HCL.HR

Nogomet općenito

  • 3470 Odgovora
  • 353128 Hitova
*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Nogomet
« Odgovori #3375 : 06. Rujan, 2015., 18:56 »
Hrvatska nogometna reprezentacija :wildboy:

Nez nek Kovač ide ća i nek napokon neki sposoban strani izbornik vodi reprezentaciju :wildboy:
I onaj Mandžukić ej :(

Al koliko moraš biti glup i stalno nabacivati loptu u protivnički šesnaesterac, a ekipa je jaka u skoku... Niti jedan pošteni udarac nije išao iz igre, samo su ko djeca u vrtiću nabacivali slijepo loptu.
A imamo sreće što su samo 2 Srnine greške dovele do gola, moglo je biti i gore...

Imam osjećaj da bi ovo bolje odigrali Rijeka i Dinamo nego naša cijenjena repka...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Nogomet
« Odgovori #3376 : 07. Rujan, 2015., 00:13 »
Vi ne kuzite nis ;(

Odg: Nogomet
« Odgovori #3377 : 10. Rujan, 2015., 14:44 »
Niko ne komentira odlazak nike ? :hiha:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Nogomet
« Odgovori #3378 : 10. Rujan, 2015., 15:20 »
Narodu je vec pun k svega pa tako i komentiranja :)

Odg: Nogomet
« Odgovori #3379 : 10. Rujan, 2015., 22:53 »
Niko Kovač je trebao otkaz dobiti poslije debakla na svjetskom prvenstvu u Brazilu. Ovo je prekasno.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Nogomet
« Odgovori #3380 : 11. Rujan, 2015., 07:45 »
Ja samo čekam dan kad će Kruno Jurčić preuzeti repku i slikat selfie s drugim trenerima :loludara:

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Nogomet
« Odgovori #3381 : 11. Rujan, 2015., 14:34 »
Moje misljenje je da Niko nije trebao otici, prva stvar nema sanse da s ovom upravom dobijemo boljeg izbornika jer koji god sljedeći dode bit ce mamicev poslusko i gurati u reprezentaciju ademija i ostale dinamove igrace koje treba prodati. Nikina statistika je dobra, pao je u zadnja dva susreta ali moje misljenje je da je na to utjecao i pad morala i nike i igraca jer se znalo da ce niko biti smjenjen i prije Azarbejđana jer je Mamic javno izjavio da Niko vise nema njegovu podrsku, i sada ce doci Čaćić koji ce nas dokrajciti, tako da je bolje da neidemo na to europsko s njim jer cemo se samo osramotiti.
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Nogomet
« Odgovori #3382 : 16. Rujan, 2015., 21:43 »
Baš sam razmišljao da li da gledam večeras Dinamo (jer će se izblamirati) ili ne....

I stvarno je bila dobra tekma, hrpetina sreće, ali i hrpetina promašenih zicera. Živciranje na 120 zadnjih 15 minuta i strepnja hoće li Dinamo izdržati. :clap:

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Nogomet
« Odgovori #3383 : 16. Rujan, 2015., 21:46 »
Igrao sam tiket i stavio na Arsenal(koristeci logiku) ali sam navijao za Dinamo (nisam planirao ali iznenadili su me). Dobro su odigrali svaka im cast, ali dosta upropastenih sansi koje im se vjv. nece pruzati protiv Bayerna i Olymp. Sve u svemo vrlo dobra utakmica.
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

heromaster

  • *
  • 22
  • your.techno-zone.net
Odg: Nogomet
« Odgovori #3384 : 16. Rujan, 2015., 22:16 »




Razočaran sam na igru Arsenala, da se nisam okladio bilo bi mi drago što je Dinamo pobjedio ovako se jedem živ jer sam upravo pao sam na Dinamu za 66€. Nikada im ovo neću oprostiti.
Gledavši sa drugog aspekta vrlo dobra utakmica i Dinamo je opravdao učešće među 32 najbolje ekipe. Leverkusen zasluženo pobjedio i očekivano, razvalili su BATE Borisov iako su se momci borili ipak su dali gol ekipi poput Leverkusena. Bavarci također očekivano pobjedili a i u zadnje čini mi se 2-3 minute su dali dva gola naravno zasluženo.

Utakmica Chelsea - M. Tel Aviv, samo ću reći "PENAL ZA ČELZI" :clap: .. Šalim se naravno, pobjedili su zasluženo i očekivano, iako su u zadnje vrijeme vrlo loši u Engleskoj premier ligi mada vratit će se oni.

Roma - Barcelona mnogi su prognozirali pobjedu Barcelone ali ni X nije bio isključen, vrlo dobro poznajemo igru Barcelone a i Rome, Italijani se ne predaju tako lako i solidnu su igru pokazali mada je onaj gol bio na nafaku ili ti ga sreću, ni iz čega. Ostale utakmice neću komentirati jer sam još uvijek nervozan zbog gubitka na kladionici, budite mi pozdravljeni.  :kava:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Nogomet
« Odgovori #3385 : 23. Rujan, 2015., 14:52 »
Zašto nema opet pogađanja Lige prvaka da osvojim opet neku igricu? x(
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Nogomet
« Odgovori #3386 : 23. Rujan, 2015., 21:55 »
Inter 5/5, sve minimalim rezultatom :mrs:. Može ovako i do titule :kava:

Odg: Nogomet
« Odgovori #3387 : 24. Rujan, 2015., 14:48 »
Juve očajan zasad :wildboy:

*

kajle

  • *
  • 55
  • Youtuber
Odg: Nogomet
« Odgovori #3388 : 28. Rujan, 2015., 16:44 »
Inter 5/5, sve minimalim rezultatom :mrs:. Može ovako i do titule :kava:
Oprala nas Fiorentina, al nema veze idemo dalje :D Ove sezone nam dosta 2-3 mesto :D

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Nogomet
« Odgovori #3389 : 29. Rujan, 2015., 14:22 »
Bayern - Dinamo Z vase prognoze?

Najveci su gubili sa velikom razlikom, nadam se da Bayern nece igrati sa najboljom postavom i da nebude nekakvog horora :wildboy: Naprijed Dinamo!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9