HCL.HR

Nogomet općenito

  • 3470 Odgovora
  • 352619 Hitova
*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Nogomet
« Odgovori #3465 : 16. Srpanj, 2018., 17:01 »
 :piva: :hug slavite povjesni trenutak nase repke! Ajmo Hrvatska!  :piva: :ave:

Unistio sam se sinoc od alkohola. ✌😂😂😂
« Zadnja izmjena: 16. Srpanj, 2018., 17:03 c0bra123 »



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Nogomet
« Odgovori #3466 : 16. Srpanj, 2018., 20:56 »
Šteta, hrvatska je bila bolja u svih 90 minuta, prva dva gola su upitna (simuliranje Griezmanna, te Perišićeva ruka koja ce biti predmet diskusije u svetskim medijima jos dugo vremena), zadnja dva gola su ciste gluposti i mogle bi ici Subašiću na dušu, brate nemos mi stajat ko kip svaki put kad sut ide u okvir gola
Sve u svemu istorijski uspeh o kojemu ce se pricati jos dugo godina

Odg: Nogomet
« Odgovori #3467 : 16. Srpanj, 2018., 21:57 »
Ja sam se prebio sinoć :-) ja se sjećam 1-1 ostalo totalni mrak.Kaze mi ekipa odvratno sam se satrao :-) evo i sad doma umirem,krušne mrvice okusio...prokleti nogomet

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: Nogomet općenito
« Odgovori #3468 : 02. Srpanj, 2021., 16:59 »
Upravo završila utakmica Kawasaki Frontale -United City FC u Aziskoj Ligi Prvaka
Kawasaki Frontale FC je pobjedio 8-0 United CIty FC
Šta da velim. United City FC je igrao kao hrpa trutova koja nisu znali sta će s loptom. Iako su imali 2 kornera većinom
su čekali na countra napad koji bi potom upropastili nakon 15-20 sekundi. I ta 2 cornera su isto tako upropastili. Kawasaki Frontale je 100% zaslužio pobjediti. Čak i kada su vodili 4,5 ili čak 6-0, igrali su kao da je 0-0. Kawasaki Frontale je zabio 2 gola u prvom poluvremenu i čak 6 golova u drugom poluvremenu. 2 gol je bio odličan. Najbolji gol cijelu utakmicu.

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: Nogomet općenito
« Odgovori #3469 : 02. Srpanj, 2021., 19:52 »
Prva utakmica četvrt finala eura je završena
Švicarska je ispala na penale od Španjolske.
Ali Švicarska je igrala odlično. Iako su od 77 minute imali igrača manje. Branili su se i branili, sve do izvođenja 11-teraca.
Nesretno su primili gol a onda u 68 minuti ga zasluženo i zabili.
Sve pohvale Švicarskoj što je izdržala protiv Španjolske 121 minutu. Igrati 40 minuta sa igračem manje nije nimalo lako. Iako bih volio da je Švicarska prošla, eto potrefilo se da Španjolska prođe. Utakmica je bila super i dosta napeta. Barem za mene.

Odg: Nogomet općenito
« Odgovori #3470 : 16. Prosinac, 2021., 12:35 »
Ne znam kaj da mislim o tom našem finalu. Gledao sam ga u birtiji na moru, atmosfera je bila odlična, naši su bili odlični, to je bilo nešto neopisivo. No taj poraz na takav način... To je ujedno bila prva utakmica koju sam gledao vani, druga je bila ovogodišnja protiv Škotske na Euru, to sam gledao na Trgu bana Jelačića. Odlično smo se proveli, još nam je to došlo kao veliko olakšanje i uživanje jer smo tih dana imali velike strke i panike oko upisivanja u srednje škole. Nadam se da ćemo gledanje na trgu ponoviti slijedeće godine na svjetskom, no s obzirom u koje doba godine se igra...
Inače volim nogomet, shvaćam da je to lijep sport i obožavam ga igrat. Ne ide mi baš dobro igranje, ali znam napravit neku dobru akciju i čak gol zabiti isključivo zato jer me igra ponese i imam nevjerojatne volje, više nego cijela moja ekipa zajedno. No eto, skill mi nije nešto.
Iako tako volim nogomet, pratim ga jako slabo, gotovo ništa. Pratim jedino našu reprezentaciju na velikim natjecanjima i tu i tamo pokoju tekmu na kvalifikacijama.
Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9