HCL.HR

Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa

  • 407 Odgovora
  • 33800 Hitova
*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #315 : 06. Srpanj, 2010., 19:50 »
Asti boga koji gol Nizozemaca sad. Čiste rašlje sa pecto metara. :ave: :ave: :ave:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #316 : 06. Srpanj, 2010., 20:28 »
Asti boga koji gol Nizozemaca sad. Čiste rašlje sa pecto metara. :ave: :ave: :ave:
još jedan jabulani gol, mrzim ovo SP  :wildboy:
Lopta nakon nekog vremena, onako, treba početi padati

Al ae, i Forlanov gol je jabulanski pomalo pa je fer barem


Šteta jer ovaj holanđanski je lijepo izgledao.. da je bila normalna lopta bi skinuo Muslera ko iz pičke
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #317 : 06. Srpanj, 2010., 21:29 »
Da jer "normalna" lopta ide ravnom linijom bez obzira na šut.  :tired:
Idu mi na kurac ta jambulani preseravanja, bilo je i prije takvih golova i uvijek će ih biti. I najteža Selectica mjenja tako smjer ako se dobro opali.

Nego......Loco = Zloćko  :hihi:

Dobra tekma, ide holandija do kraja, urugvajci pobjeđuju španjolsku za treće mjesto  :approve

edit:
jel predviđala i ovu utakmicu hobotnica? zanima me  :ementaler:
« Zadnja izmjena: 06. Srpanj, 2010., 21:32 Damir158 »
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..


*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #319 : 06. Srpanj, 2010., 22:17 »
I najteža Selectica mjenja tako smjer ako se dobro opali.
Ma nije stvar u mijenjanju smjera. Felš nema veze s tim.
Lopta od v.Bronckhorsta je išla ravno 35m, ni gore, ni dolje. To je u kurcu. Lopta je prelagana očito, leti ko Super Tele


RIP Urugvaj, bili ste zakon  :(
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #320 : 06. Srpanj, 2010., 22:30 »
NIZOZEMSKAAA  :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #321 : 07. Srpanj, 2010., 01:09 »
Ma nije stvar u mijenjanju smjera. Felš nema veze s tim.
Lopta od v.Bronckhorsta je išla ravno 35m, ni gore, ni dolje. To je u kurcu. Lopta je prelagana očito, leti ko Super Tele

Negdje je opisuju kao "presavršenu".
Da su lopte oduvijek takve ne bi bilo ikakvih problema da se uživa u golu jel ?

A sad, to što je drugačija malo od uobičajnih nogometni lopti ne znači da golovi postignuti njome su postignuti zato jer je "retardirana", iako da, glupo je što su takvu loptu uveli na tako važnom događaju. Jedino je to problem kod Jabulanija.

I da, krivo mi je došlo urugvaja, mada u principu navijam da Nizozemska osvoji prvenstvo ;( Ništa, za 3. mjesto onda!1123
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #322 : 07. Srpanj, 2010., 07:04 »
hejtam ljude koji hejtaju jabulani. lopta se ponaša upravo onako kako bi se trebao ponašat sferičan predmet ispunjen zrakom i udaren točno na pravi način. ima unutarnje šavove, savršeno je okrugla, napravljena je od nekog hiper ultra super materijala, lagana je, a čvrsta. to kaj su sve prijašnje lopte bile nesavršene ne znači da ovu koja se napokon ponaša kao lopta treba hejtat. a doći će za par godina neka još savršenija.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #323 : 07. Srpanj, 2010., 10:58 »

 iako da, glupo je što su takvu loptu uveli na tako važnom događaju. Jedino je to problem kod Jabulanija.
To je sukus svega. Da se s njom igrala cijela sezona u svim ligama vjerojatno bi se ljudi naviknuli na nju i ne bi svaki drugi gol bio golmanska greška. Ovako su sjebali već ionako sjebano SP. Daj molim te, hobotnica je svugdje postala glavna vijest vezana uz SP, onako  :hiha:

@beaver - lopta bi trebala bit od kože a ne od "super materijala"
S obzirom na to da ti kažeš super i savršena onda pretpostavljam da si i igrao s njom. Meni lopta koja se ponaša drukčije od svih drugih dosad definitivno ne može bit super, kolko god ona bila boljim metodama i tehnologijama napravljena. A uostalom, savršena lopta je bila tricolorka, svako ko je igrao s njom zna o čemu pričam.
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #324 : 07. Srpanj, 2010., 11:51 »
Lopta isusova ko lopta. Nogometasi su pickice koje traze izlike za svoje propuste.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #325 : 07. Srpanj, 2010., 12:07 »
+1

Na sve lopte ikad su se bunili.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #326 : 07. Srpanj, 2010., 12:17 »
A uostalom, savršena lopta je bila tricolorka, svako ko je igrao s njom zna o čemu pričam.

ovo je istina


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #327 : 07. Srpanj, 2010., 12:18 »
čuo sam da tip koji ima hobotnicu u jednu od kutija stavi neku smrdljivu vodu koja odgovara hobotnici ka pa on odabire.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #328 : 07. Srpanj, 2010., 12:24 »
Ma nemoguće. Hobotnica je stvarno vidovita!!1~

@kluzo i dragster:
Jeste li igrali ikad s originalnom Teamgeisticom? Rula previše. Tricolorke se ni ne sjećam više.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #329 : 07. Srpanj, 2010., 13:28 »
Daj mi bilo koju loptu i Selecticu i prepoznat ću ju nakon jednog šuta.....ovi koji ne vide razliku valjda nisu nikad igrali nogomet ili nešto.  :wildboy:

Igrao sam i s Teamgeisticom kad je bila aktualna i brijem da je bila original jer ju je lik bijesno platio ali je previše vremena prošlo da bi se sjećao dojma lol.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9