HCL.HR

Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa

  • 407 Odgovora
  • 33814 Hitova
*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #375 : 12. Srpanj, 2010., 00:58 »
Utakmica je bila predosadna, pogotovo mrtvo prvo poluvrijeme gdje se ni kurca nije dogodilo. Dobro ae, u drugom dijelu je bilo masu šansi na obe strane al nitko nije ništa iskoristio, osim gola nakraju u produžecima. Više manje su samo drkeljali po sredini terena. :wildboy: Jedino čega je bilo je tisuću faula i žutih kartona. Zbog ovakvih tekmi nevolim gledat nogomet. :wildboy:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #376 : 12. Srpanj, 2010., 01:09 »
ane, to sam baš maloprije komentirao. isus.

edit:
awww
http://www.youtube.com/watch?v=o9WOtUL90xM&feature=player_embedded

E jebote kako mi je drago zbog njega, lik je kralj kakvog nema  :hug


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #377 : 12. Srpanj, 2010., 09:48 »
Tekma je sranje! Kako su mogli tu loptu dati za finale isusce?!==?! Mislim, odmah se vidi da je za porazu Oranja kriva lopta.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

pilip

  • ******
  • 4442
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #379 : 12. Srpanj, 2010., 14:55 »
Triple post
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #380 : 12. Srpanj, 2010., 15:03 »
I za to Iniesta ne dobije žuti. Jej.
Glavno da ga je dobio onaj Nizozemac već pred kraj, iako nije taknuo frajera. Taknuo ga nije.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #381 : 12. Srpanj, 2010., 15:05 »
nizozemci su zaslužili još deset kartona više.

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #382 : 12. Srpanj, 2010., 15:09 »
Ne, nisu.  :tired:

Osim onog starta u prsa, koji je mogao i za crveni biti, nisu trebali više dobiti. Ne sjećam se sad točno tko je dobio taj žuti (jer je podijelio 14 žutih  :tired:) nit znam na kome je bio taj "prekršaj", al se sjećam da je Nizozemac uklizivao na loptu (i nije bio zakašnjeli start), Španjolac njemu stao na nogu i Nizozemac ga, kak se klizao po travi, pokupio drugom nogom i dobio žuti. To je retardirano. Nije ovo košarka pa da nema apsolutno nikakvog kontakta.

14 žutih je previše kako god okreneš. Jes da su Nizozemci igrali grubo i nesportski u nekoliko situacija, ali ni približno toliko kolko se forsa sad.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #383 : 12. Srpanj, 2010., 15:17 »
?
Kak misliš MOGAO za crveni bit?
Holanđani su u prvom poluvremenu modli dobit komotno dva crvena kartona. bez da se itko, uključujući i nih same, buni.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #384 : 12. Srpanj, 2010., 15:23 »
Ne, nisu.  :tired:

Osim onog starta u prsa, koji je mogao i za crveni biti, nisu trebali više dobiti. Ne sjećam se sad točno tko je dobio taj žuti (jer je podijelio 14 žutih  :tired:) nit znam na kome je bio taj "prekršaj", al se sjećam da je Nizozemac uklizivao na loptu (i nije bio zakašnjeli start), Španjolac njemu stao na nogu i Nizozemac ga, kak se klizao po travi, pokupio drugom nogom i dobio žuti. To je retardirano. Nije ovo košarka pa da nema apsolutno nikakvog kontakta.

14 žutih je previše kako god okreneš. Jes da su Nizozemci igrali grubo i nesportski u nekoliko situacija, ali ni približno toliko kolko se forsa sad.

Osjećam bijes amsterdamske hodajuće biljne ljekarne i sranje.
Da,zaslužili su dva crvena kartona.Da,zaslužili su više žutih kartona.Da,igrali su grubo.
Koga boli kurac sada,kada je finale prošlost?  :tired:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #385 : 12. Srpanj, 2010., 15:28 »
?

Tores sakao. Ae. To stoji.
Al šta je falilo tekmi? Osim golova? Ni jedna jebena sekunda nije bila dosadna.

Jedino je Nizozemska igrala prljavo..al za to krivim sudiju.

Torres je sakao jer je cijelu godinu ozljeđen a opet kao takav ipak trebao izborniku, kak moš krivit suca, ovo je prva šansa ovima repkama da uzmu naslov SP i biliu su jebeno nabrijani i maksimalno oštri, kartonima je htio smirit tenzije i faulove, ali to je bilo nemoguće, nijedan loš potez suca nije bio jučer, osim onog uleta u prsa
« Zadnja izmjena: 12. Srpanj, 2010., 15:30 cole »

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #386 : 12. Srpanj, 2010., 15:31 »
 :tired:
Baš, trebali smo komentirati tekmu prije no što je počela.
U biti, nismo ni to tribali komentirati kad je SP ionako prolazno.


Gol za Španjolsku je, osim što je dosta sretan bio ;(, proizašao iz nedosuđenog kornera za Nizozemce. Sudija je preloš bio, ali na kraju je svakako gubitnik morao biti oštećen.

U principu mi je jedino to zamjerka Španjolcima. Tako jaka momčad kao, a sve utakmice su dobili 1-0, i to uz lagano sudačko pogurivanje. Ne kažem da na kraju nisu zaslužili pehar.. ali.. bla.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #387 : 12. Srpanj, 2010., 16:52 »
Kriva je lopta.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #388 : 12. Srpanj, 2010., 20:44 »
Osjećam bijes amsterdamske hodajuće biljne ljekarne i sranje.
Da,zaslužili su dva crvena kartona.Da,zaslužili su više žutih kartona.Da,igrali su grubo.
Koga boli kurac sada,kada je finale prošlost?  :tired:

 :wildboy:


krivo je more. ;)
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #389 : 12. Srpanj, 2010., 22:39 »
:tired:
Baš, trebali smo komentirati tekmu prije no što je počela.
U biti, nismo ni to tribali komentirati kad je SP ionako prolazno.


Gol za Španjolsku je, osim što je dosta sretan bio ;(, proizašao iz nedosuđenog kornera za Nizozemce. Sudija je preloš bio, ali na kraju je svakako gubitnik morao biti oštećen.

U principu mi je jedino to zamjerka Španjolcima. Tako jaka momčad kao, a sve utakmice su dobili 1-0, i to uz lagano sudačko pogurivanje. Ne kažem da na kraju nisu zaslužili pehar.. ali.. bla.

Nije stvar u komentiranju,već što se uvijek nađe poneki pametni okorjeli navijač koji bude bijesan na sve,osim na mamu jer mu je ona dala pare da ide lokat u subotu.
Ono što sam ja htio reći je da možemo tu bacati svu pamet svijeta,finale je gotovo i povratka nema.
A ako po tebi i tvom kolegi Nizozemska nije igrala kung fu nogomet u nedjelju,nemamo o čemu pričat.Onakvi nizozemski polukružni udarci nogom u prsa su čisti nogomet,jel da?
Kakav crveni karton...to neš za jest?
Molim te.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9