HCL.HR

MMA [Mixed Martial Arts] i ostali borilački sportovi

  • 560 Odgovora
  • 78530 Hitova
*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #255 : 18. Listopad, 2010., 18:56 »
To me najviše živcira. Pita me netko što treniraš, ja reko boks. I onda počnu ''jaoo kako ja volim boks. Majk Tajson me bereš kompa ??''. Onda ih pitaš a kakav ti je Cassius Clay? '' Ma neee ja te pratim samo ove malo poznatije: Majk, MuhamEd Ali, Roki balboa ''  :bonk: :(

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #256 : 20. Listopad, 2010., 16:54 »
Zbog ovakvih boks nikad nece propasti. A ima ih hvala Bogu dovoljno. Doci ce i na teskasku diviziju vrijeme. Ne sjecam se niti jednog MMA meca koji se moze nositi sa ovim. Ili ovakvih.
« Zadnja izmjena: 20. Listopad, 2010., 16:59 Pilip »
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #257 : 20. Listopad, 2010., 23:58 »
ja ti ih mogu dat pecto. prosto zato što je boks nakon MMA-a kao da voziš Pežoa nakon Ferrarija. ono, ok je i PEŽO, vozi te od mjesta A do mjesta B, udoban je i sve, al zbog FERRARIJA si jebao.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #258 : 21. Listopad, 2010., 09:41 »
Ajde, bas me zanima. :tired: Osim Bonnar vs Griffin. I Mirko vs Fedor. Jer ako si mi mislio te stavit, onda si stvarno mrljavi saban. :tired:
Jer ono, ovakvi mecevi u boksu >>>>>>>> MMA. Ima ih sto puta vise u povijesti.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #259 : 21. Listopad, 2010., 09:53 »
a igrić šaban si  :hihi:
a i ono, dva potpuno različita sporta. recimo.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #260 : 21. Listopad, 2010., 11:05 »
Ajde, bas me zanima. :tired: Osim Bonnar vs Griffin. I Mirko vs Fedor. Jer ako si mi mislio te stavit, onda si stvarno mrljavi saban. :tired:
Jer ono, ovakvi mecevi u boksu >>>>>>>> MMA. Ima ih sto puta vise u povijesti.

svi mirkovi prije UFC-a, posebno drugi s wanderleijem silvom. fedor - randleman, minotaur - sapp, frye - coleman. to je to što se mogu sjetit, nije da pratim ostalu ekipu u zadnje vrijeme.

stvar je u tome da boks meč kad je dosadan, onda je dosadan. a u MMA-u ak je dosadan ipak možeš vidjet neke varijacije u udarcima i random poteze. pa ono, kulnije bude. i plus, nema onih gej rukavica od pecto metara di možeš mlatit i mlatit i nema krvi jer frajer drži gard.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #261 : 21. Listopad, 2010., 11:20 »
Zbog ovakvih boks nikad nece propasti. A ima ih hvala Bogu dovoljno. Doci ce i na teskasku diviziju vrijeme. Ne sjecam se niti jednog MMA meca koji se moze nositi sa ovim. Ili ovakvih.

Gatti - Ward trilogija  :ave: ... Šteta što je Gatti mrtav  :wildboy:
Ali to i ja inače kažem, ima boksača, ima mečeva, ali nikad neces to vidjet kao prenose samo Kličko borbe

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #262 : 21. Listopad, 2010., 14:35 »
Ajde, bas me zanima. :tired: Osim Bonnar vs Griffin. I Mirko vs Fedor. Jer ako si mi mislio te stavit, onda si stvarno mrljavi saban. :tired:
Jer ono, ovakvi mecevi u boksu >>>>>>>> MMA. Ima ih sto puta vise u povijesti.

svi mirkovi prije UFC-a, posebno drugi s wanderleijem silvom. fedor - randleman, minotaur - sapp, frye - coleman. to je to što se mogu sjetit, nije da pratim ostalu ekipu u zadnje vrijeme.

stvar je u tome da boks meč kad je dosadan, onda je dosadan. a u MMA-u ak je dosadan ipak možeš vidjet neke varijacije u udarcima i random poteze. pa ono, kulnije bude. i plus, nema onih gej rukavica od pecto metara di možeš mlatit i mlatit i nema krvi jer frajer drži gard.

Koji si ti saban neuki ja ne vjerujem. Stvarno si me iznenadio.
Daj MOLIM TE pogledaj prvi video koji sam stavio i ovo sta si ti nabrojal.... :tired: Na stranu subjektivnost, ovi MMA mecevi su jebeni, daleko od toga da nisu. Ali nisu u rangu ovih dva boksackih. Daj argumente po cemu jesu-po srcanosti, po izdrzljivosti, po volji za ostati na nogama, po volji za srusiti protivnika? :tired:
I ovo za rukavice :hihi: Pogledaj Lewis-Klicko... prvo sta mi je palo  napamet.

I da,nemoj ne odgovorit ili napisat nesto u svom stilu sabanski - HEJ DUR PUR JA SAM DAVORIN! :tired:

URED: E da, ovo priznam. :approve Toga se nisi sjetio, sabane... :mrs:
« Zadnja izmjena: 21. Listopad, 2010., 14:37 Pilip »
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #263 : 22. Listopad, 2010., 01:00 »
Ajde, bas me zanima. :tired: Osim Bonnar vs Griffin. I Mirko vs Fedor. Jer ako si mi mislio te stavit, onda si stvarno mrljavi saban. :tired:
Jer ono, ovakvi mecevi u boksu >>>>>>>> MMA. Ima ih sto puta vise u povijesti.

svi mirkovi prije UFC-a, posebno drugi s wanderleijem silvom. fedor - randleman, minotaur - sapp, frye - coleman. to je to što se mogu sjetit, nije da pratim ostalu ekipu u zadnje vrijeme.

stvar je u tome da boks meč kad je dosadan, onda je dosadan. a u MMA-u ak je dosadan ipak možeš vidjet neke varijacije u udarcima i random poteze. pa ono, kulnije bude. i plus, nema onih gej rukavica od pecto metara di možeš mlatit i mlatit i nema krvi jer frajer drži gard.

Koji si ti saban neuki ja ne vjerujem. Stvarno si me iznenadio.
Daj MOLIM TE pogledaj prvi video koji sam stavio i ovo sta si ti nabrojal.... :tired: Na stranu subjektivnost, ovi MMA mecevi su jebeni, daleko od toga da nisu. Ali nisu u rangu ovih dva boksackih. Daj argumente po cemu jesu-po srcanosti, po izdrzljivosti, po volji za ostati na nogama, po volji za srusiti protivnika? :tired:
I ovo za rukavice :hihi: Pogledaj Lewis-Klicko... prvo sta mi je palo  napamet.

I da,nemoj ne odgovorit ili napisat nesto u svom stilu sabanski - HEJ DUR PUR JA SAM DAVORIN! :tired:

URED: E da, ovo priznam. :approve Toga se nisi sjetio, sabane... :mrs:

ne drkaju svi na iživljavanja i krv i mrtve borce koji jedva stoje na nogama. ono, sorry, meni je to patetično. nisam sadist.

više volim ok meč s dobrim nokautom nego mrcvarenje i iživljavanje. a tome šaketanju bez kraja služe lakše kategorije u boksu. nema KO-a jer su obojica bez mase, a opet su žilavi i izsdržljivi. samo se mlate bez smisla. znaš na početku da će meč otić do kraja. zato sam u principu i zamrzio boks. shvatio sam da se svi mečevi koje ja odgledam jednako razvijaju. jedan boksač mlati drugog, ali ga nemre nokautirat jer i ovaj drugi ipak vrijedi nekog kurca + rukavice. i onda skakuću po ringu, ovaj se zaplete u konopce, digne gard ovaj mlati, zagrle se, sudac razdvoji i tak 12 rundi. isuse, ne želim ta govna gledat 12 rundi.

mislim, mralju pilipe ok, svaka čast tim tvojim borcima, ali odbijam pretraživat internete i tražit mrljosa mrljića iz madagaskara koji je u perolakoj kategoriji pobijedio slavena mirosavljevića samo da bi vidio dobar meč.
« Zadnja izmjena: 22. Listopad, 2010., 01:31 beaver hunter »
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #264 : 22. Listopad, 2010., 07:39 »
Pa da, rekoh da si mrtvi saban. Saban. Kul imenica.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #265 : 22. Listopad, 2010., 11:20 »
igrić, jesi ti ikad dobio udarac u glavu rukavicom?  :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #266 : 22. Listopad, 2010., 12:39 »
Jučer smo na treningu imali klubski meč ( meč samo se ishod ne upisuje nigdje ) sa rukavicama od 14-oz. Milina, mlatili se ko budale, a gotovo ništa ne osjetiš ( u uspordbi s normalnim 10 oz. rukavicama ).

Eh da, tek tolko:

http://www.youtube.com/watch?v=Az_2me8pIjQ&feature=player_embedded#!  :ave:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #267 : 23. Listopad, 2010., 15:38 »
igrić, jesi ti ikad dobio udarac u glavu rukavicom?  :hihi:

jesam. a jesi li ti ikad dobio udarac u glavu dok si držao gard s rukavicom od pola metra. nisi mkay
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #268 : 23. Listopad, 2010., 16:52 »
Jučer smo na treningu imali klubski meč ( meč samo se ishod ne upisuje nigdje ) sa rukavicama od 14-oz. Milina, mlatili se ko budale, a gotovo ništa ne osjetiš ( u uspordbi s normalnim 10 oz. rukavicama ).

Eh da, tek tolko:

http://www.youtube.com/watch?v=Az_2me8pIjQ&feature=player_embedded#!  :ave:

 :ave: :ave:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #269 : 23. Listopad, 2010., 17:56 »
hvala. tog nema u boksu. kao i udaraca nogom. i rušenja. i zanimljivosti općenite. ima samo pecto udaranja u rukavice.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9