HCL.HR

Fiskultura i rekreacija

  • 4054 Odgovora
  • 334045 Hitova
*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Fiskultura
« Odgovori #1605 : 05. Srpanj, 2012., 22:28 »
Ae, lowbar čučanj ne radim već godinu dana. Deadlift ne radim. Čak sam odnedavno i teški press prestao raditi.
Benč sam maknuo apsolutno sve assistance, i smanjio volumen; a sad kuham neki program koji će bit lakši za izdržat, a da opet napredujem.
Veslanja odavno ne radim, to bih eto mogao početi. Zgibove sam sa 4 puta tjedno smanjio na 2, a i dalje nije baš.

Potrefi mi se na treningu da trznem 85; kažem potrefi jer mi je tehnika odurna i onda jedan trening (recimo prošli petak) trznem 3x1 s 85, a u ponedjeljak onda stojim nad šipkom dvadeset minuta i 8 puta za redom failam 82.5.
I onda je mindfuck, jer da sam treniram, ok, pao bi mi triput, rekao bih tehnika je loša, smanjio kilaže, navikao se, pa za deset minuta opet išao gore. Ali ovdje je il ćeš dizati il ćeš plakati u glavi.

A obzirom da je u klubu to sve onda se ne snimam, jer nikad ne znam hoću li nešto napraviti, a stvarno nemam živaca pitati nekoga da osam puta snima.  :mrs:  :wildboy:

Kad se rade čučnjevi i to onda je lakša atmosfera, pa mogu zamoliti nekoga da me usnimi.
« Zadnja izmjena: 05. Srpanj, 2012., 22:30 Glitch »

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #1606 : 06. Srpanj, 2012., 10:40 »
Oko zgibova (na neki nacin), rula mi kad mi je trening JEDNA vjezba, nez :hihi: Ljudi kazu da im je dosadno i moraju ne znam, 5 vjezbi po treningu, al meni je super kad imam recimo cucanj i radim samo to sat i pol. Ili kad je bench, odbencham, odveslam mnogo serija i zakon je. S druge strane DL, power shrug, cucanj, KOMPLIKACIJE :hiha: Tak da ono, trening sastavljen od zgibova, zasto ne.

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Fiskultura
« Odgovori #1607 : 06. Srpanj, 2012., 11:29 »
al koja je poanta teretane onda? mislim, možeš si kupit šipku u lidlu i stavim je doma i cijeli dan radit zgibove. ja obično radim po 4 - 5 vježbi za određi mišić. ono, raznovrsnost.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Fiskultura
« Odgovori #1608 : 06. Srpanj, 2012., 11:35 »
ja nikad nisam imao "problema" s treningom. Šta god radim, uvijek pali.

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Fiskultura
« Odgovori #1609 : 06. Srpanj, 2012., 12:34 »
al koja je poanta teretane onda? mislim, možeš si kupit šipku u lidlu i stavim je doma i cijeli dan radit zgibove. ja obično radim po 4 - 5 vježbi za određi mišić. ono, raznovrsnost.

Nije ista stvar, jer ono, nećeš onda raditi 100 zgibova svaki put, i ajbok. Onda će ti trening biti koncipiran na varijacijama. Recimo zgibovi s opterećenjem, +20-30kg utega, pa zgibovi bez, pa zgibovi drugačijim hvatom, pa ovo, pa ono. Normalno, da se kupiti utege i za doma, ali to onda više nije samo "štanga za zgibove".

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Fiskultura
« Odgovori #1610 : 06. Srpanj, 2012., 13:22 »
nezz, ja volim radit što više vrsti vježbi. imam osjećaj da mi mišići puno bolje napreduju. kao da ih naprežem s više strana i načina i samim tim bolje napreduju. znam da, kad ponekad unesem neke nove vježbe osjećam bol i pump koji prije nisam.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #1611 : 06. Srpanj, 2012., 13:26 »
pa dobro, to je baš zato što nisi naviknuo mišić na takvu vrstu pokreta. ne znači to niš u smislu da ćeš od tog bolje napredovat.
osjećat ćeš i bol u bicepsu kad kad ćeš premještat namještaj pa opet ti neće binceps narast od toga.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Fiskultura
« Odgovori #1612 : 06. Srpanj, 2012., 13:28 »
ae, istina, al eto, ja radim obično 5 različith vježbi, 3 serije i 10 ponavljanja za svaku i zadovoljan sam tim načinom.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #1613 : 06. Srpanj, 2012., 13:48 »
al koja je poanta teretane onda? mislim, možeš si kupit šipku u lidlu i stavim je doma i cijeli dan radit zgibove. ja obično radim po 4 - 5 vježbi za određi mišić. ono, raznovrsnost.
Pricam o treningu ledja, valjda trebas i ostale stvari radit :wildboy: I kazem opcenito, jedna vjezba za nekoliko misicnih skupina (tipa bench, cucanj, DL, zgibovi itd.) moze pokriti savrseno.

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Fiskultura
« Odgovori #1614 : 06. Srpanj, 2012., 16:20 »
ae, istina, al eto, ja radim obično 5 različith vježbi, 3 serije i 10 ponavljanja za svaku i zadovoljan sam tim načinom.

A budimo realni, to je najstandardniji način jer je najlakše svima napisat 3x10, par vježbi i ajbok. A uz to je i najmanje učinkovit.

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Fiskultura
« Odgovori #1615 : 06. Srpanj, 2012., 16:32 »
zašto? nezz, ja sam od ovog tipa uzimao način treninga i za mene je radilo.

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Fiskultura
« Odgovori #1616 : 06. Srpanj, 2012., 16:37 »
Svakom pocetniku ce svaki program 'raditi'. Pitanje je koliko bolje nesto drugo moze raditi, i koliko dulje.

Specificno, 3p10 potpuno zanemaruje misicna vlakna s najvecim potencijalom rasta i snage (brza vlakna), pa shvati to kao da treniras trecinu svojih misica. :)

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Fiskultura
« Odgovori #1617 : 06. Srpanj, 2012., 16:41 »
kako bi onda trebao trenirat? :wildboy:

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Fiskultura
« Odgovori #1618 : 06. Srpanj, 2012., 16:53 »
 Pa recimo za pocetak ne raditi sve vjezbe 3p10.
Princip koji je meni lagano objasniti ljudima jest raditi 2 osnovne vjezbe (stogod da tvoj odabir bio, ali sigurno nece biti bic curl jer on nije osnovna vjezba, tj. compound) 5p5 s velikim kilazama, a 3 manje vjezbe 4p10 s umjerenim kilazama.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Fiskultura
« Odgovori #1619 : 09. Srpanj, 2012., 18:07 »
Ima koga da radi samo bodyweight vježbe il ste svi teretana?
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9