HCL.HR

MotoGP

  • 10 Odgovora
  • 3901 Hitova
*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
MotoGP
« : 11. Rujan, 2015., 23:08 »
Vjerujem da je veca mogucnost da nađem 100€ nego da naiđem na nekoga na ovom forumu tko prati MotoGP, ali eto ako ima neko, zanima me koga favorizirate i tko osvaja ovu sezonu po vasem misljenju? :P
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

Odg: MotoGP
« Odgovori #1 : 13. Rujan, 2015., 22:02 »
Ja sam pratio prije dok smo hvatali talijane u istri.Sad nam je sve blokirano pa sam izgubio i volju, tu i tam na fejsu ili po nekim portalima procitam ili pogledam koji video.Mislim da je Marquez trenutno najbolji vozac iako samo jedan je Rossi. ROSSI C'E

Poslano sa mog HTC One mini 2 koristeći Tapatalk


*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: MotoGP
« Odgovori #2 : 13. Rujan, 2015., 22:38 »
jos uvjek prenosi Eurosport.de. Marquez je odlican i mozda cak i bolji ali ovo nije njegova sezona, previse padova. Rossi osvaja bez problema.
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

Odg: MotoGP
« Odgovori #3 : 14. Rujan, 2015., 06:33 »
A znam da ali jednostavno nije mi to to. Tijani imaju Guda Medu sportskog komentatora kao sta je bio nas Božo Sušec za nogomet. Takvi ljudi su jednostavno pola sporta kad se naucis na njih a sta se tice Eurosporta tamo doslovno mogu gledat biciklizam i tenis nekako su mi bez emocija kad komentiraju barem sta se tice engleza

Poslano sa mog HTC One mini 2 koristeći Tapatalk


*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: MotoGP
« Odgovori #4 : 14. Rujan, 2015., 08:19 »
I ja sam to prije religiozno pratio...dok su bili 2T, a sada mi se iskreno vise neda, a nemam ni EuroSport vise, tj nemam uopce satelitsku...
Neznam vise koji su vozaci sada in :wildboy:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: MotoGP
« Odgovori #5 : 14. Rujan, 2015., 09:01 »
Ja sam vjerojatno malo mlađi od vas (17godina) pa mi je ovo tek cetvrta sezona da bas pratim, i trenutno svaku utrku obavezno moram gledati. :D trenutno su ti najbolji standarndi Rossi,Lorenzo i Marquez, Pederosa je ove sezone zbog operacije dosata pao a ove sezone se podigao i Ducati(Doviciozo i Iannone).
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

Odg: MotoGP
« Odgovori #6 : 14. Rujan, 2015., 09:41 »
Ma nisam ni ja bas star samo mi je stari uvjek bio fan pa bi ko klinac gledo s njim. Vikendom je bio ritual gledat utrke od 50cca do moto gp-a pa cak i super bike iako on to ne voli i jos ne kuzim zas. Iskrenosad mi je cak i malo zao sta ne pratim ali i da hocu nemam vremena :(

Poslano sa mog HTC One mini 2 koristeći Tapatalk


*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: MotoGP
« Odgovori #7 : 14. Rujan, 2015., 13:37 »
Ista stvar, stari mi vozi Grobnik, na motorima je citav zivot pa sam i ja od njega to pokupio. Nedjeljom obavezno gledamo i raspravljamo(on je veliki fan Rossija a ja Marqueza).
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: MotoGP
« Odgovori #8 : 14. Rujan, 2015., 14:21 »
Imaš privatnu poruku na forumu. :)

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: MotoGP
« Odgovori #9 : 14. Rujan, 2015., 14:46 »
Nisam vidio, prebacit cu se tamo. :D
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: MotoGP
« Odgovori #10 : 14. Rujan, 2015., 19:57 »
Marquezi odneo još jednu pobedu, ništa čudno...
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9