HCL.HR

Windows 8

  • 236 Odgovora
  • 56168 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Windows 8
« Odgovori #180 : 09. Travanj, 2013., 14:30 »
Sustav nije rađen specifično za njega. Rađen je da bude podesiv po volji korisnika. Onaj tko ga ne zna podesit / ili je lijen to učinit nema šta prigovarat o njemu.

Odg: Windows 8
« Odgovori #181 : 09. Travanj, 2013., 14:34 »
Sustav nije rađen specifično za njega. Rađen je da bude podesiv po volji korisnika. Onaj tko ga ne zna podesit / ili je lijen to učinit nema šta prigovarat o njemu.
Detaljnije pročitaj postove pa ćeš vidit da nisam nigdje napisao da ga nisam mogao podesiti. Search bar se ne može podesiti da bude kao na sedmici. LOGOUT
« Zadnja izmjena: 09. Travanj, 2013., 14:38 lex »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Windows 8
« Odgovori #182 : 09. Travanj, 2013., 14:36 »
:fpalm:

naime u tom sustavu ne postoji Windows 7. Prisiljeni ste koristiti Windows 8. Posjedujete računalo koje je optimalno za sučelje i sve ostalo što novi OS nosi sa sobom.

Pustimo sa strane inovacije i nekakve pokušaje koji su više nego dobrodošli, bitno je da rendom ljudi kojima je zapravo dosadno pa eto, idu instaliravati nove Windowse, budu zadovoljni, ipak je to najbitnije.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Windows 8
« Odgovori #183 : 09. Travanj, 2013., 14:45 »
Sustav nije rađen specifično za njega. Rađen je da bude podesiv po volji korisnika. Onaj tko ga ne zna podesit / ili je lijen to učinit nema šta prigovarat o njemu.
Detaljnije pročitaj postove pa ćeš vidit da nisam nigdje napisao da ga nisam mogao podesiti. Search bar se ne može podesiti da bude kao na sedmici.

Prekini s glupostima.
Ovo što je Dragster rekao. Ljudi pređu na osmicu, vau izgledom mi se ne sviđa, neznam prilagodit; idem se vratit na sedmicu.
Znam što pričam, jer sam i sam tako napravio. No treći put kada sam se vratio nahypan od kolege kastomizacijama i kul fičrima dao sam si truda i složio si sve baš kako mi odgovara.

Ima jako puno korisnih stvari i stvari koje su kudikamo logičnije, jednsotavnije i brže.

Uzmimo samo novi task manager. Toliko korisnih informacija nosi i pecto je logičniji od dosadašnjih.
Onda samo korištenje Windows Explorera po uzoru na opcije iz Officea je profinjenije i opet logičnije od klasičnog upravljanja u prijašnjim verzijama windowsa.

Preko par programčiča poput ModernUIStartScreena i OblyTilea kastomizacija je odlična i brza.
Ma cijeli OS je daleko ugodniji za korištenje kada se navikneš i shvatiš brdo promjena koje se naizgled čine tek kozmetičkima...
Neznam šta bih ti rekao za to da si koristio ih mjesec dana i nisi prihvatio prednosti, osim da si nesposoban.

 :(

Odg: Windows 8
« Odgovori #184 : 09. Travanj, 2013., 14:47 »
Hvala kolega, ja sam inače bolesni tinejdžer koji priča gluposti i jako sam lijen i nesposoban. LOGOUT

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Windows 8
« Odgovori #185 : 09. Travanj, 2013., 14:48 »
to sve pojašnjava :hiha:

Odg: Windows 8
« Odgovori #186 : 09. Travanj, 2013., 14:49 »
Sustav nije rađen specifično za njega. Rađen je da bude podesiv po volji korisnika. Onaj tko ga ne zna podesit / ili je lijen to učinit nema šta prigovarat o njemu.
Koliko je meni poznato cilj 8 je bio pojednostavljenje i pristupačnost tj da svaka šuša može po računalu prvi put kad ga vidi. progledalo bi se kroz prste kad moja baba ne bi nakon mjesec dana mogla klikat, ali kad korisnici sa nekim iskustvom to ne mogu, to je problem. MS ne poklanja sustave on ih prodaje; samim time ne može se samo tako provlačiti argument da je problem u korisnicima.

Inače kako je i koliko podesiv? Možeš mijenjati desktop environment?
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Windows 8
« Odgovori #187 : 09. Travanj, 2013., 14:52 »
Ako misliš preko programa za to, naravno. Ne kužim zašto nebih mogao?

Hvala kolega, ja sam inače bolesni tinejdžer koji priča gluposti i jako sam lijen i nesposoban. LOGOUT

Stvar je samo u tome, da sam i ja mislio kao i ti. No dao sam pravu šansu OS-u koji naizgled izgleda kao touch kozmetička promjena.
Nezz napišem post u kojima argumentiram prednosti W8, a tvoj je argument OS je sranje, nemogu se prilagodit. Bravo.
« Zadnja izmjena: 09. Travanj, 2013., 14:54 Cole »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Windows 8
« Odgovori #188 : 09. Travanj, 2013., 15:01 »
Search bar se ne može podesiti da bude kao na sedmici. LOGOUT

Instaliraš bilo koji custom start program i apsolutno sve je isto ko i na sedmici. Traži foldere bez pol muke.

Al da, treba to prvo nać, pa skinit s interneta, pa instalirat. Mučno.

Odg: Windows 8
« Odgovori #189 : 09. Travanj, 2013., 15:14 »
Search bar se ne može podesiti da bude kao na sedmici. LOGOUT

Instaliraš bilo koji custom start program i apsolutno sve je isto ko i na sedmici. Traži foldere bez pol muke.

Al da, treba to prvo nać, pa skinit s interneta, pa instalirat. Mučno.
I dalje ne čitaš detaljno vidi ovo:
Hvala kolega, ja sam inače bolesni tinejdžer koji priča gluposti i jako sam lijen i nesposoban. LOGOUT
LOGOUT

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Windows 8
« Odgovori #190 : 09. Travanj, 2013., 15:15 »
pa onda prestani pisat :fpalm:

Odg: Windows 8
« Odgovori #191 : 09. Travanj, 2013., 15:17 »
OK prestat ću.
LOGOUT

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Windows 8
« Odgovori #192 : 09. Travanj, 2013., 15:24 »
kralju izgleda da ti ne radi to LOGOUT dugme, budući da još postaš :wildboy:

OT: W8 je prilagodljiv kao i svaki drugi windows OS, dakle sve je moguće podesiti onako kako tebi odgovara.
Inače, sama kustomizacija Metro sučelja je odrađena savršeno, što zbilja pokekad ubrzava i pojednostavljava korištenje, hej moja majka je naučila koristiti lokalni radio i pokrenuti pasijans preko start sučelja bez da je ikad prije upalila PC :ave:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Windows 8
« Odgovori #193 : 09. Travanj, 2013., 15:25 »
slike majke pls :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Windows 8
« Odgovori #194 : 09. Travanj, 2013., 15:27 »
ako te zanimaju žene od 61 godinu, pošaljem ti u inbox :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9