HCL.HR

OFF: Winodws ili Linux?

  • 11 Odgovora
  • 3001 Hitova
*

killing man

  • *
  • 120
  • Give me one reason for not killing you!!!
    • Gamer's Heaven
OFF: Winodws ili Linux?
« : 04. Siječanj, 2007., 20:41 »
Ma dajte očito je Windows tri ili više puta bolji od Linuxa, pa neka ovo neko Locka  :tired:

*

BenXXX

  • Gost
OFF: Winodws ili Linux?
« Odgovori #1 : 04. Siječanj, 2007., 20:41 »
al za linux trebaš određeno znanje u programiranju i to..

vidim da nisi citao moj post.... ljudi zive u proslosti i dezinformiranosti pa time i drugima govore krivo.
ne, nisam čito jer si napisao zid teksta :P nije to dezinformacija.. pa nije da se to olako može shvatiti ko windows, jer je to ipak open-source i radi po korisnikovim željama

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
OFF: Winodws ili Linux?
« Odgovori #2 : 04. Siječanj, 2007., 20:43 »
al za linux trebaš određeno znanje u programiranju i to..

vidim da nisi citao moj post.... ljudi zive u proslosti i dezinformiranosti pa time i drugima govore krivo.
jer je to ipak open-source i radi po korisnikovim željama

editiraj si ovo prije nego se to procuje..neko bi mogao pomislit da pratis program specijalne skole...kao sto rekoh citaj moj post...to o programiranju i znanju je cista glupost

*

BenXXX

  • Gost
OFF: Winodws ili Linux?
« Odgovori #3 : 04. Siječanj, 2007., 20:44 »
neću brisat, kakvi su ovo ispadi.. ja to takvim doživljavam.. pa ne mogu reć nekom tko nikad kompjutora nije vidio da skoči na linux.. al dobro, prolaznik možda zna rukovat s kompom, pa da, linux ne bi trebao predstavljat neki problem..

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
OFF: Winodws ili Linux?
« Odgovori #4 : 04. Siječanj, 2007., 20:46 »
neću brisat, kakvi su ovo ispadi.. ja to takvim doživljavam.. pa ne mogu reć nekom tko nikad kompjutora nije vidio da skoči na linux.. al dobro, prolaznik možda zna rukovat s kompom, pa da, linux ne bi trebao predstavljat neki problem..

ti to tako dozivljavas ali to nije tako...velika je razlika izmedju cinjenica i dozivljaja...za linux ne trebas nikakvo pocetno predznaje u advanced levelu informatike. ako zunas koristiti win znat ces i linux...naravo nces odmah prec na gentoo ili slackware

*

BenXXX

  • Gost
OFF: Winodws ili Linux?
« Odgovori #5 : 04. Siječanj, 2007., 20:47 »
da, da, razumijem.. ti jesi u pravu, to ne poričem.. ja sam samo iznio kak doživljavam linux, bez činjenica, gdje ja stavljam windowse ispred linuxa..

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
OFF: Winodws ili Linux?
« Odgovori #6 : 04. Siječanj, 2007., 20:49 »
da, da, razumijem.. ti jesi u pravu, to ne poričem.. ja sam samo iznio kak doživljavam linux, bez činjenica, gdje ja stavljam windowse ispred linuxa..

pa ja postujem kako ti to dozivljavas ali nemoj onda tvrdit covjeku neke stvari koje nisui tocne... :wink:   e mogo bi ja ovo odrezat u off topic da ne punimo bezveze temu

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Re: OFF: Winodws ili Linux?
« Odgovori #7 : 04. Siječanj, 2007., 20:52 »
Ma dajte očito je Windows tri ili više puta bolji od Linuxa, pa neka ovo neko Locka  :tired:

evo ti BAN zato jer si glup

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: OFF: Winodws ili Linux?
« Odgovori #8 : 04. Siječanj, 2007., 21:06 »
Ma dajte očito je Windows tri ili više puta bolji od Linuxa, pa neka ovo neko Locka  :tired:

evo ti BAN zato jer si glup

Windowsi su daleko bolji ak ih usporedujes s slackom.. Vi linuxasi se forsate kako su sigurniji a sve je to isto.. I da cudite se kak ima vise ekipe na windowsima a ne na linuxu a moje misljenje jer jer u ovih 10 godina na slacku nisu napravili postenu instalaciju pa ju svaki korisnik nemre instalirati ( citaj next next next ali bi trebala biti i advance opcija za bolje usere) . Ubuntu je druga prica.. Ok je za one koji bas nemaju para za windowse a zele imat sve 100 % legalno.. iako nema toliko programa , igara i  ukratko Windowsi su zasad bolji..

BTw nemres korisniku ko admin govoriti da je glup.
« Zadnja izmjena: 04. Siječanj, 2007., 21:09 --HS-- »
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Re: OFF: Winodws ili Linux?
« Odgovori #9 : 04. Siječanj, 2007., 21:12 »
BTw nemres korisniku ko admin govoriti da je glup. Isti si ko onaj spacemajmun s gameplaya...

molim te pogledaj mu postove i jos prije na sta sam ga upozorio...a da je glup je jer ocito ne razumnije na lijep nacin kad ga se zamoli


Sto se tice slacka: nisam ocekivao da ces ti ovako nesto napisat. barem bi ti trebao imati iskustva sa tim stvarima. kako mislis da nisu napravili postenu instalaciju? ima advanced i auto install pa ko je napredan ima za sebe sve opcije, od srejivanja kernela na pocetku do svih najmanjih sitnica. koliko puta moras reinstalati win u jednoj gopdini a koliko puta slack nakon prve instalacije? ja nisam vec 4 godine ni reboot napravio na slack instalu starom koji imam samo jednom kad sam ugradio dodatni hard. slack nije za pocetnike a to sam i napisao. i da koliki je vremenski interval da se upadne na server koji se vrti na wnsima bez update-a? 4 minute... koliki je za slack i gentoo bez update-a? 3 mjeseca...no comment..sve je to ista sigurnost right? da ma naravno

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: OFF: Winodws ili Linux?
« Odgovori #10 : 04. Siječanj, 2007., 21:24 »
pa ima problema s particijama vecinom sam na to mislio.. Kod windowsa je to daleko ljepse rjeseno
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Re: OFF: Winodws ili Linux?
« Odgovori #11 : 04. Siječanj, 2007., 21:28 »
pa ima problema s particijama vecinom sam na to mislio.. Kod windowsa je to daleko ljepse rjeseno

kakvih problema? ako imas neiskoristen prostor napravis particije u fstabu ako imas win vec gore napravis ih unaprijed, kasnije kod installa reformatiras u reiserFS i snimis lilo na MBR....dualbott na kojem se moze zavidit

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9