trofeji
« Odgovori #300 : 24. Veljača, 2017., 11:27 »
IMHO najlaksa platina je Telltaleov TWD.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Trofeji
« Odgovori #301 : 24. Veljača, 2017., 11:44 »
Al vremenski 20 minuta... Neshvacam  :fpalm: Znaci bartul napada witchera il sam sam u tom pohodu  :piva: U dilemi sam izmedu Uncharted serijala, Cod Advanced Warfare il Witcher 3. Za witchera me brinu samo gwent karte sve ostalo se da rijesiti...

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Trofeji
« Odgovori #302 : 24. Veljača, 2017., 11:48 »
Al vremenski 20 minuta... Neshvacam  :fpalm: Znaci bartul napada witchera il sam sam u tom pohodu  :piva: U dilemi sam izmedu Uncharted serijala, Cod Advanced Warfare il Witcher 3. Za witchera me brinu samo gwent karte sve ostalo se da rijesiti...

Ja bih bio ponosan kad bi imao iz witchera 3 platinu, mene sta brine od mojih igrica za platinu, je Bloodborne i Dark Souls 3, i Tomb Raider Definitive Edition (zato sto ima puno multiplayer achivmenta) a neznam dali ima igraca.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Trofeji
« Odgovori #303 : 24. Veljača, 2017., 12:06 »
Imam jos 19 trofeja, od toga desetak jednostavnih al par je bas zeznuto. Al ako sam se potrudio oko Dooma onda cu i oko witchera. Posto sam dobio volje ovih dana  :kava:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Trofeji
« Odgovori #304 : 24. Veljača, 2017., 12:09 »
Nezz, meni ovaj Gwent nije napet niti malo, nisam odigrao niti jednu partiju jos, niti planiram. Tako da cu tesko doc do platine.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Trofeji
« Odgovori #305 : 24. Veljača, 2017., 12:16 »
Dijelio sam tvoje mišljenje do samog kraja igre kad sam rekao Ok, idem probati. Nakraju sam si kupio fizicke karte uz Blood and wine, nadam se da sad za rodendan dobijem i Hearts of stone karte. Nitko sretniji od mene. Zapravo, jos da imam neku osobu da zaigra samnom  :fpalm: Gwent je odlican!

Odg: Trofeji
« Odgovori #306 : 24. Veljača, 2017., 12:49 »
IMHO najlaksa platina je Telltaleov TWD.

Istina. Čekam da trojka pojeftini i da sve epke izađu pa uzimam. Na Whishu mi je.

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Trofeji
« Odgovori #307 : 26. Veljača, 2017., 13:51 »
Ja ovo nisam znao za telltale games da su tako jednostavne platine, nikad nisam bio zainteresiran za telltale games.

https://www.youtube.com/watch?v=bpwxrIab0jk

« Zadnja izmjena: 26. Veljača, 2017., 13:53 Mrky1337 »

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Trofeji
« Odgovori #308 : 28. Veljača, 2017., 15:25 »
Master Marksman
Kill 50 human and nonhuman opponents by striking them in the head with a crossbow bolt.
Zvuči poprilično jednostavno, ali i nije baš. Jučer i danas potrošio 3 sata ubijajući sve živo sa samostrelom i nikako da trofej padne. Kažem si ok, ajmo pogledati na net što kažu pametni ljudi o tome, i citiram, hit detekcija pogotka u glavu i ne postoji baš, i svaki put dok ubiješ nekoga samostrelom pogotkom u glavu se mora zatresti ekran, a meni nakon krvoprolića nad divljim psima, vukovima, ghoulovima i nekkerima nije se zatresao ni jednom, pa mislim da ću morat posjetiti Devil's Pit nekih 15-tak puta. To mi je zadnji od 2 trofeja koje mogu dobiti prije nego odem na novi playthrough i skupim ostale trofeje (svi vezani uz Gwent) i pada platina :) Lijepo je vratiti se u Witcher svijet, ali još uvijek ne shvaćam 85/100  :kava: Ovo je igretina i pol  :hug

Odg: Trofeji
« Odgovori #309 : 01. Ožujak, 2017., 08:21 »
Master Marksman
Kill 50 human and nonhuman opponents by striking them in the head with a crossbow bolt.
Zvuči poprilično jednostavno, ali i nije baš. Jučer i danas potrošio 3 sata ubijajući sve živo sa samostrelom i nikako da trofej padne. Kažem si ok, ajmo pogledati na net što kažu pametni ljudi o tome, i citiram, hit detekcija pogotka u glavu i ne postoji baš, i svaki put dok ubiješ nekoga samostrelom pogotkom u glavu se mora zatresti ekran, a meni nakon krvoprolića nad divljim psima, vukovima, ghoulovima i nekkerima nije se zatresao ni jednom, pa mislim da ću morat posjetiti Devil's Pit nekih 15-tak puta. To mi je zadnji od 2 trofeja koje mogu dobiti prije nego odem na novi playthrough i skupim ostale trofeje (svi vezani uz Gwent) i pada platina :) Lijepo je vratiti se u Witcher svijet, ali još uvijek ne shvaćam 85/100  :kava: Ovo je igretina i pol  :hug

Devil Pit ti je najbolje rješenje i ide relativno brzo. Trebalo mi je cca 2 sata od nule do 50 pogodaka u glavu na tom mjestu za trofej :-)

*

Gutgash

  • n00b
  • 4
Odg: Trofeji
« Odgovori #310 : 05. Ožujak, 2017., 18:04 »
Konačnoooo...

100+ sati i 2 prelaska igre zbog buga kod prvog prelaska  :D





Dobro uloženih 109kn :)
« Zadnja izmjena: 05. Ožujak, 2017., 18:16 Gutgash »

*

John.Tanner

  • n00b
  • 3
Odg: Trofeji
« Odgovori #311 : 05. Ožujak, 2017., 20:36 »
Ja sam platinirao prije par dana Uncharted 4 mogu reći hebena igra :)  Uz njega sam igrao Batman Telltale i WRC Rally gdje su također osvojene platine  :clap: :clap: :clap:

Sljedece na redu za platinu je Until Dawn !  :piva: :piva:

Odg: Trofeji
« Odgovori #312 : 05. Ožujak, 2017., 21:12 »
Konačnoooo...

100+ sati i 2 prelaska igre zbog buga kod prvog prelaska  :D

(Klikni za pregled slike.)

(Klikni za pregled slike.)

Dobro uloženih 109kn :)

Kako ti se dalo skupljati sve one otpatke? :D

Odg: Trofeji
« Odgovori #313 : 05. Ožujak, 2017., 22:05 »
Konačnoooo...

100+ sati i 2 prelaska igre zbog buga kod prvog prelaska  :D

(Klikni za pregled slike.)

(Klikni za pregled slike.)

Dobro uloženih 109kn :)

Kako ti se dalo skupljati sve one otpatke? :D

Čestitke na MM-u  :clap:
Igrao sam na PC-u s namjerom da pokupim sve trofeje/achievementse, ali  na kraju odustao. Igra me nije baš toliko privukla da bih je cijelu kompletirao, pa sam na kraju ostao sa tridesetak trofeja ako se dobro sjećam. Možda jednog dana se natjeram da je kompletiram, ali s obzirom koliko dobrih igara izlazi, to će biti težak zadatak  :mrgreen:

*

Gutgash

  • n00b
  • 4
Odg: Trofeji
« Odgovori #314 : 05. Ožujak, 2017., 23:44 »
Najgore su scavenge locations, ima ih 227, rjesio 226 i jedan fali...
Bug zbog kojeg su se mnogi zalili, ali avalanche nije nikome odgovorio..

Drugi put sam prije svake scavange location sejvo i pogledao jeli mi prihvatila igra, muka isusova, bas zato sam ju i kompletirao :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9