HCL.HR

Windows 8

  • 236 Odgovora
  • 56137 Hitova
Odg: Windows 8
« Odgovori #120 : 24. Prosinac, 2012., 12:51 »
Ja sam koristio malo i užasno je skroz. :wildboy:

Nije da je stvar OMFG NOVO SMEČE JE nego jednostavno....... iracionalno postavljanje stvari. Za ugasit komp mi triba 5-6 klikova ( i namištanje miša u KUT, GENIJALNA INOVACIJA INAČE! ) dok mi na win 7 uzme 2 klika. Zašto to sakrivanje funkcije gašenja? Ne mogu nać instalirane programe jer ih ne postavi sve u windows screen ni desktop pa moraš tražit po instaliranim stvarima. Užas. :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Windows 8
« Odgovori #121 : 24. Prosinac, 2012., 13:22 »
Imam ih već dan i pol te ih danas idem rušit. Nezz mrtvo govno od OS-a. Okej popluvat će me: hej ali on donosi 13245465324 stvari i poboljšava 1435252 stvari, ali probao sam se naviknut kakvih 10 sati korištenja i nema šanse. Totalno zaglupljivanje svega poznatog. Nadam se da će odustat od ovog koncepta u budućnosti i vrati se na staru shemu. Dobio tumor od korištenja.

Šta je drugačije? Makneš sva metro sranja od aplikacija i imaš klasični start meni samo u fullscreenu. ostalo je apsolutno sve isto, ali brže čak. I ja sam bio frustriran time u početku, jer stvarno je nepotrebna glupost koja bi trebala bit opcionalna, ali u deset minuta možeš podesit sve šta ti treba.

za gašenje i to napraviš si shortcut s naredbom na metrou i opet ti je isto dva klika.

Odg: Windows 8
« Odgovori #122 : 24. Prosinac, 2012., 13:25 »
NARDEBA XD Hajmo pisat naredbe ono. :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Windows 8
« Odgovori #123 : 24. Prosinac, 2012., 13:27 »
nemoj. još bolje - kupi si aplikaciju za to sa windows store.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Windows 8
« Odgovori #124 : 24. Prosinac, 2012., 13:31 »
nemoj. još bolje - kupi si aplikaciju za to sa windows store.

Jos bolje - ostani na Win 7 bez kriploidnog zajebavanja oko icega.

Ne berem cemu tolika znatizelja oko Win 8. Za OS mi je najbitniji UI, koji je u Win 8 jednostavno u kurcu i sa nepotrebnim komplikacijama.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Windows 8
« Odgovori #125 : 24. Prosinac, 2012., 13:36 »
Može ga se izmodat fino tipa dodat klasični start menu pa da liči na Windows sedmicu sa... bržim boot time-om. smisao


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Windows 8
« Odgovori #126 : 24. Prosinac, 2012., 14:38 »
nemoj. još bolje - kupi si aplikaciju za to sa windows store.

U par sati korištenja toga nisam vidio windows store uopće. I nisam ga instalirao na svoj komp već nekom drugom, sebi definitivno nebi lol. :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Windows 8
« Odgovori #127 : 24. Prosinac, 2012., 14:57 »
nez za vas, ali meni je win8 prava mala revolucija. prvih 5-6 dana psovao sam Microsoftu, touchscreen uređajima i tabletima, no kad sam se navikao na upravljanje samim, toliko je zapravo jednostavniji i fluidniji od 7-ice da je to čudo

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Windows 8
« Odgovori #128 : 24. Prosinac, 2012., 15:04 »
:wildboy:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Windows 8
« Odgovori #129 : 24. Prosinac, 2012., 19:18 »
Meni jednako loš/dobar ko 7.
Sve stvar navike/rutine.

Ako ništa mrvicu je lepši i uredniji. Iako, deset sati sam valjda tražio setinge. Fun.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Windows 8
« Odgovori #130 : 24. Prosinac, 2012., 22:41 »
Ne nije fun, barem meni. Neznam svi ti sati koje su utrošeni na privikavanje prilikom prvog i ovog sad isprobavanja, bolje da sam jeo il nešto. :hiha:
Doslovce sam bio izgubljen, kao da da imam ispred sebe touchscreen, a nemam ruku.


*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Windows 8
« Odgovori #131 : 28. Ožujak, 2013., 17:05 »
Koje je sada tvoje mišljenje Cole, vidim da ga koristiš sad opet, si imao ikakvih problema zasad?


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Windows 8
« Odgovori #132 : 28. Ožujak, 2013., 21:45 »
Nikakvih. Savršen je OS i stvarno mu se treba dat šansa.
Imao sam u startu neke predrasude koje su bile neutemeljene, ali sada je stvarno sve sijelo na svoje mjesto.
Nema šanse da bi se sada vratio na sedmicu. Mislim nema nikakvog razloga za to. Ovaj look je puno ugodniji od onog Aera ma kako god bio cool.

Odg: Windows 8
« Odgovori #133 : 29. Ožujak, 2013., 21:00 »
Hoće li mi perfomanse biti bolje na Windowsu 8 ili 7 sa 2 gb rama? Vidio sam negdje da osmica koristi manje rama od sedmice.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Windows 8
« Odgovori #134 : 29. Ožujak, 2013., 21:12 »
Koristi manje da.
Aero sučelje je ponešto zahtjevnije.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9