HCL.HR

Ram problem

  • 3 Odgovora
  • 7454 Hitova
*

Dexol

  • *
  • 20
  • Mnogo toga ima za napravit
Ram problem
« : 23. Veljača, 2016., 09:08 »
Ovako imam windows 10 instaliranog neko duže vrijeme, i več par dana u Upravitelju zadataka vidim kako se rami koriste na nečem što se zove Sustav i komprimirana memorija, to izgleda ovako: i čini mi se da je to aktivarano od strane neke aplikacije na windowsu 10, ono što ne znam je kako to ugasiti ili barem smanjit da ne koristi toliko rama za nešto što ne znam ni što to radi na kompjuteru. Također ne znam jeli sam ja to nekako upalio ili se samo, tako ako neko zna kako to popravit neka napiše što treba činit
You can't kill what's already dead!

Odg: Ram problem
« Odgovori #1 : 23. Veljača, 2016., 17:14 »
Smrdi na memory leak kao i kod ostalih W10 usera koji to učestalo prijavljuju.. Problem nastaje pri komunikaciji outdate-anih drivera sa novim windowsima, prvo napravi update drivera pa se javi, ako se problem i dalje nastavi pokušat ćemo par drugih fix-eva. Također uz to skeniraj PC od štetočina antivirusnim programom, Malwarebytes će isto tako dobro poslužiti

Odg: Ram problem
« Odgovori #2 : 13. Ožujak, 2016., 16:54 »
ej i meni se dogadjalo, ja sam ako se nevaram nekakav killer program se spominjao, nebi sad bubao jer mi je takodjer novitet win10 al imam killer ethernet koji mi se svadjao nesto s kompom i mako tu verziju i stavio  drugu i od onda nitijednom nista. iskustvo katastrofa...
to razum grmi u svom gnjevu

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Ram problem
« Odgovori #3 : 16. Ožujak, 2016., 12:44 »
Ne znam jesi li što pokušavao već i kako je prošlo, ali meni je na lapu radio ovaj soultion, pa probaj. GL
http://www.ibtimes.co.uk/how-fix-windows-10-high-memory-usage-issue-1514199

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9