HCL.HR

Windows 8

  • 236 Odgovora
  • 56124 Hitova
Odg: Windows 8
« Odgovori #165 : 03. Travanj, 2013., 11:57 »
Napokon sam obrisao ovo sranje.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Windows 8
« Odgovori #166 : 03. Travanj, 2013., 11:58 »
Da, ali koliko mi je poznato jedina ima tu opciju bootanja direktno na desktop. Imaju neke sheme da staviš paljenje explorera pod schedule tasks, ali onda ti prvo pali metro start screen pa onda explorer, a to nije baš isto što i desktop.

Pisao jednom o besplatnoj alternativi na Zimou, sad se sjetio:

https://www.pokki.com/windows-8-start-menu

Mislim da također ima opciju za izravni boot na desktop.
The greatest teacher, failure is.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Windows 8
« Odgovori #167 : 03. Travanj, 2013., 14:06 »
Start8 se zove zamjena za metro sučelje i radi jako dobro. Ali ja sam si fino sredio Start koji mi je daleko bolji od klasičnog Starta.


*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Windows 8
« Odgovori #168 : 03. Travanj, 2013., 22:14 »
Da, ali koliko mi je poznato jedina ima tu opciju bootanja direktno na desktop. Imaju neke sheme da staviš paljenje explorera pod schedule tasks, ali onda ti prvo pali metro start screen pa onda explorer, a to nije baš isto što i desktop.

StartisBack ima opciju bootanja direkt na desktop. Baš daje filing windows 7 starta, a može se i podesiti da se savršeno uklopi u novu windows temu.
Jedino kaj nije besplatan.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Windows 8
« Odgovori #169 : 09. Travanj, 2013., 13:50 »
Win8 je vani? Skroz sam zaboravil? I, da čujem rezime, kakav je?

Ja ne osjećam potrebu se micat sa sedmice (iako, ruku na srce ionak sam 90% vremena u linuxu).
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

Odg: Windows 8
« Odgovori #170 : 09. Travanj, 2013., 13:54 »
Jednostavno rečeno sranje. Ne miči se sa sedmice, ja sam dvaput prelazio sa 7 na 8 pa se vraćao.

Odg: Windows 8
« Odgovori #171 : 09. Travanj, 2013., 14:02 »
sučelje je sranje ili komplet?

Nisam ni mislil prelazit tak skoro. Win ionak palim samo jednom tjedno za neke radnje s kojima mi se neda zafrkavati u linuxu ili za igranje.
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

Odg: Windows 8
« Odgovori #172 : 09. Travanj, 2013., 14:02 »
win8 je smece :( jedino mi je dobro sto mogu vidit na brzaka vrijeme za tjedan :wildboy:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Windows 8
« Odgovori #173 : 09. Travanj, 2013., 14:03 »
:tired:

Nije sranje, samo treba uzet vremena za prilagodbu.

Odg: Windows 8
« Odgovori #174 : 09. Travanj, 2013., 14:12 »
Nema šanse da se prilagodim. Mjesec dana sam pokušavao ali jednostavno ne mogu da se naviknem. Možda bi i moglo nekako da ima onaj standardni search kao u sedmice, da se može svaki fajl ili folder pronaći.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Windows 8
« Odgovori #175 : 09. Travanj, 2013., 14:14 »
Možeš čuda kastomizirat, samo treba malo volje.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Windows 8
« Odgovori #176 : 09. Travanj, 2013., 14:16 »
zašto bi prelazio ako nemaš problema sa sedmicom


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Windows 8
« Odgovori #177 : 09. Travanj, 2013., 14:17 »
Nema šanse da se prilagodim. Mjesec dana sam pokušavao ali jednostavno ne mogu da se naviknem.

Eto tu si sve reko. Problem je u tebi a kriviš sustav :fpalm:

Odg: Windows 8
« Odgovori #178 : 09. Travanj, 2013., 14:26 »
Nema šanse da se prilagodim. Mjesec dana sam pokušavao ali jednostavno ne mogu da se naviknem.

Eto tu si sve reko. Problem je u tebi a kriviš sustav :fpalm:
pa sustav je rađen za njega... koja korist od komercijalnog sustava koji alijenira većinu svoje korisničke baze.
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

Odg: Windows 8
« Odgovori #179 : 09. Travanj, 2013., 14:29 »
Nema šanse da se prilagodim. Mjesec dana sam pokušavao ali jednostavno ne mogu da se naviknem.

Eto tu si sve reko. Problem je u tebi a kriviš sustav :fpalm:
pa sustav je rađen za njega... koja korist od komercijalnog sustava koji alijenira većinu svoje korisničke baze.
Istina

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9