HCL.HR

Fiskultura i rekreacija

  • 4054 Odgovora
  • 334582 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Fiskultura
« Odgovori #765 : 16. Siječanj, 2012., 22:27 »
Squat sam danas preskočio jer sam počeo osjećat koljena neš dok radim a to se odrazilo i izvan gyma, pa nek malo odmore kosti :fpalm:
OHP - krenuo s 47,5, digao za 5 kila na zadnjoj seriji, niš posebno, prošli put je bilo derpasto malo doduše, pa eto, valjda se nisam dobro zagrijao il neš
Al kruna večeri odlazi DL-u. Kako sam zadnja 2 puta bio spustio kilažu krenuo sam danas radit sa 125 radnu seriju. I ono, već na prvom ponavljanju sam vidio da to govno ide gore bez problema. Druga serija, dignuo za 10 kila. I hej, to sranje je isto išlo gore. I onda još stavio 2,5kg gore ( :hiha: ) i dignuo to sranje 5 puta. Doduše aj, nije bilo baš čisto, al je išlo gore :ementaler:

mazgo  :ave:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #766 : 16. Siječanj, 2012., 22:28 »
@Ixy
šta ti radiš ovdje?  :hiha2:
inače ixy da se izbilda bio bi ogromno čudovište, ima frame ogroman.  :hiha:

enivej.

Mario me nabrijo ekstra na dedlift a ionako sam bio nabrijan od gledanja slika sa prvenstva.
190x3.  :kava: come at me 200 kg. :faca:
i radio nešto benča, popušio skroz tehniku, jako nestabilan, pa popravljam malo.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Fiskultura
« Odgovori #767 : 16. Siječanj, 2012., 22:36 »
Squat sam danas preskočio jer sam počeo osjećat koljena neš dok radim a to se odrazilo i izvan gyma, pa nek malo odmore kosti :fpalm:
OHP - krenuo s 47,5, digao za 5 kila na zadnjoj seriji, niš posebno, prošli put je bilo derpasto malo doduše, pa eto, valjda se nisam dobro zagrijao il neš
Al kruna večeri odlazi DL-u. Kako sam zadnja 2 puta bio spustio kilažu krenuo sam danas radit sa 125 radnu seriju. I ono, već na prvom ponavljanju sam vidio da to govno ide gore bez problema. Druga serija, dignuo za 10 kila. I hej, to sranje je isto išlo gore. I onda još stavio 2,5kg gore ( :hiha: ) i dignuo to sranje 5 puta. Doduše aj, nije bilo baš čisto, al je išlo gore :ementaler:

mazgo  :ave:


Come at me bauštela :hiha2:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Fiskultura
« Odgovori #768 : 17. Siječanj, 2012., 00:13 »
Šta se tiče mog treninga.. malo sam prokužio DL, nije toliko strašan koliko sam se plašio. :hiha: ali, totalna ENIGMA mi je front squat. Kad sam prvi put probavao, malo sam istegno jedno rame, pa sam stao, pa nakon što sam napravio čučanj obični s 80%, opet probao prednji čučanj i malo istegnuo drugo rame. :hiha: :fpalm:
U svakom slučaju, SKONTAO sam program, Texas jel, i sad ću lagano ići prema gore. Eto.

Radi onda back squat srijedom, i isteži ramena i triceps intenzivno nakon svakog treninga. Shoulder stretch i http://www.healthline.com/blogs/exercise_fitness/uploaded_images/ShoulderTricepsWall-724627.jpg

Kroz par tjedana istezanja budeš opet probao front squat.

Marjane-Jadrane, pizdo, trebao si doć gledat.  :tired:
Dobar deadlift btw, čestitam.

Odg: Fiskultura
« Odgovori #769 : 17. Siječanj, 2012., 00:39 »
Ok, budem, fala :3
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #770 : 17. Siječanj, 2012., 00:40 »

Marjane-Jadrane, pizdo, trebao si doć gledat.  :tired:


stvarno nisam mogo. deda mi završio u bolnici pa bio tamo cijeli dan.  :wildboy: došo bi inače fakat sam bio nabrijan na to.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Fiskultura
« Odgovori #771 : 17. Siječanj, 2012., 00:51 »
Ae, to se tolerira, sry.

Mislio sam da ti je iskočilo nešto random poput "sestra mi ima vjenčanje" i slično što se moglo čuti na forumu tamošnjem. Jedan neimenovani je potpuno eskivirao biti natjecatelj jer ga je "bilo sram biti sam u kategoriji". Ono, ne znam.  :tired:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #772 : 17. Siječanj, 2012., 10:36 »
Tko to? :hihi: :ave:

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Fiskultura
« Odgovori #773 : 17. Siječanj, 2012., 23:11 »
A ono, neće ti problem biti vidjeti tko je to, jer mislim da samo on nije došao, a bio je prijavljen.

U seniorima, lajtvejt.

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Fiskultura
« Odgovori #774 : 18. Siječanj, 2012., 17:58 »
QUESTION:

Osjećam bol u prsima i iza kod lopatice. Radio sam http://www.webmd.com/a-to-z-guides/physical-examination-for-rotator-cuff-disorders i ono, nemam problema ikakvih, štoviše, više me boli kad mirujem. NIje me ulovila bol tokom benča danas, već, hej..nakon biceps pregiba. Jel moguće to govno ozljedit s curlsima? :tired: Govorim o ovom ROTATOR CUFF kurcu, neznam kako je naš termin.



MIslim da je to to.

URED2: Još jednom da naglasim, tokom benča nisam apsolutno ništa osjetio.
URED3: Moguće u principu da je mrtvi biceps pregib. Napisao sam pred x mjeseci tamo da me tokom tog govna tetiva ulovi, a sad kako sam ja internet znanstvenik pretpostavljam da je samo neki živac ili tetivica nategnuta. NEZZ, NIJE MI SUĐENO IMAT VELIKI BICEPS :mrs:
« Zadnja izmjena: 18. Siječanj, 2012., 18:20 Đester »
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Fiskultura
« Odgovori #775 : 18. Siječanj, 2012., 18:45 »
Da, vrlo je lako moguće da biceps pregibom nategneš tetivu bicepsa, a analogno tome i osjećaš bolove u hvatištu prsa/ramena jer je tetivi bicepsa hvatište napol predjela prednjeg ramena.

Masaža teniskom lopticom/valjkom mogla bi ti omekšati tu tetivu, ako je problem učestal.


Otišao danas na prvi trening nakon natjecanja. Spavao nisam ništa tokom noći jer sam učio za dva ispita danas. Nit sam jeo išta osim čokoladnog mlijeka pred trening. Dibek-style.  :wildboy:

Trzaj nije bio loš, nekakvih 60-65kg od koljena, a benč je standardno plesao na sve strane kako to radi već par tjedana. 3x10 sa 80kg benč, i u superseriji 6x8 leđa na mašini. Osjećam se bilderski.  \:D/
« Zadnja izmjena: 18. Siječanj, 2012., 18:48 Glitch »

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #776 : 18. Siječanj, 2012., 18:55 »
Awww :hug :hihi:

Idem sad radit military. Ne znam zasto nakon toliko fejlanja ne odustanem od toga, al eto :wildboy: :hiha:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #777 : 18. Siječanj, 2012., 18:59 »
kolko ti je max na 3-4 ponavljanja?

@mario
imaš sto kila a sjebe te biceps pregib.  :mrs:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Fiskultura
« Odgovori #778 : 18. Siječanj, 2012., 19:03 »
Jel radiš ikad na scottovoj klupi išta đesteru?

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #779 : 18. Siječanj, 2012., 19:20 »
kolko ti je max na 3-4 ponavljanja?
55 x 4 sam napravio nekad davno. :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9