HCL.HR

Fiskultura i rekreacija

  • 4054 Odgovora
  • 334567 Hitova
*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2490 : 18. Prosinac, 2012., 23:56 »
pa ne znam, pogađa i njega, al ne posebno da fokusiram na triceps, tako ne.

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2491 : 19. Prosinac, 2012., 00:02 »
nezz, kao što rekoh, ja sam od tih složenih vježbi u kojima koristiš više mišića najviše napretka vidio. na tvom mjestu ja se ne bi uopće mučio s izolacijskim vježbama pogotovo ako si u teretani samo da popuniš trening.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2492 : 19. Prosinac, 2012., 00:03 »
niko nije nabildao ruke od složenih vježbi.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2493 : 19. Prosinac, 2012., 00:06 »
zašto ne?

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2494 : 19. Prosinac, 2012., 11:25 »
zašto ne? :hiha2: Iako, ja bih ipak ubacio jedan isključivo izolacijski dan u sve to. :hiha:

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2495 : 19. Prosinac, 2012., 11:44 »
obično se izolacijske vježbe rade na kraju treninga. bar sam ja tako.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2496 : 19. Prosinac, 2012., 13:26 »
zašto ne? :hiha2: Iako, ja bih ipak ubacio jedan isključivo izolacijski dan u sve to. :hiha:

kolika ti je ruka i jesi li radio izolacije?

neznam, imam dojam da izolacije drukčije pogađaju ruke od kompounda. meni obično kad duže ne radim izolacije a radim kompounde veličina ruku pada, neovisno o napretku na težinama kompounda. i tvrdoća i sve to, skuži se baš.

i npr nisam radio biceps opće cijele godine i onda sam ga počeo izolirat 2x tjedno i baš je dobio u par mjeseci onaj KUGLA oblik a inače je bio rendom smeće napuhano.
naravno ovo je sve iz SOPSTVENOG iskustva al nema mi smisla namjerno izbjegavat izolacije, jer iziskuju jako malo vremena i ne umaraju previše (pogotovo ove za male mišiće)
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2497 : 20. Prosinac, 2012., 00:16 »
Moj komentar na fotke - kreni pod hitno istezati trapez, vrat i prednje rame, a jačati leđa (neka varijanta veslanja, štogod hoćeš - mnogo).

 Imaš jako izražen forward head posture koji može dovesti samo do bolova u vratu i ozljeda tog područja, plus izgleda neandertalski.

Inače, ako se baviš boksom, a trening utega ubaciš tu i tamo slažem se da bi ti izolacije trebale biti zadnja stvar na pameti; više ćeš dobiti od mnogo rada na kvalitetno izabranim velikim vježbama + najmanji mogući broj izolacija (recimo biceps i triceps ako stvarno želiš), nego od miješanja hrpe stvari tek toliko da bude raznoliko.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2498 : 20. Prosinac, 2012., 11:33 »
zašto ne? :hiha2: Iako, ja bih ipak ubacio jedan isključivo izolacijski dan u sve to. :hiha:

kolika ti je ruka i jesi li radio izolacije?

neznam, imam dojam da izolacije drukčije pogađaju ruke od kompounda. meni obično kad duže ne radim izolacije a radim kompounde veličina ruku pada, neovisno o napretku na težinama kompounda. i tvrdoća i sve to, skuži se baš.

i npr nisam radio biceps opće cijele godine i onda sam ga počeo izolirat 2x tjedno i baš je dobio u par mjeseci onaj KUGLA oblik a inače je bio rendom smeće napuhano.
naravno ovo je sve iz SOPSTVENOG iskustva al nema mi smisla namjerno izbjegavat izolacije, jer iziskuju jako malo vremena i ne umaraju previše (pogotovo ove za male mišiće)

da, kužim šta oš reć i dosta se slažem, nego ja sam više išao logikom ako već ne radi izolacije (nisam rekao da ih nema potrebe radit), svejedno imat će napredak, kakav takav, pogotovo jer je tek počeo i ono, tijelo reagira na takve stvari. A i dodao sam da bih ja ipak dodao izolacije u jedan dan,,,  Meni izolacije rulaju i teško da bi ih ikad izbacio iz treninga.

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2499 : 20. Prosinac, 2012., 12:10 »
dobro kralju nisam baš tek počeo. :wildboy:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2500 : 20. Prosinac, 2012., 12:20 »
Pa jesi, tek par mjeseci imas:wildboy:

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2501 : 20. Prosinac, 2012., 12:45 »
godinu dana skoro. :tired:

istina je, nisam imao pojma šta sam radio većinu vremena, ali nije da mi se tijelo PRILAGOĐAVA.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2502 : 20. Prosinac, 2012., 14:24 »
Moj komentar na fotke - kreni pod hitno istezati trapez, vrat i prednje rame, a jačati leđa (neka varijanta veslanja, štogod hoćeš - mnogo).

 Imaš jako izražen forward head posture koji može dovesti samo do bolova u vratu i ozljeda tog područja, plus izgleda neandertalski.

Inače, ako se baviš boksom, a trening utega ubaciš tu i tamo slažem se da bi ti izolacije trebale biti zadnja stvar na pameti; više ćeš dobiti od mnogo rada na kvalitetno izabranim velikim vježbama + najmanji mogući broj izolacija (recimo biceps i triceps ako stvarno želiš), nego od miješanja hrpe stvari tek toliko da bude raznoliko.

Je, istina. Nisam pogrbljen, al glava, tj. vrat mi ide poprilično naprijed. :(

Ne primjeti se ovako dok stojim i obučen sam, al na slikama se vidi. Oće bit dosta nekakvi osnovni Rowovi ili nešto? kako da istegnem trapez?
« Zadnja izmjena: 20. Prosinac, 2012., 14:25 Freddy »

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2503 : 20. Prosinac, 2012., 14:33 »
godinu dana skoro. :tired:

istina je, nisam imao pojma šta sam radio većinu vremena, ali nije da mi se tijelo PRILAGOĐAVA.
Nije bitno dal se tijelo prilagodjava, neki idu godinama u teretani pa su jos uvijek pocetnici. Kad vec izgradis neku bazu snage i tehnike na osnovnim vjezbama, onda se mozda moze reci da vise nisi pocetnik.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2504 : 22. Prosinac, 2012., 15:29 »
Inace ne bih, al sramota je imat manje od 100 viewsa pa eto: :hiha:

Deadlift 205kg x 4

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9