HCL.HR

Windows 10

  • 408 Odgovora
  • 223993 Hitova
Odg: Windows 10
« Odgovori #225 : 05. Rujan, 2015., 23:20 »
Vase misljenje,da li se isplati prelaziti sa windowsa 7 na windows 10.
Da li ima velike razlike u windowsima,i zanima me,kada uradim update da li ce mi sve ostati na 10-eci kao sto je bilo i na 7-ici npr.slike,muzika,igrice...itd
I da li ce to prestavljati problem,hocel sve normalno raditi,ili ce biti neki poteskoca.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Windows 10
« Odgovori #226 : 06. Rujan, 2015., 08:53 »
Naravno da se isplati, možda nije prevelika razlika ali je besplatno i po mišljenju većine u pitanju je najbolji Windows do sada. Svi dokumenti će ti ostati spremljeni (u "windows.old" folderu) i sve će ti normalno raditi uključujući igre. :piva:

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Windows 10
« Odgovori #227 : 06. Rujan, 2015., 10:20 »
Svi dokumenti će ti ostati spremljeni (u "windows.old" folderu)

Svi dokumenti/programi će ostat na svom mjestu ne u .old folderu!
U windows.old folderu se nalazi stari OS ukoliko se korisnik poželi vratit na njega.
No preko Disk Cleanupa se ukloni taj folder jer je porpilično velik...


Odg: Windows 10
« Odgovori #228 : 06. Rujan, 2015., 10:47 »
Naravno da se isplati, možda nije prevelika razlika ali je besplatno i po mišljenju većine u pitanju je najbolji Windows do sada. Svi dokumenti će ti ostati spremljeni (u "windows.old" folderu) i sve će ti normalno raditi uključujući igre. :piva:



Htio sam preci na windows 10 ali kad vako citam po netu i forumima,pisu nekom ne radi nesto,pa kod nekog drugog nece igrice,kod negog google chrom i tako to,jedino me je toga strah

*

sas.T

  • *
  • 68
Odg: Windows 10
« Odgovori #229 : 07. Rujan, 2015., 21:15 »
Dečki imam problem i trebao bih pomoć.

Nakon instalacije update-a na Windows 10 razlučivost mi je bila dobra i sve je bilo ok na monitoru 1920x1080.

Kolega se igrao, nešt je potiskao i kaže da nije, a morao je nešt jer više ne štima, a bilo je dobro
i najveća moguća razlučivost mi je sad 1600x1200 i to je sve mutno i ne mogu to nikako riješit.
Pokušavam na oporavak, a ne znam kako da vratim više dana unatrag.

Ima ko prijedlog? Hvala unaprijed.
Otkad sam upoznao ljude, zavolio sam životinje...

*

StootS

  • **
  • 185
    • Mudre misli, izreke, citati, aforizmi...
Odg: Windows 10
« Odgovori #230 : 17. Rujan, 2015., 16:05 »
Dečki imam problem i trebao bih pomoć.

Nakon instalacije update-a na Windows 10 razlučivost mi je bila dobra i sve je bilo ok na monitoru 1920x1080.

Kolega se igrao, nešt je potiskao i kaže da nije, a morao je nešt jer više ne štima, a bilo je dobro
i najveća moguća razlučivost mi je sad 1600x1200 i to je sve mutno i ne mogu to nikako riješit.
Pokušavam na oporavak, a ne znam kako da vratim više dana unatrag.

Ima ko prijedlog? Hvala unaprijed.

Otvori Control Panel-> Display icon.
Klik na  Change display settings link s lijeve strane
->klik na Resolution
Pa si mjenjaj dok si ne nadjes kaj ti najvise odgovara
« Zadnja izmjena: 17. Rujan, 2015., 16:09 ToniJanjevac »

*

sas.T

  • *
  • 68
Odg: Windows 10
« Odgovori #231 : 17. Rujan, 2015., 19:19 »
Da, ali nije bilo moje optimalne rezolucije a to je 1920x1080.
No nema veze, riješio sam to.

Ipak imam drugi  jedan problem na Windows 10 koji mi se nikad prije nije dešavao,
a to je da mi miš laga i to dosta u smislu laga mislim na to da se miš gasi i pali.
Probao sa driverima novima, ništa, guglao sam, nisam našao rješenje za sebe... Ne znam jel se kom to dešavalo prije
pa ako ima neki prijedlog.
Otkad sam upoznao ljude, zavolio sam životinje...

Odg: Windows 10
« Odgovori #232 : 17. Rujan, 2015., 22:22 »
Prijedlog probaj drugi miš, eliminirat ćeš softverski dio ako drugi uredno radi. Ili obrnuto.
The blood of youth is bubbling back..

*

StootS

  • **
  • 185
    • Mudre misli, izreke, citati, aforizmi...
Odg: Windows 10
« Odgovori #233 : 17. Rujan, 2015., 22:46 »
Da, ali nije bilo moje optimalne rezolucije a to je 1920x1080.
No nema veze, riješio sam to.

Ipak imam drugi  jedan problem na Windows 10 koji mi se nikad prije nije dešavao,
a to je da mi miš laga i to dosta u smislu laga mislim na to da se miš gasi i pali.
Probao sa driverima novima, ništa, guglao sam, nisam našao rješenje za sebe... Ne znam jel se kom to dešavalo prije
pa ako ima neki prijedlog.

Device manager, odi na mis i obrisi drivere, pa restartaj komp

*

StootS

  • **
  • 185
    • Mudre misli, izreke, citati, aforizmi...
Odg: Windows 10
« Odgovori #234 : 17. Rujan, 2015., 22:56 »
Naravno da se isplati, možda nije prevelika razlika ali je besplatno i po mišljenju većine u pitanju je najbolji Windows do sada. Svi dokumenti će ti ostati spremljeni (u "windows.old" folderu) i sve će ti normalno raditi uključujući igre. :piva:



Htio sam preci na windows 10 ali kad vako citam po netu i forumima,pisu nekom ne radi nesto,pa kod nekog drugog nece igrice,kod negog google chrom i tako to,jedino me je toga strah
Po netu mozes citat za sve moguce windowse da ljudi imaju svakakvih problema. Vjeruj mi da sa win10 neces pogrijesiti. Malo vremena mozda treba za naviknut se i bit ces prezadovoljan. A od svih problema na bilo kojim windowsima ovi ce  sigurno najbrze dobijati zakrpe

Odg: Windows 10
« Odgovori #235 : 28. Rujan, 2015., 18:57 »
Pozdrav,imam windows 7 32 bita,pa me zanima dali postoji mogucnost da snimim windows 10 64 bitnu verziju?

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Windows 10
« Odgovori #236 : 28. Rujan, 2015., 22:50 »
Samo ako imaš i 64bitni procesor.

*

StootS

  • **
  • 185
    • Mudre misli, izreke, citati, aforizmi...
Odg: Windows 10
« Odgovori #237 : 30. Rujan, 2015., 18:42 »
Pozdrav,imam windows 7 32 bita,pa me zanima dali postoji mogucnost da snimim windows 10 64 bitnu verziju?

Ako imas hardver koji podrzava 64bit moja ti je preporuka da si updejt napravis na win10 32 bit.
Nakon updejta si zapisi serijski broj i onda si skini win10 64bit i napravi clean instal i iskoristi serijski od win10 32bit.
Za mene je to upalilo savrseno!

Odg: Windows 10
« Odgovori #238 : 01. Listopad, 2015., 08:21 »
Probat ću tak,procesor je 64 bita,hvala na informacijama !

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Windows 10
« Odgovori #239 : 02. Listopad, 2015., 17:58 »
Znam da sam promašio temu ali hajde postavit ću pitanje ovdje,naime imam brata koji ima toshiba laptop te kad se poveže na internet nikome u kuće više ne radi internet znači ostane povezano ali ne može se ništa raditi na njemu a čim se diskonektuje svima normalno radi internet pri normalnoj brzini.
Ehh sad on taj laptop ima već 2 godine i nikad nije imao takav problem,također prebacio se na windows 10 prije par mjeseci no isto je uredno radilo do neki dan kad smo primjetili taj problem sumnjam na neki virus ali opet nemam pojma,šta mi je sad raditi da to riješim ?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9