HCL.HR

ATLETIKA

  • 37 Odgovora
  • 6868 Hitova
*

Lilo

  • **
  • 153
  • Nerdvana, state of total geekdom..
ATLETIKA
« : 03. Rujan, 2008., 18:21 »
Kaj niko od vas neprati atletiku?? :wildboy:Ak se mene pita to je još danas jedina stvar koja se radi za dobar rezultat i povijest  :ave: :ave:, a ne za pare :chair:
IT Crowd - Have You Tried Turning It Off And On Again?

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: ATLETIKA
« Odgovori #1 : 03. Rujan, 2008., 18:25 »
Kaj niko od vas neprati atletiku?? :wildboy:Ak

Što je?  :wildboy:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: ATLETIKA
« Odgovori #2 : 03. Rujan, 2008., 18:33 »
Kaj niko od vas neprati atletiku?? :wildboy:Ak se mene pita to je još danas jedina stvar koja se radi za dobar rezultat i povijest  :ave: :ave:, a ne za pare :chair:

not!

pa pogledaj sam kolko ih je na dopingu sam da budu jaci, brzi, upisani u povijest.. a i kolke pare zarađuju na mitinzima, ono Blanka preskoci tam nekih dva metra i ode doma s pol miljuna eura
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: ATLETIKA
« Odgovori #3 : 03. Rujan, 2008., 19:04 »
Pratim, al ne baš redovito svaki miting, onak kad ulovim pogledam.

not!

pa pogledaj sam kolko ih je na dopingu sam da budu jaci, brzi, upisani u povijest.. a i kolke pare zarađuju na mitinzima, ono Blanka preskoci tam nekih dva metra i ode doma s pol miljuna eura

Pa zato što već ima onak 70 pobjeda u nizu i sad ako ponovo pobijedi uzima tih pol miljuna. Al inače nema šanse da se za svaku pobjedu takve pare dijele.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: ATLETIKA
« Odgovori #4 : 03. Rujan, 2008., 20:32 »
Kaj niko od vas neprati atletiku?? :wildboy:Ak se mene pita to je još danas jedina stvar koja se radi za dobar rezultat i povijest  :ave: :ave:, a ne za pare :chair:

not!

pa pogledaj sam kolko ih je na dopingu sam da budu jaci, brzi, upisani u povijest.. a i kolke pare zarađuju na mitinzima, ono Blanka preskoci tam nekih dva metra i ode doma s pol miljuna eura
Svi profesionalni sportasi su na dopingu.

The end. :ementaler:

*

morski_pas

  • ****
  • 988
  • Team Zissou
Re: ATLETIKA
« Odgovori #5 : 03. Rujan, 2008., 21:51 »
Nisu.  :tired:
And if the dam breaks open many years too soon
And if there is no room upon the hill
And if your head explodes with dark forbodings too
Ill see you on the dark side of the moon ...

Re: ATLETIKA
« Odgovori #6 : 03. Rujan, 2008., 22:09 »
svi profesionalni bilderi možda  :kingmortal:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: ATLETIKA
« Odgovori #7 : 04. Rujan, 2008., 00:43 »
Nisu.  :tired:
Da, Phelps je brz jer jede 12000 kcal dnevno (wtf) i jer puno trenira. Kad se pocne dopingirati napravit ce tsunami u bazenu :wildboy:

*

Lilo

  • **
  • 153
  • Nerdvana, state of total geekdom..
Re: ATLETIKA
« Odgovori #8 : 04. Rujan, 2008., 16:59 »
Ono o blanki, moraš imati 35 pobjeda(nisam sigurna) da bi dobila pola milijuna, a poglej prosječnog nogometaša nogometaše on zaradi na mjesec, a ovi bolji još i više, a uostalom kak znaš da oni  nisu na dopingu, jer baš nisam čula da postoje neke nogometne doping kontrole(ispravite ako grješim).A znate uostalom onu rečenicu SVE KAJ NIJE ZABRANJENO JE DOPUŠTENO
IT Crowd - Have You Tried Turning It Off And On Again?

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: ATLETIKA
« Odgovori #9 : 04. Rujan, 2008., 17:07 »
a poglej prosječnog nogometaša nogometaše on zaradi na mjesec, a ovi bolji još i više, a uostalom kak znaš da oni  nisu na dopingu
Pa znam da jesu :hug

Onak, sto vi mislite, kako sport napreduje? Jer sportisti dobivaju bolje uvjete za trening? Da ono, razlika izmedju 11s i 9.69s na 100m je u patikama i pripijenom dresu... :kingmortal:

Kako napreduje doping, tako napreduje i sport :ementaler:
« Zadnja izmjena: 05. Rujan, 2008., 12:21 dibek »

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: ATLETIKA
« Odgovori #10 : 05. Rujan, 2008., 11:59 »
@lilo

blanka nije trebala pobijedit na tih 35 mitinga, nego samo na 6 zlatnih: Berlin, Oslo, Rim, neki francuski grad, Zurich i danas Bruxelles, no da nogometasi bezobrazno puno zaraduju to je istina, ali jebiga, to je njagledaniji sport na svijetu i ne mozes protiv toga.

EDIT: taj francuski grad je Pariz, sad sam se sjetio  :bonk:

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: ATLETIKA
« Odgovori #11 : 05. Rujan, 2008., 19:32 »
a poglej prosječnog nogometaša nogometaše on zaradi na mjesec, a ovi bolji još i više, a uostalom kak znaš da oni  nisu na dopingu
Pa znam da jesu :hug

Onak, sto vi mislite, kako sport napreduje? Jer sportisti dobivaju bolje uvjete za trening? Da ono, razlika izmedju 11s i 9.69s na 100m je u patikama i pripijenom dresu... :kingmortal:

Kako napreduje doping, tako napreduje i sport :ementaler:

postoji zanimljivo znanstveno istraživanje o napretku ljudi i njihovih mišića. jedan tip je prije 5-6 godina predvidio da će oko 2009. godine čovjek trčati ispod 9,70 na 100 metara. Desilo se godinu prije.

*

Sacrifulum

  • **
  • 388
  • fuck your mum.(x
Re: ATLETIKA
« Odgovori #12 : 05. Rujan, 2008., 20:21 »
bumo vidli kak bu blankica danas skakala  :kingmortal:
balavac

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: ATLETIKA
« Odgovori #13 : 05. Rujan, 2008., 20:42 »
sad skače treći put
eno ruši
tako joj i treba kad je razmažena ružna kuja, sve posebno mora biti kod nje
ma aj u kurac blanka
plači sad

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: ATLETIKA
« Odgovori #14 : 05. Rujan, 2008., 20:45 »
Odi se igrat s pišom.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9