HCL.HR

ProSolution RPG Samp Server

  • 1 Odgovora
  • 3069 Hitova
*

McAfee

  • n00b
  • 1
ProSolution RPG Samp Server
« : 10. Siječanj, 2012., 11:32 »

IP SERVERA: 89.201.175.35:7784
Adresa Foruma : www.prosolutionrpg.com
Otvorenje : Cetvrtak 12.1.2012 god. 20:00 h
Kontakt : Sve detaljnije informacije mozete dobiti na skype: filip-vesko
SAMP Mode : Server koristi 0.3d Mod
Dan Otvorenja : Na dan otvorenja prilikom registracije se dobija LvL 3 i 50 000
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Nastanak ProSolution: Mi smo nastali kao jedan clan za CS I to odavno… Dosta smo igrali CS sve dok jednog trenutnka drugar nije rekao da je poceo da igra SAMP… Imamo I danas CS server, ali nebih hteo da reklamiram…  Ubrzo smo I mi poceli da igramo… Prvo smo isli na Stunt servere pa onda na Roleplay… Onda sam se pitao kako uopste prave te servere I poceo sam da citam po svim internet stranicama kako ja da napravim SAMP server… Dosao sam I do Balkan Sampa--- To je bilo pre godinu dana… Dosta sam se zainteresovao I poceo da scriptam… Pposle godinu dana kada sam vec naucio sve sto mi je potrebno konacno sam usavrsio MOD I resili smo da otvorimo SAMP server…
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Informacije o modu:
* Na server se trenutno nalazi 400 kuca (postoje vikendice, male, srednje , velike I vile)
* Broj auta na serveru je 250+
*Veliki broj objekata (najvise za organizacije) Tezili smo tome da napravimo sto je moguce bolji RP server tako das mo pokusali da ubacim samo RP objekte koje se mogu naci I u STVARNOM ZIVOTU

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

///SLIKA BANKE

/// SLIKA KUCE U CENTRU GRADA 0.3D FUNKCIJA
/// INTERIOER BANKE
/// KUCA 2 POGLED
/// VJECNICA
/// CAR SHOP
/// PARKING KOD BANKE
/// BURGER
/// CASSIONO

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
BRZINOMER: Sto se tice BRZINOMERA to je jako jednostavan brzinomer system nista prenabudzeno sto stoji na sredini ekrana I onda igraci nemogu videti ostale stvari na server…
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Server je uradjen da svaka pozicija u StaffTeam-u ima svoju ulogu... Pocecemo od najmanje pozicije...
GameHelper: Sluzi iskljucivo da pomaze igracima koji traze pomoc... Nema komandu za kick niti bilo kakvu drugu osim /goto,  /port  i jos dosta komandi koje sluze za pomoc novim igracima ili igracima koji su u nevolji...
GameSage: Sluzi takodje za pomaganje igracima, ali kao dodatnu komandu ima i komandu /event koja sluzi za EVENT sistem... On od dodatnih komandi ima i /sethp takodje zbog eventa ako neki igrac ostane bez auta ili slicno...
ProGamer: On resava probleme koje imaju neki igraci... NPR. Ako igrac ima neki problem sa autom ili problem sa imovinom tu je nas ProGamer da mu pomogne, ako je neki manji problem ili da posalje poruku adminima , ako je neki veci problem… On ima sve predhodne komandu + /gotols /setarmor /check – za cekiranje igraca i jos par komandi koje samo za njega vaze…
GameMaster : On kontrolise sve prethodne pozicije da li obavljaju svoj posao kako treba, ako ne to prijavljuju Adminima… Takodje on ima komandu /kick /name… Takodje on sluzi za pomoc u organizacijama i prijavljivanje bugova(ako ih primeti ili ako vec niko nije posao na forum)tj. On je i tester servera…
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Na serveru trenutno postoji 21 posao… Svi su sortirani odgovarajucim LVL-om... Prvi level ima neke poslove koje se dosta placaju zbog toga niko nije ugrozen bez obzira bio on prvi ili petnaesti level…
Samo cu nabrojati nekoliko poslova i objasnicu 2 posla zato sto je malo teze naci pozicije njihove…

POSLOVI SU :
1 - Komunalac, 2 - Seljak, 3 - Drvosjeca, 4 - HotDog prodavac
5 - Raznosac pizza, 6 - Sladoledar, 7 - Diler Oruzjem, 8 - Dostavljac
9 - Tjelohranitelj, 10 - Advokat, 11 - Elektricar, 12 - Kamiondzija
13 - Ribar, 14 - Prostitutka, 15 - Postar, 16 - Rudar, 17 - Pilot
18 - Bus Vozac, 19 - Uzgajivac Droge, 20 – Detektiv

Necu vam objasnjavati svaki posao ponaosob posto je to manje-vise jasno, samo Dilera Ouzjem i Uzgajivaca Droge…
Diler oruzjem… Vas zadatak je da prodajete oruzje ljudima koje to oruzje treba, pri tome je to ilegalan posao i policija nesme da vas uhvati... Prvo se treba zaposliti ovde : /poslovi 7
Posle toga morate prinabaviti pakete za materijale, a to mozete ovde komanda je /materials get :
Kada ste uzeli pakete idete do tvornice da pretvorite te pakete u materiale /materials deliver
Posle toga mozete prodavati oruzje preko komande /sellgun
Uzgajivac droge… Vas zadatak je da napravite drogu i da je prodate ljudima koji zele da je kupe...
Prvo odete na mesto zaposlenja /poslovi 19  Odmah tu je i kuca u kojoj treba uzeti sjeme...
Kada ste uzeli sjeme odete iza te kuce gde je mesto za sadnju semena i posejete na poljima od 1-12
Kada ste posejali sacekate 5 minuta kada mozete da oberete...
Kada ste skupili odete u tvornicu gde pretvarate to u drogu...

Vise o svemu tome mozete videti na nasem forumu sa sve slikama o objasnjenju poslova i lokacije poslova...
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
ROBBANK SISTEM: Ovako posto smo videli da nista slicno nema ni jedan server hteli smo da budemo malo drugaciji i da napravimo na RP nacin pljacku banke... Ovako Sto se tice pljacke sve se odbija na salteru prvo trebate da kupite vrecu za novac... Kada ste to kupili (ima svaka prodavnica) idete u banku do saltera i kucate /robbank u tom trenutno server vas automacki freeze i vi 30 sekundi nemozete da se pomerite od saltera da bi vam novac prebacili novac u vrecu... Za to vreme svim  policajcima je poslata poruka da je poceta pljacka... Znaci u trenutnu kada on ukuca /robbank policajcima izadje obavestenje da neko pljacka banku… On dobije wanted lvl 4-6 zavisi od uspeha i kolicinu novca od pljacke… Kada prodje 30 sec. i policija ga ne uhvati za pljacku on dobija zutu boju na mapi 2 minute zato sto je neko prijavio kako on izgleda posle  2 minute ako ga i dalje ne uhvati policija restartuje mu se boja i on je fakticki pobegao...
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 Ovako posto vecina servera koristi evente kao non-rp desavanja na serveru mi smo pokusali da napravimo rp evente sto znaci da se mora pricati u ic chatu i iskljucivo rp-ati... Kako smo to izveli? Pa ovako kada organizator eventa ukuca /eventi izbaci mu dialog za evente i pita ko hoce event id na /report tog trenutka ko hoce na event posalje svij id i admin ga prozove... Kada ga prozove on dobija check points i obavestenje da je pozvan na utrku... Tada on ode na check point ukuca /utrka /utrka1 itd.. zavisi od utrke i onda udje na event mesto... Neki od tih evenata su maraton, rc voznja malih helica, kruzna trka, trka sa autima u 10 krugova sa preprekama, trka motorima... Sve se to odvija na raznim stadionima...
/// Stadion 1
///  Stadium 2
/// Stadium 3
Ima jos dosta stadiuma ali ih necu vise uploadovati....
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

[/color]:Na serveru ima ukupno 12 organizacija pri tome su podeljene u ILEGALNE I LEGALNE , a ILEGALNE u Racerse Bande Mafije…

Los Santos Police Department               "Taxi Kompanija
"Federal Bureau of Investigation            "UnderGround Racers
"Special Weapons And Tactics               Mara Salvatrucha      
"La Cosa Nostra                              RM
"Yakuza Mafia                                "Hitman Agencija
"Grove Street Family                        East Side Locos


Ovde mozete videti slike o svim organziacijijama...
/// DOBRI STARI LSPD
/// FBI
/// SWAT
/// LCN BAZA
/// HITMAN BAZA
///HITMAN HELIPAD
/// NOVINARI
/// MS13
///ESL BAZA
/// ESL IZLAZ
/// ESL CELA BAZA
/// RUSKA MAFIJA
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

------------------------------------Bronzani Donator--------------------------------

-25 PS Bodova
PRAVO NA JEDNO PRIVATNO VOZILO


------------------------------------Srebrni Donator--------------------------------


-50 PS Bodova
PRAVO NA JEDNO PRIVATNO VOZILO
PRAVO NA BILO KOJU KICU NA SERVERUPREKO VILE DO MALE KUCE
VOZNJA VOZILA KOJA SU NAMENJENA BRONZANOM DONATORU
KOMANDU /donator    STA SE NALAZI U NJOJ OSTECE TAJNA ;)



------------------------------------Zlatni Donator--------------------------------

-100 PS Bodova
PRAVO NA JEDNO PRIVATNO VOZILO
PRAVO NA BILO KOJU KICU NA SERVERUPREKO VILE DO MALE KUCE
PRAVO DA IZMAPA SAM SVOJU KUCU I DA POSALJE SKRIPTERU DA JE UBACI
AKO IZABERE TRECU OPCIJU ONA AUTOMACKI POVLACI PRVU
PRAVO NA PRIVATNU ORGANIZACIJU U LV PO ZELJI…

Za sve omo mozete donirati  i na druge nacine…
Mozete izabrati samo kucu ili samo privatno vozilo kao I privatnu organziaciju
Mozete izabrati paket LVL + pare
Mozete izabrati samo Pare

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
To bi bilo sve... Ima puno stvari koje sam zaboravio ili koje namerno nisam stavio... Hvala sto ste imali strpljenja da procitate sve ovo... Svako ko dodje kod nas u cetvrtak je dobrodosao... Hvala...

*

Amon_Jerro

  • n00b
  • 1
Odg: ProSolution RPG Samp Server
« Odgovori #1 : 12. Siječanj, 2012., 13:45 »
Danas je otvorenje u 20:00 h!
Otvorene su prijave za lidere na forumu!
Posetite nas nadam se da cete nam biti i stalni igraci  ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9