HCL.HR

Fiskultura i rekreacija

  • 4054 Odgovora
  • 334568 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Fiskultura
« Odgovori #420 : 07. Prosinac, 2010., 17:03 »
Citat:
Ček, zašto se ne smije o ovome?
Ma samo sam htio napomenut da ne želimo da topic ode u smjeru otkrivanja zajednčkih poznanstava i to. BILDANJE je smisao, jel. života.  :hiha:

Neću samo bildanje. Fiskultura je jako širok pojam i lagano sam tužan što se nitko ne javlja sa biciklističkom rutom, nekakvo plivanje i to. Svi bilderišu  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #421 : 07. Prosinac, 2010., 17:05 »
Utezi su skupi, pogotovo olimpijski (dobri lol). I sipke isto. I nema izbora :wildboy:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #422 : 07. Prosinac, 2010., 17:19 »
nismo svi mr. razmaženi powerlifteri pa da moramo imat eleiko/elan utege  :hiha:
klasični v-gym utezi i šipke su dovoljni. eventualno skuplju šipku.  :(  :hiha2:
mislim jesu skupi, ali komplet tegova teško da bi došao više od 200 evra.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #423 : 07. Prosinac, 2010., 17:32 »
Pa sipka je problem. Ako zelis kvalitetnu, moras uzet olimpijsku, a onda i olimpijske utege. :wildboy:

Jednom sam po netu nasao bumpere u boji za 50 centi/.lb Onak, da toga ovdje ima, ne znam. :hiha2:

Odg: Fiskultura
« Odgovori #424 : 07. Prosinac, 2010., 18:44 »
Pa pricaju o mrtvoj teretani, koji je problem? :/
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Fiskultura
« Odgovori #425 : 07. Prosinac, 2010., 18:47 »
Ovo je bia odgovor na dujin post o mostarcima. Nemam pojma di je sad. Blekberi.:( Izgubljenost. :(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Fiskultura
« Odgovori #426 : 07. Prosinac, 2010., 19:14 »
nismo svi mr. razmaženi powerlifteri pa da moramo imat eleiko/elan utege  :hiha:
klasični v-gym utezi i šipke su dovoljni. eventualno skuplju šipku.  :(  :hiha2:
mislim jesu skupi, ali komplet tegova teško da bi došao više od 200 evra.

Ima i ona neka kao razvlačiva guma što bi bilo odlično za kućno bildanje. Ne znam kako se to zove, al izguglo sam nekako na što mislim. Evo ovo što ovaj lik razvlači --- http://bauergriffinonline.com/bfm_gallery/2009/04/lautner%20works%20out/post_image/post_image-taylor_lautner_works_out.jpg . Jel ima to kupit u nas?

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: Fiskultura
« Odgovori #427 : 07. Prosinac, 2010., 20:01 »
nismo svi mr. razmaženi powerlifteri pa da moramo imat eleiko/elan utege  :hiha:
klasični v-gym utezi i šipke su dovoljni. eventualno skuplju šipku.  :(  :hiha2:
mislim jesu skupi, ali komplet tegova teško da bi došao više od 200 evra.
aha.. mislim da ide oko 3-4€ za kg.. Sad gledaš da ti za DL treba bar 100 kg to ti je 2500 kn.. Najeftnije je da ti frajer željezo nareže i izbuši rupe...
Sipke su kak je dibek reko dosta skupe isto, minimalna cijena je oko 30€ i to ona najeftinija,  samo pitanje koliko bi izdržala.. Bez jedno 1000-1500€ nemaš šta tražiti :S
easy-forex-basics.blogspot.com

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #428 : 07. Prosinac, 2010., 22:30 »
Nisu tako skupi utezi, idu oko 2E po kg obicno ako kupujes nove. A naravno da neces lol, treba se naci na staro.

Al kvalitetna sipka je mnogo mnogo. Najeftinije fejk olimpijske su oko 80E, texas power bar je oko 250$ (al je nema za kupit kod nas nigdje), eleiko kojeg ima je 1000E :hihi:

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: Fiskultura
« Odgovori #429 : 07. Prosinac, 2010., 23:17 »
ma da ja sam gledo sebi, reko nemre doci vise od 5kn /kg kad ono  :fpalm:  :loludara:
Kazem sipmke one od 180cm su nekih 40€, ali nekako imam osjecaj da ce se pocet pigat vec na 40-50 kg :S
easy-forex-basics.blogspot.com

Odg: Fiskultura
« Odgovori #430 : 12. Prosinac, 2010., 11:31 »
Da ne otvaram novu temu, ovdje ću postat.

Imam 16 godina, visok 183cm i imam 60-ak kila. Premalo. Zato sam odlučio nabiti masu jer mi je bilo dosta biti ''skinny guy''. Čitam na teretana.net forumu i više-manje mi je sve jasno. No, jel dobro što krećem u mojoj dobi u teretanu? Za koliko dana/mjeseci trebali vidjeti prvi rezultati? Trebam li odma početi piti vitamine, wheyeve...? Koliko puta tjedno bi bilo dobro ići s obzirom da sam početnik?

Valjda sam sve obuhvatio.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #431 : 12. Prosinac, 2010., 11:40 »
Default odgovor: procitaj starting strength (linkano par stranica prije), kreni u teretanu i pocni jesti mnogo.

Ovisi sto smatras rezultatom. Al recimo da bi za godinu dana mogao nabit 15tak kila misica ak si jako uporan i sve radis pravilno. Nakon toga ide sporije.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Fiskultura
« Odgovori #432 : 12. Prosinac, 2010., 11:46 »
Da ne otvaram novu temu, ovdje ću postat.

Imam 16 godina, visok 183cm i imam 60-ak kila. Premalo. Zato sam odlučio nabiti masu jer mi je bilo dosta biti ''skinny guy''. Čitam na teretana.net forumu i više-manje mi je sve jasno. No, jel dobro što krećem u mojoj dobi u teretanu? Za koliko dana/mjeseci trebali vidjeti prvi rezultati? Trebam li odma početi piti vitamine, wheyeve...? Koliko puta tjedno bi bilo dobro ići s obzirom da sam početnik?

Valjda sam sve obuhvatio.

Djeci (sori) u toj dobi puno puno vise odgovara da se bave nekim konkretnim sportom.
Ono, mlad si i u roku 2-3 godine ces sigurno dobiti 15+ kg. Nez, strah me red 20+ ali i to je moguce.
Proteine, kreatin i ostale supstance koje ti na umjetan nacin dizu kilazu nemoj slucajno, slucajno, slucajno uzimat. :wildboy: To je onak, sa 16 god retardirano. Tjelo ti se samo jos nije razvilo a ti bi dodavao dodatke. Ono ne...
Vitamine, aminokiseline ( :hiha: ), to da. To je kul i korisno.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Fiskultura
« Odgovori #433 : 12. Prosinac, 2010., 11:52 »
Whey je običan dodatak prehrani, Pilipe. Dođe mu isto jel pojeo meso ili uzeo ekvivalentnu količinu wheya, samo se potonji brže apsorbira jer ga tijelo nemora probaviti :geek:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #434 : 12. Prosinac, 2010., 11:53 »
Djeci (sori) u toj dobi puno puno vise odgovara da se bave nekim konkretnim sportom
:wildboy: Prvo, testosteron je na 16 godina valjda najvisi ikad il nesto. To je savrseno vrijeme za pocet s teretanom. Isto, teretana nije nista manje konkretna od bilo kog sporta. Ak zeli postati jaci i veci nece valjda ici na nogomet ili maratone.

Ostatak posta ti isto nema smisla.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9