HCL.HR

NBA - Where amazing happens

  • 1081 Odgovora
  • 122134 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1065 : 11. Lipanj, 2019., 08:37 »
Lowry je zajebao na kraju gotovu stvar. Mislim da je i Kawhi poludio nakon što je Lowry pozvao taj timeout; taman okrenuli momentum na svoju stanu, Warriorsi u knockdownu imaju plus 6 i protivnika na koljenima i oni pozovu timeout. Vrhunski zadnji napad tj. obrana Warriorsa, gdje su savršeno u pravom trenutku udvojili Kawhia. Kawhi je trebao sekundu ranije se sjuriti prema košu doduše, ići na faul. Vrhunska tekma, puna napetosti. Inače očajan šut Raptorsa, Warriorsi griješili užasno, pa KD ozljeda; bilo je tu stvarno svačega, tekma dostojna finala. Bit će strahovito teško i jednima i drugima. Nadam se da Toronto neće propustiti dvije meč lopte.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1066 : 14. Lipanj, 2019., 16:31 »
Presretan sam! Pratim NBA od tamo negdje 93/94 i doslovce sam još samo za Bullse protiv Jazza 98 ovako navijao kao za Toronto Raptorse!

Jako sam želio da osvoje i zbog Nurse-a, zbog Kawhia i Ibake, a i zbog Lowrya i Marca Gasola koji u suton karijere napokon dobiva svoj teško i krvavo zarađeni prsten! Treneru, GM-u kluba i svima oko kluba ko god da je doveo Kawhia i koje su odluke date da se stvori ovakav roster. Pazi roster gdje se u playoffu koristi samo 8 igrača, znači 8! Osam igrača se rotira u cijelom playoffu!? Savršena momčad sad nakon bitke kada ih pogledaš. Na šta liče VanVleet i Siakam nakon samo tri jebenih sezona u NBA-u!? Kao prekaljene zvijezde.  Kawhi najbolji 2way igrač današnjice!? Lowry koji je zatomio sve one choke momente u karijeri i postao pobjednik i beliver! Marc Gasol koji je praktički morao promjeniti i na kraju promjenio stil igre u napadu. Ibaka koji je odigrao maestralno u oba smjera kao da ima iskustvo dobivenih finala godinama?! Nick Nurse i njegovi dečki su napisali ovogodišnju rapsodiju. Svi su vidjeli Greek Freeka kako će biti potencijalni killer Dubs Nationa, ali strength in number nije računao na ozbiljnost Raptorsa...

Žao mi je Warriorsa zbog KD-a jer takva zvijerčina i atleta jednostavno nezaslužuje takvu ozljedu kao ni Thompson u GAME 6. No idu mi na jetra svi oni pametnjakovići koji seru ili tek budu srali da Warriorsi su igrali bez KD-a, izgubili finale zbog ozljede Thompsona. Spustite se na zemlju, Raptorsi imaju samo jednog jedinog All-Stara u momčadi i samo osam iskorištenih igrača u rosteru u cijelom fucking playoffu. Curry koliko ih je izvlačio nemogućim šutevima, je u nekim trenucima i izravni krivac za "potrošnju" lopte, no ajde nemogu ga krivit, kad jedino tako i zna igrat tu igru. Nevjerojatna je činjenica da su u četri susreta kod kuće Warriorsi s Torontom izgubili sve četiri utakmice ove sezone, od kojih je tri u ovoj finalnoj seriji. To stvarno nisam ni u snu očekivao. Tužan kraj i rastanak od Oracle Arene.

A sad da se malo dotaknem KD-a, potvrđeno je da će sljedeću cijelu sezonu bivati ozljeđen i 100% van terena, čak moguće da će zaigrati tek za 18 mjeseci tek. A koja god momčad ga preuzme, mora plaćat svih tih 12-18 mjeseci dok je ozljeđen, tako da ipak mislim da će se Warrirosi malo žrtvovati i čekati Kevina. Što bi mi bilo ustvari i drago, jer ih je lijepo gledat kad je Durant prva marioneta momčadi. Do prošle sezone Curry mi je bio u mojim očima BOG igre i ostali pa čak i Thompson su mi bili Stephove produžene ruke, no ove godine toliko je iskopirao Hardenovo nabijanje na faulove, da mi se totalno zgadio. A i često je više usrao nego donio u zadnje vrijeme.

Toronto će za sljedeću godinu trebat barem još dva igrača koja bi bile zamjene barem jednake kvalitete Ibaki i VanVleetu, ali stvarno im želim da i sljedeće godine ih gledamo u ovako dalekom lipnju. Bilo kako bilo, sljedeće godine Raptorsi će biti prvi izbor za drukanje, Indiana Pacers drugi, a ostali ovisi kako mi se svide kak sezona počne.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1067 : 14. Lipanj, 2019., 16:44 »



*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1069 : 14. Lipanj, 2019., 19:54 »
Veoma simpatična ekipa, nadam se da će Kawhi ostat na Sjeveru. Čestitke i Ratnicima, borili su se u skladu sa imenom ali ove sezone je jednostavno previše stvar išlo protiv njih i još za kraj ove dvije stravične povrede  :wildboy:.

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1070 : 04. Srpanj, 2019., 17:13 »
Danas il sutra odluka oćel The Klaw ostati uz We The North ili ide Lebronu i A.D. Ili u Cliperse mada nekako sumnjam u to. Volio bi da ode u LA. Znam, cijeli svijet bu pljuvo po Lebronu ako osvoje prsten da je nesposoban bez bar dvojice zvijezda osvojit išta al stvarno bi volio gledati taj BIG 3. I zamisli da Kawhi osvoji treći prsten s trećim timom. Baš ulazak u vječne anale NBA-a.
 
Butler u Miami mi fakat nema smisla. (možda povuće Flasha iz mirovine tko zna)
Babo u Jazz, bogami bit ce jaki naredne sezone.  :hug
Jordan, KD i KYrie u Netsima (kad se KD vrati ako sve bude kak se spada tim će biti čudo)
Simmonsu Phila nudi 170Mil za narednih 5 godina. Koliko god podsjeća na Magica Johnsona, neka mi netko pls objasni zašto on zaslužuje tolike pare ? Isto kao što je Denver dao iste pare Murrayu.
Horford završio u Celticsima dsolovno par minuta nakon što je Kyrie otišao.
Nezz jel potvrđeno al Kemba je mislim 100% celtic.

Prejako mi je kak J.R. Smitha i Anthonya nitko neće  :hihi:

naravno ima tu još brdo transfera ali ovi su najrazvikaniji jel.
Prati još netko to FA ludilo ? Znam Čole da pratiš ;)
« Zadnja izmjena: 04. Srpanj, 2019., 17:16 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1071 : 04. Srpanj, 2019., 18:40 »
Zaboravio si Russella u GSW iako još nije isključeno da ga u ovih par dana trejdaju negdje za par igrača radi širine.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1072 : 04. Srpanj, 2019., 18:52 »
Prati se ofc, drago mi je jer ćemo dobiti neku novu dimenziju lige sa svim promjenama koje su se desile.
Knicksi su ga popušili da je to za ne povjerovati.

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1073 : 05. Srpanj, 2019., 14:07 »
Jep pozabil sam D'Angela...al još to nije gotovo kak veliš možda ga trejdaju dalje ali sumnjam.

I recimo zanimljivo mi je Boban Marjanović + Kristaps Porzingis u Dallasu. Obojica skoro zapinju glavom za koš, bit ce zanimljivo.
Nezz zašto su svi slali Middletona negdje meni je bilo jasno ko kuća da će ostat u Bucksima. Došo burki od Lopeza i od Giannisa. Sad ce ih zvat svi u ligi brobucks :D

Jesu popušili su ga ali imaju idućih pet sezona svake godine po par first round pickova, kroz 5 godina+ bez ikakvog tradea bi mogli bit opet pri vrhu.
« Zadnja izmjena: 05. Srpanj, 2019., 14:10 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1074 : 05. Srpanj, 2019., 19:24 »
Jedno je sigurno ovo će bit najzanimljivija sezona od kako pamtim NBA, znači nikad više timova da imaju argumente da se nadaju prstenu. Osim ako Kawhi pređe u LAL onda bi oni bili novi Warriorsi i ne bi bilo ni pola zanimljiva sezona kao što se očekuje, a ako ostane u Torontu bit će neviđeni spektakli u sezonama pred nama.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1075 : 06. Srpanj, 2019., 14:35 »


Jbt..

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1076 : 23. Listopad, 2019., 11:40 »
Gledali sinoć utakmice?
Obje su bile odlične. Sviđaju mi se ovi Pelicansi. Ovaj Reddick je još uvijek ubojica, kakav killer ej.
Moj Toronto osakoljen bez ove dvojice šampiona (Green i Kawhi); čak bu se jako osjetio to što Greena više nema.

Ali zato će Siakam biti prva rola kluba definitivno.

Što se tiče Los Angeles derbija.
Baš je jebeno bilo vidjet derbi na početku sezone u prvoj utakmici; atmosfera u dvorani predobra.
Green fenomenalan za Lakerse. Iako će omjer Lakersa sigurno biti dobar, strah me njihove kemije.

Kemija Lebron-Davis-Green-McGee će postojat, no ostali sumnjam.
Clippersi su zato posloženi savršeno. Imaju prejebenu ekipu, čak i bez PG13 imaju šampionsku momčad.
Imaju takvu strašnu klupu da je to milina. Predmjevam im 70+ pobjeda ove sezone.

ZUpac odigrao super za tih 10 minuta, 4/4 za dva.

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1077 : 04. Studeni, 2019., 12:52 »
Jesu ovo 2 najgora slobodna bacanja u povijesti??  :chair: https://www.youtube.com/watch?v=lk8v7_i-u5A

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1078 : 24. Studeni, 2019., 14:27 »
Final minute of Bulls vs. Hornets | Zach LaVine Game-Winner

Ovo ni u 2K-u nije moguće napraviti.  :hihi:

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1079 : 26. Siječanj, 2020., 21:34 »
Danas je poginuo Kobe Bryant u helikopterskoj nesreci
Pocivao u miru, legendo!
https://www.espn.com/nba/story/_/id/28569438/kobe-bryant-dead-helicopter-crash

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9