HCL.HR

Fiskultura i rekreacija

  • 4054 Odgovora
  • 333464 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2970 : 24. Travanj, 2013., 23:35 »
;___;

hvala za velikodušnu ponudu, ali ne znam, mindset me vuče na bicikliranje i trčkaranje po šumama - sigurno se i od toga može zdravo smršaviti, ne? sad stvarno radim ono što volim i uživam u tome pa ne bih prekidao dok ide, barem u ovom ciklusu... ako se pokaže lošim, onda idem po novi plan

... tako da bih zapravo htio naštimati ovu rutinu koju sad držim tako da mi se ne backfirea na neki način



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2971 : 25. Travanj, 2013., 08:31 »
Ja u pocetku izgubio nekih 8-10 kg u 2-3 tjedna, vise se ne sjecam, kazu da je najzdravije gubit 1 do 1,5kg mjesecno :wildboy:
Pa skini si p90 i vjezbaj po njemu (imas ih vise, skini si bas p90; taj je najlaksi, ne X,X+ ili master series), trebaju ti samo bucice i prostirka za vjezbanje, jedan dan ti je trening bucicama, drugi kardio i trbusnjaci i tako 6 dana, 7. dan odmor, pa imas sve jace treninge kako napredujes.

video
« Zadnja izmjena: 25. Travanj, 2013., 08:37 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2972 : 25. Travanj, 2013., 08:53 »
Kako me zivciraju ti glupi DOMA TRENINZI :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2973 : 25. Travanj, 2013., 08:56 »
malo, da :wildboy:

izgurat ću još jedan tjedan ovako barem, nema razloga da mijenjam išta jer 1. skinulo se dosta 2. zadovoljan sam 3. energičniji sam

strah me jedino da se ne onesvjestim ili nešto :hiha: #hipohondrija


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2974 : 25. Travanj, 2013., 09:03 »
Kako me zivciraju ti glupi DOMA TRENINZI :wildboy:

Glupi? Zasto?
Rezultata ima vjeruj mi, a nemoras se znojit sa hrpom drugih ljudi a jos i placat i bar ti frajer sve fino objasni, imas istezanje-zagrijavanje-hladnje-istezanje opet...
Neznam, meni je dobro.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2975 : 25. Travanj, 2013., 09:07 »
kakvih rezultata?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2976 : 25. Travanj, 2013., 09:10 »
Hladjenje, esencijalna komponenta svakog dobrog programa. :hiha:

Glupi su jer pretendiraju na bildanje i snagu, ali bez utega. Utezi su inace ono sto prouzrokuje napredak u bildanju i snazi :wildboy:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2977 : 25. Travanj, 2013., 09:11 »
Ajd evo malo pederluka onda :mrgreen:
Prije sam imao mali pivski trbuh, a evo kako mi trenutno izgleda trbuh, nisam supermen, ali pomaka ima:


@dilbek: radis s bucicama, kupis one podesive, pa ih natrpas kolko god mozes dignut :hiha:

EDIT: da ne spominjem da prije nisam mogao ni jedno propadanje napravit, sad 15-20 komada!
« Zadnja izmjena: 25. Travanj, 2013., 09:16 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2978 : 25. Travanj, 2013., 09:28 »
@dilbek: radis s bucicama, kupis one podesive, pa ih natrpas kolko god mozes dignut :hiha:
Da al to su onda poprilicne pare, jesi ti vidio cijenu utega? Ak mozes kupit to, mozes bez problema platit teretanu i gotovo.

A inace, ne kazem da nemas rezultata, ono. Imo bi ti rezultata od bilo kakve aktivnosti donekle. Al to ti je ko oni ljudi koji svaki dan HODAJU il nesto pa im je onda cudno kad napredak stane. Jednostavno je, za razvoj misica je potrebna progresija u tenziji, a bez utega je to jako, jako tesko.

Evo, da si recimo krenuo u teretanu i radio cucnjeve, deadlifte, zgibove, veslanja i pressove razne, sad bi imao vjerojatno bolje rezultate, al sto je i bitnije imao bi osnovu za ogroman napredak u bilo cemu (tj. masa, snaga, izgled i to), dok recimo odmore izmedju serija na p90x ne mozes beskonacno smanjivati. Mozes ih eliminirati do kraja i onda ce to biti aerobik :wildboy:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2979 : 25. Travanj, 2013., 09:33 »
@dilbek: radis s bucicama, kupis one podesive, pa ih natrpas kolko god mozes dignut :hiha:
Da al to su onda poprilicne pare, jesi ti vidio cijenu utega? Ak mozes kupit to, mozes bez problema platit teretanu i gotovo.

A inace, ne kazem da nemas rezultata, ono. Imo bi ti rezultata od bilo kakve aktivnosti donekle. Al to ti je ko oni ljudi koji svaki dan HODAJU il nesto pa im je onda cudno kad napredak stane. Jednostavno je, za razvoj misica je potrebna progresija u tenziji, a bez utega je to jako, jako tesko.

Evo, da si recimo krenuo u teretanu i radio cucnjeve, deadlifte, zgibove, veslanja i pressove razne, sad bi imao vjerojatno bolje rezultate, al sto je i bitnije imao bi osnovu za ogroman napredak u bilo cemu (tj. masa, snaga, izgled i to), dok recimo odmore izmedju serija na p90x ne mozes beskonacno smanjivati. Mozes ih eliminirati do kraja i onda ce to biti aerobik :wildboy:

Nije mi cilj izgledat ko svarci, ocu mrvu jace noge (njih uopce nisam radio do unazad 3 tjedna :wildboy: ) i jace ruke (ono da mi se vidi biceps lagano i bez da ga napnem), ledja i trbuh su mi OK jer sam kao debil silovao samo sklekove i trbusnjake, aquaman...
I ocu kondiciju, zato vozim biciklu i vjezbam kardio.
Bucice u hervisu 360 kn set do 10kg, za pocetak i vise nego dosta.
Teretana 250-300kn jedan mjesec.
« Zadnja izmjena: 25. Travanj, 2013., 09:35 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2980 : 25. Travanj, 2013., 09:44 »
Ne shvacas poantu, kad bi svi izgledali ko svarci od utega to bi bilo super, al ne izgledaju. Stvar je u tome da ukoliko zelis promjene izgleda koje ne znace cisto mrsavljenje na vagi i mlitavost, trebas dizat sranja jer je to najefikasniji nacin povecavanja ili zadrzavanja misica.

A drugi problem je naravno sto ne mozes doma radit noge gotovo nikako. Mozes pistol cucnjeve al to je tako klimava balans vjezba da sumnjam da moze ista narasti od toga.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2981 : 25. Travanj, 2013., 09:53 »
seksi trbuh :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2982 : 25. Travanj, 2013., 10:02 »
Sa bucicama do 10kg mozes jedino u dugom roku radit nekakve najizolacijske izolacije. To nije ono sto nedostaje kucnim programima, nedostaju slozeni pokreti sa velikim kilazama.

Inace, teretana je skuplja jer... pa bolja je :hiha: Mislim neusporedivo je, teretane imaju svakakva sranja a ne samo lagane bucice koje ionako moras platit. A i te cijene, 250kn je metalac koji ima opremu od milijun para.

Glupa rasprava, svatko nek radi sto hoce, al me zivciraju pogledi tipa HEJ, zasto placas teretanu kad mozes isto napraviti kod kuce, glupane :mrs: :wildboy:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2983 : 25. Travanj, 2013., 10:13 »
Za noge cu pocet radit plyo treninge i mora bit pomaka, hebemu MORA.
Kao sto rekoh, a i vidi se na slici da rezultata ima, ja cu nastavit ovako jer mi najvise odgovara ;)
I preporucam Dragsteru isto, ako ga tereteana ne zanima.

@jadran:
:ementaler:
« Zadnja izmjena: 25. Travanj, 2013., 11:29 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2984 : 25. Travanj, 2013., 12:22 »
problem je što napredak ide samo donekle. nitko nije imao jebena prsa od sklekova niti ogromne noge od pliometrijskih trninga.

nakon mjesec dana kreatina nisam osjetio ništa, niti sam dobio ikakvu masu od vode. šteta. izgleda da ulazim u 20%-30% ljudi koji ne reagiraju. :wildboy:
« Zadnja izmjena: 25. Travanj, 2013., 12:26 lulz »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9