HCL.HR

NBA - Where amazing happens

  • 1081 Odgovora
  • 122710 Hitova
Odg: NBA
« Odgovori #105 : 26. Prosinac, 2011., 11:06 »
Mene su od svih najviše Knicksi očarali. Složili su si jebenu momčad. Sada kad je Roy otišao iz Portlanda, brijem da ću navijat za Knickse.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: NBA
« Odgovori #106 : 26. Prosinac, 2011., 16:25 »
Boston Celtics - New York Knicks 104 : 106
Miami Heat - Dallas Mavericks  105 : 94
Chicago Bulls - LA Lakers  88 : 87
Orlando Magic - Oklahoma City Thunder  89 : 97
LA Clippers - Golden State Warriors  105 : 86

*stavljat cu rezultate kada stignem,ako neko ima vremena neka slobodno stavi,ja sam slucajno imao danas  ;)

Odgledo sve utakmice osim zadnje,jer sam i mislio da ce Clippersi dobit.Prva utakmica me zapravo najvise zanimala i isplatilo se gledanje.Bila je prevrtljiva utakmica,Knicksi vodili i 12 razlike u jednom trenutku,sve je ljepo izgledalo dok sa strane Celticsa nije bas tako bilo.Ali sva sreca da imaju Ronda koji je razigravo i zabijao bez problema.Garnett,inace ga ne volim,ali odigrao je jednu dobru utakmicu,eto zadnji sut nije uspio ubaciti,ali ne moze sve uci.Knicksi - Chandler je dobro odigrao,cak mozda ovaj put bolje napad nego obranu,ali i obrana je bila dobra.Kad imate tako visokog igraca koji je okretan,to je stup obrane,a uz Stoudemirea i njega je tesko uci u prostor oko kosa.Melo,za njega se vec sve zna,strasan igrac,predivne kretnje,tesko zaustavljiv.

Ova druga utakmica je bila zanimljiva,prvu cetvrtinu  :hiha: .Salim se ja,zanimala me i ova tekma i reko sam da Mavsi nisu dorasli zadatku da ponovne osvoje,ali opet,ovo je samo prva tekma,ne mora znaciti nista.Ja sam navijo za Heat,ali bili su definitivno bolji.Svi su odigrali super,LeBron i Wade naravno predvodili,ali i Bosh je sve ubacivo,kao i Norris Cole koji je sve bolji i bolji.Imali su jako puno kontri i sve realizirali,zato su i pobjedili.Veliko razocarenje je Nowitzki,bilo je tu njegovih poznatih kretnji i izmjena pravaca,ali nije puno zabio.Svaku loptu koju je primio vec su dvojica barem bili oko njega i samo krali lopte - kontra.Terry nije lose odigrao,ali na kraju je i rezultat bio dobar s obzirom na nadmoć Heata.

Bullsi nisu izgledali sjajno,Lakersi su izgledali opasnije.Kobe odigrao jednu fantasticnu utakmicu,puno asistencija i koseva,Gasol takoder dobro odigrao.Eto,sreca je posluzila Bullse,kod kojih je opet dominirao Rose uz kojeg se Hamiltom polako privikaava,Noah odigrao dobro,na kraju i izblokirao Kobea za zadnji sut.Imao je dosta skokova,bio aktivan tjekom cjele utakmice.Deng bio tih,sve do kraja,kada je ukrao dvije lopte i napravio par polaganja uz faul pa je to rjesilo utakmicu.Rose je naravno bio covjek odluke,zabio posljednji kos za Bullse.Zadnji sut Kobe je malo okljevao i krenuo na polaganje,iako neznam kako je mislio kraj Denga - Boozera - Noaha napraviti polaganje.Trebao je izvana gadati,ali oprastamo mu.

Thundersi zasluzeno pobjedili,mlada su ekipa koju predvodi Durant i Westbrook,ove godine ce daleko dogurati.Durant bio fantastican,jako puno napravio,Westbrook nesto i zabio,ali dosta asistencija.Velik posao odradio i Perkins.S njim se cjelo vrijeme borio Howard koji je opet udario mnogo blokova i ugrabio puno odbijenih lopti.Nije se nazabijo,ali s vremenom ce to ici bolje,nadam se.Nelson je odigrao 3. i 4. cetvrtinu dobro,dosta ukradenih lopti i ljepih polaganja.Jos bi tu naveo da su Thundersi otpisali Robinsona,koji je sada free agent,kao i Eddie House kojeg su otpisali Heatovci.

Posljednju utakmicu nisam u potpunosti pration,ali ono sta sam vidio izgledalo je prilicno dobro.Chris Paul,stvarno savrsen igrac,svaka ulazila,puno ljepih asistencija za zvijer Griffina koji je i ovog puta imao najvise koseva.Strasan mladi igrac,od njega puno ocekujem,dok Jordan kao da se nije privikao ili je bio pod nekih pritiskom ili sta.Slobodna bacanja nisu njegova stvar ali ni u igri nije bio nesto bolji.Billups na mjestu SG igra dosta dobro,iskoristava svaku ponudenu tricu i to mi se svida.Kod Warriorsa Curry bio malo samozatajan ,ali se kasnije razigro,Ellis odigrao kao i uvijek jako dobro.

Eto ovo je "ukratko" sa jucerasnjih tj. danasnjih odigranih utakmica.Nocas se igra pregrst utakmica,e sad neznam koliko cu pratiti.

When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: NBA
« Odgovori #107 : 27. Prosinac, 2011., 14:34 »
New Jersey Nets - Washington Wizards  90 : 84
Milwaukee Bucks - Charlotte Bobcats    95 : 96
Orlando Magic - Houston Rockets   104 : 95
Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors   96 : 104
Indiana Pacers - Detroit Pistons    91 : 79
Minnesota Timberwolves - Oklahoma City Thunder    100 : 104
Dallas Mavericks - Denver Nuggets   93 : 115
San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies   95 : 82
Phoenix Suns - New Orleans Hornets   84 : 85
Sacramento Kings - LA Lakers   100 : 91
Portland Trail Blazer - Philadelphia 76ers   107 : 103
Golden State Warriors - Chicago Bulls   99 : 91





When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

Odg: NBA
« Odgovori #108 : 27. Prosinac, 2011., 16:07 »
Golden State  :hug Najbolja utakmica koju san gleda dosad,, bar do poluvrimena. Baš su karizmatični, još Kwame Brown igra za njih <33
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: NBA
« Odgovori #109 : 27. Prosinac, 2011., 21:26 »
Kad je po našem vremenu Miami-Celtics, ako već nisu počeli i kad su Lejkersi?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA
« Odgovori #110 : 27. Prosinac, 2011., 23:02 »
Gledao sažetak utakmice NY - Boston. Kako je rulala tekma jebote.  :ave:

Odg: NBA
« Odgovori #111 : 27. Prosinac, 2011., 23:05 »
Kad je po našem vremenu Miami-Celtics, ako već nisu počeli i kad su Lejkersi?

U 2 je Miami omg
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: NBA
« Odgovori #112 : 28. Prosinac, 2011., 01:04 »
Samo za sat vremena. :D Izgleda da su Lejkersi oko 5.. :D Taman. :piva:

majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: NBA
« Odgovori #114 : 02. Siječanj, 2012., 15:40 »
Cousins zatrazio trade iz Kingsa  :hiha2:
Yi Jianlian potpisao za Mavse,mnogi tvrde da je jako talentiran igrac sa svojih 213 cm.
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: NBA
« Odgovori #115 : 02. Siječanj, 2012., 23:05 »
gledo sam malo ;ŠICU;; danas  :hiha:

imam novog mega igrača. GASOL. on i stucky su morali proći puno do uspjeha. stucky jer frajer živi na ulici a gasol jer je bjelac i hipi.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: NBA
« Odgovori #116 : 03. Siječanj, 2012., 14:28 »
 :hihi:

Hejt na Cousinsa. Koje glupo govno, ja ne znam. DUUUUR IZGUBILI SMO JA OĆU NOVU KLUB KMEEEE MAMA JA BI IGRA U LEJKERSIMA
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: NBA
« Odgovori #117 : 05. Siječanj, 2012., 20:10 »
Rudy Fernandez' Incredible No-Look Lob to Faried


Radi ovakvih stvari se isplati gledati nba  :ementaler:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: NBA
« Odgovori #118 : 16. Siječanj, 2012., 11:51 »
Nista vise ne pisem,al pratim.Chicago mogu reci da ove godine ce puno napraviti,jebeno su uigrani i svida mi se njihova igra.Cak ne forsiraju toliko Rosea koliko su prosle godine.Imaju dosta kvalitetnu klupu,a prva postava je isto fantasticna.Pocele su neke price o tome da bi Howard mogao doci u Bullse,samo ne zna se ko bi otisao prema Orlandu.

Miami se gubi polako,neznam sta je to,Lebron zabije 35 koseva ali ne dobivaju utakmice vise tako.Bosh prosjecan,nista posebno.Wade dobar,ali ozljeda ga prati.Neznam,vidicemo sada nadolazece tekme.

Lakersi se polako isticu,predvodi ih naravno Kobe,kao i kod Thundersa uz Duranta i Westbrooka.Memphis igra prilicno dobro uzevsi u obzir da je Randolph ozljeden,Knicksi nista posebno nisu pokazali,mislio sam da mogu i vise.Celtcsi prilicno lose krenuli,ali vjerujem da ce kasnije poboljsat igru.

Et ukratko.
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

Odg: NBA
« Odgovori #119 : 18. Siječanj, 2012., 03:19 »
Spursi - Miami

Treća četvrtina

12 - 39


Koji kurac se tu dogodija  :hihi:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9