HCL.HR

Premiership 08/09

  • 155 Odgovora
  • 21598 Hitova
*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #45 : 08. Listopad, 2008., 11:01 »
Engleski nogomet grca u dugovima

Predsjednik Engleskog nogometnog saveza, David Triesman, izjavio je u utorak da engleski nogomet na svim razinama bilježi dug od 5.2 milijarde američkih dolara...

Najzaduženija je velika četvorka (Manchester United, Liverpool, Chelsea, Arsenal) na čija dugovanja otpada trećina spomenute svote.

Na upit je li moguće da se vodeći engleski klubovi slome pod teretom dugovanja, odnosno da ne “prežive” financijski kolaps, Triesman je odgovorio potvrdno:

- Da me je to netko pitao samo prije mjesec dana rekao bih mu da to nije moguće. Sudbina više nije u našim rukama.

Inače, i Engleski nogometni savez snosi dio krivice za veliki dug. Naime, vrhovno tijelo tamošnjeg nogometa dužno je još 660 milijuna američkih dolara za izgradnju novog Wembleyja.



c/p s nogometni-magazin

EDIT:
i evo najbolji golovi do sada
http://www.wat.tv/video/septgoalsofmonth-zkhf_zfp3_.html

meni je žestok onaj od Arsenala protiv boltona, ona timska akcija. Škola nogometa
« Zadnja izmjena: 08. Listopad, 2008., 11:19 Zolik »

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #46 : 08. Listopad, 2008., 16:39 »
da da, mnogo je lep ovaj timski arsenalov  :ementaler:

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #47 : 08. Listopad, 2008., 18:54 »
ban, fala.  :piva:

reci meni, neću se uvrijedit, al ić tako nisko pa vrijeđat roditelje... daj fakat prestani dokazivat svoju neinteligenciju... prestani... nije više ni smiješno...  :(

a kaj se tiče ovog drugog. ne brini, svijet se neće početi vrtjeti oko dode koji će hej, kontroverzno izjaviti da su modrić i ćorluka loši... to kaj si ti iskompleksirani drekec od čovjeka koji ne može podnijeti tuđi uspjeh, pa mu je jedini obrambeni mehanizam neutemeljeno kakati okolo, to stvarno nije moj problem. u biti jest, dok god kakaš po mjestima gdje ja ponekad zalazim...

dakle prestani kakat ili bar argumentirano reci kaj imaš za reć.

Pokemon skilleru, dosadan si. I neznaš.  :wildboy:

Re: Premiership 08/09
« Odgovori #48 : 09. Listopad, 2008., 10:01 »

reci meni, neću se uvrijedit, al ić tako nisko pa vrijeđat roditelje... daj fakat prestani dokazivat svoju neinteligenciju... prestani... nije više ni smiješno...  :(

a kaj se tiče ovog drugog. ne brini, svijet se neće početi vrtjeti oko dode koji će hej, kontroverzno izjaviti da su modrić i ćorluka loši... to kaj si ti iskompleksirani drekec od čovjeka koji ne može podnijeti tuđi uspjeh, pa mu je jedini obrambeni mehanizam neutemeljeno kakati okolo, to stvarno nije moj problem. u biti jest, dok god kakaš po mjestima gdje ja ponekad zalazim...

dakle prestani kakat ili bar argumentirano reci kaj imaš za reć.
Ove fore me neodoljivo podsjećaju na X-a. :wildboy:

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #49 : 09. Listopad, 2008., 14:04 »
fali :piva:

 :piva:





 :piva: :piva:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #50 : 09. Listopad, 2008., 17:16 »
ban, fala.  :piva:

reci meni, neću se uvrijedit, al ić tako nisko pa vrijeđat roditelje... daj fakat prestani dokazivat svoju neinteligenciju... prestani... nije više ni smiješno...  :(

a kaj se tiče ovog drugog. ne brini, svijet se neće početi vrtjeti oko dode koji će hej, kontroverzno izjaviti da su modrić i ćorluka loši... to kaj si ti iskompleksirani drekec od čovjeka koji ne može podnijeti tuđi uspjeh, pa mu je jedini obrambeni mehanizam neutemeljeno kakati okolo, to stvarno nije moj problem. u biti jest, dok god kakaš po mjestima gdje ja ponekad zalazim...

dakle prestani kakat ili bar argumentirano reci kaj imaš za reć.

Pokemon skilleru, dosadan si. I neznaš.  :wildboy:

pa kad pogledam tvoje kul desetogodišnje replike, ne mogu ne pomisliti da si ti pokemon skiller ovdje  :ementaler:



uglavnom, kaj imam za reć o premiershipu. to da me arsenal prosto živcira svojom igrom. citirat ću jednog lika s kojim sam neki dan igrao nogomet. "arsenal je momčad koja jedan dan zabije 6 golova, a drugi nemre pobjedit hull." a sve samo zato kaj im se igra sastoji od ulaska s loptom u gol. takva igra jedan dan prolazi, a drugi dan protivnik odigra obranu i nikak da taj zadnji pas prođe...

to mi je preloše. iako ajde, shvaćam razloge...
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #51 : 09. Listopad, 2008., 17:18 »
Bar je Hull loš ko kurac i ima loše igrače i zadnji su na ljestvici.  :tired:

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #52 : 09. Listopad, 2008., 18:29 »
Jel ko gledo Arsenal - Hull?

*

waka

  • ***
  • 641
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #53 : 09. Listopad, 2008., 18:33 »
Sigurno da jeste.

btw, evo kako neki gledaju na Arsenalove mladce i tako to.

Re: Premiership 08/09
« Odgovori #54 : 09. Listopad, 2008., 18:46 »
kreten
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #55 : 09. Listopad, 2008., 18:47 »
reci da nije istina.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #56 : 09. Listopad, 2008., 18:49 »
to mi je preloše.

Nije nas briga za tvoje pokemon mišljenje. Odjebi slušat trens.  :thumbs:

Ispričat ću vam ukratko utakmicu Arsenal - Hull. Hull je puknuo na gol 3 puta i dali su 2 jebena gola gdje golman nije kurca mogo. Nemreš nikog krivit, osim kod drugog, ajd, Gallas nije pratio igrača. Arsenal je doduše jedva uguro jedan iz 15 prilika jer Adebayor i Van Persie su promašivali apsolutno sve a Wenger nije htio mjenjat. Jebiga.

"arsenal je momčad koja jedan dan zabije 6 golova, a drugi nemre pobjedit hull."

Frend ti je kreten, jebi mu majku u moje ime.  :thumbs:

Re: Premiership 08/09
« Odgovori #57 : 09. Listopad, 2008., 19:00 »
frend je reko to što si i ti sad reko  :kingmortal:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #58 : 09. Listopad, 2008., 19:05 »
Ispada da je Hull bog isus krist pa ga se nemre pobjedit, što je netočno, Arsenal ga je trebo razbit bar 4-5:0 da je Wenger zamjenio neraspoložene napadače.  :thumbs:

Re: Premiership 08/09
« Odgovori #59 : 09. Listopad, 2008., 19:13 »
i stavio koga? velu i bentera?  :hihi:

jebote to je poanta i to je igrić reko. Uvijek ownaju al kad treba spremit to niko nezna.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9