HCL.HR

Premiership 08/09

  • 155 Odgovora
  • 21600 Hitova
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #30 : 07. Listopad, 2008., 13:16 »
ti si debil.

 zanima mene di bi bila repka da nema njih dvoje, da nam je npr rapajić na amf-u a vejić na beku  :thumbs:

Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Re: Premiership 08/09
« Odgovori #31 : 07. Listopad, 2008., 13:30 »
Boli me kurac. :thumbs:

Nisam spomenuo repku, već to da ne vjerujem da će postići ne znam kakve plasmane u najvećim evropskim klubovima. :wildboy:

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #32 : 07. Listopad, 2008., 13:33 »
osim toga kaj je čorluka prošle sezone u nemalo navrata proglasen bekom kola i bio svrstan u momcad kola premiershipa, je loš... mdaaa

Re: Premiership 08/09
« Odgovori #33 : 07. Listopad, 2008., 13:34 »
O, da. Izrazito sam to napisao. O, da. :wildboy:

Re: Premiership 08/09
« Odgovori #34 : 07. Listopad, 2008., 13:35 »
Boli me kurac. :thumbs:

Nisam spomenuo repku, već to da ne vjerujem da će postići ne znam kakve plasmane u najvećim evropskim klubovima. :wildboy:

isusamiboga imaš izjave.  :thumbs:
šta znači neće postić kakve plasmane? to šta je u momčadi kojoj ide loše jebiga, nemože radit slalome i zabijat sam. Čovjek igra u prvoj postavi momčadi najače lige svijeta. pa se ti deri.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Re: Premiership 08/09
« Odgovori #35 : 07. Listopad, 2008., 13:36 »
Ti jednostavno imaš fetiš na iskrivljavanje moji riječi. :tired:

Re: Premiership 08/09
« Odgovori #36 : 07. Listopad, 2008., 13:40 »
smrdiš  :(
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Re: Premiership 08/09
« Odgovori #37 : 07. Listopad, 2008., 13:47 »
Not true. :(

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #38 : 07. Listopad, 2008., 14:07 »

malo početno slovo na početku rečenice znači da sam prelijen pritsinuti šift. tvrdo č u imenu ćorluke je znak neinteligencije, a kad s takvima pričaš o nogometu moraš početi od osnova.

sve kaj si imao za reć u ovoj temi si rekao, molim te nemoj se više pojavljivati jer se samo jače sramotiš...

uglavnom, kaj se mene tiče, ne bih baš otpisivao manu kao potrošen. vratio se c ronaldo, opet su počeli metat... berbatov je počeo zabijat...rooney uber nabrijan u zadnje vrijeme, daje gol po tekmi... ne znam. mančester nikad nije za otpisat.

a čelzi se muči s ozljedama. mislim da im ne igra pet, šest igrača, donedavno i drogba,,, ma i on će na pravi put ubrzo.

Neinteligentan je onaj koji te rodio. Totalno si za sportskog komentatora, takvi puno seru o nogometu a lopte nisu vidli. :tired:

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #39 : 07. Listopad, 2008., 16:53 »
Zašto Arsenal mora forsati jaslice, zaštoooo? :wildboy: :wildboy: :wildboy:

zato jer je to, onak najbolja politika kojoj bi trebala težit većina klubova. jedini problem kod te politike predstavlja zadržavanje igrača. kad bi uspio zadržat sve te mlade igrače da igraju zajedno, zamisli koja bi to momčad bila za nekih 5 godina. mogli bi valjda žmirečki igrat. samo što danas rijetko ko ostaje u jednom klubu više od par sezona.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #40 : 08. Listopad, 2008., 00:53 »

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #41 : 08. Listopad, 2008., 02:15 »
Talijanski mediji izjavili da Antonio Cassano pregovara sa Manchester Cityem i da uprava nije zadovoljna s trenerom Markom Hughesom tako da navodno hoce dovest Roberta Mancinija, bivseg trenera Intera koji je trenutno nezaposlen

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #42 : 08. Listopad, 2008., 02:58 »

malo početno slovo na početku rečenice znači da sam prelijen pritsinuti šift. tvrdo č u imenu ćorluke je znak neinteligencije, a kad s takvima pričaš o nogometu moraš početi od osnova.

sve kaj si imao za reć u ovoj temi si rekao, molim te nemoj se više pojavljivati jer se samo jače sramotiš...

uglavnom, kaj se mene tiče, ne bih baš otpisivao manu kao potrošen. vratio se c ronaldo, opet su počeli metat... berbatov je počeo zabijat...rooney uber nabrijan u zadnje vrijeme, daje gol po tekmi... ne znam. mančester nikad nije za otpisat.

a čelzi se muči s ozljedama. mislim da im ne igra pet, šest igrača, donedavno i drogba,,, ma i on će na pravi put ubrzo.

Neinteligentan je onaj koji te rodio. Totalno si za sportskog komentatora, takvi puno seru o nogometu a lopte nisu vidli. :tired:

ban, fala.  :piva:

reci meni, neću se uvrijedit, al ić tako nisko pa vrijeđat roditelje... daj fakat prestani dokazivat svoju neinteligenciju... prestani... nije više ni smiješno...  :(

a kaj se tiče ovog drugog. ne brini, svijet se neće početi vrtjeti oko dode koji će hej, kontroverzno izjaviti da su modrić i ćorluka loši... to kaj si ti iskompleksirani drekec od čovjeka koji ne može podnijeti tuđi uspjeh, pa mu je jedini obrambeni mehanizam neutemeljeno kakati okolo, to stvarno nije moj problem. u biti jest, dok god kakaš po mjestima gdje ja ponekad zalazim...

dakle prestani kakat ili bar argumentirano reci kaj imaš za reć.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #43 : 08. Listopad, 2008., 10:32 »
molio bi moderatore da djeluju da ova dva ne useru temu, ili decki prestanite odmah

Re: Premiership 08/09
« Odgovori #44 : 08. Listopad, 2008., 10:53 »
dobro aj prestanite.

Talijanski mediji izjavili da Antonio Cassano pregovara sa Manchester Cityem i da uprava nije zadovoljna s trenerom Markom Hughesom tako da navodno hoce dovest Roberta Mancinija, bivseg trenera Intera koji je trenutno nezaposlen

bolji od hughesa sigurno.  :(
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9