HCL.HR

Alan Wake

  • 207 Odgovora
  • 47719 Hitova
Odg: Alan Wake
« Odgovori #120 : 05. Svibanj, 2010., 20:38 »
Replay value? Dao bih se okladiti da ga neće biti nikako.
Isključivo single player igra, a priča vrlo vjerojatno ima neki twist.

Nego, igra se pojavila na "onim" sajtovima.
Zašto mi je box krepan?  :wildboy:
Dofuraj kablove i sve do mene pa možemo skupa igrat. :wildboy:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Alan Wake
« Odgovori #121 : 18. Svibanj, 2010., 15:05 »
igra je vani, a vi se nešto stišali?

enivej, HCL spremio aktualnu recenziju, pa svakako pogledajte

Alan Wake recenzija

*

lefty

  • **
  • 195
  • Everybody lies.
    • http://www.csf-cro.net
Odg: Alan Wake
« Odgovori #122 : 18. Svibanj, 2010., 19:02 »
jedva cekam da izajde a pc! (ako bude uopce.. )

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Alan Wake
« Odgovori #123 : 18. Svibanj, 2010., 21:18 »
Eh, načekat ćeš se čini se :). Nema baš previše novosti o tome da će Alan završiti na PC-u, ako završi, vjerojatno neće doći još godinu dana.

Odg: Alan Wake
« Odgovori #124 : 01. Lipanj, 2010., 14:42 »
Igrao tko? Ja sam jučer počeo. Mnogo mi je dobra atmosfera. :ementaler:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Alan Wake
« Odgovori #125 : 25. Rujan, 2010., 11:28 »
Rivajv?

Odlucio napokon ovo isprobati, hype me previse odbijao malo.
Reca manje-vise govorit sve ok, da ne ponavljam sad iste stvari.

Jedino, primjecujem nesto kod ovih novijih horror igara(current gen, jel. Dead Space, Alan Wake & co).

U novijim igrama se ne koristi vise jeza, tj. tisina, iscekivanje, kao panika trenutno.
U skoro svim novijim hororima je pravilo - glasni zvukovi zbog kojih ne mozes odrediti odakle ce te tko zaskociti, glasna i nabrijana mjuza kad te napokon nesto zaskoci. Ne znam, postanem otporan na to jednostavno nakon nekog vremena. Smanjim zvukove jer me pocinje zivcirati.  :wildboy:

Ali spomenuo sam to jer u Wakeu nije bas cista panika. Da, u vecini slucajeva kad tamni vjetar pocne puhat usred sume, mozete 100% ocekivati da ce se nekoliko Taken spawnati u blizini. Ali nemate pojma odakle. Niti kad. Niti pocne dramaticna mjuza. Mali spoiler sto se tice mehanike igre ispred, pa ne citati ako ne zeliti pokvariti car igranja.
Taken se pocinju derati tek kad ih spazite. Ono, ako su vam iza leda, trcati ce do vas bez uzvika. Igra ce se ipak na trenutak usporiti da vam dopusti da dodgeate udarac. Ali efekt je jako dobar, u smislu da ce vas redovito trznuti, bez iznimke.
Ali to pali samo dok se ne naviknete na cinjenicu da usred sume uvijek morate gledati svugdje oko sebe. Onda je opet cista kvazipanika ala Dead Space.

Odg: Alan Wake
« Odgovori #126 : 25. Rujan, 2010., 11:51 »
mene je više setting i priča igre tjerala na, donekle strah, više tjeskobu nekakvu, nego sami gameplay.

borba postane repetitivna nakon nekog vremena. i glupo je šta nema više životinja. ono, medvid, lisica i tako nešto. a ne jebeni KOMBAJN. rendom
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Alan Wake
« Odgovori #127 : 25. Rujan, 2010., 19:18 »
Zavrsio.

Pogledao trailer za The Writer DLC.

Psovao.

Jebeno me zivcira sto prica zavrsava jebenim cliffhangerom, a novi DLC vec u traileru jasno daje do znanja da ce zavrsit pricu kako spada.
I sad ti plati za pravi kraj. Meh.  :wildboy:

Ali igra sama po sebi genijalna. Krecem isprobat na Nightmare tezini.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Alan Wake
« Odgovori #128 : 14. Prosinac, 2011., 20:30 »
Jej, rivajv.

Igra potvrđena za PC. Više informacija o verziji ima na RPS, no ovo je po meni najbitniji dio:

RPS: They won’t be included in the PC version for free?

Aki Järvilehto: We have to see. We haven’t decided about that.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Alan Wake
« Odgovori #129 : 14. Prosinac, 2011., 20:34 »
Baci je u multiplatform ako nije problem.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

mupa

  • *
  • 66
Alan Wake
« Odgovori #130 : 14. Prosinac, 2011., 22:40 »
Potvrđeno je da će Alan Wake sljedeće godine u prvom kvartalu izaći i za PC.
Zajedno sa dva DLC-a The SIngal i The Writer.

http://www.eurogamer.net/articles/2011-12-14-alan-wake-pc-confirmed

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Alan Wake
« Odgovori #131 : 25. Prosinac, 2011., 18:21 »
Na službenom Alan Wake forumu pojavila se informacija da igra neće podržavati DX10 ili DX11 što je i razumljivo s obzirom na to da je igra rađena u DX9 enginu s konzolama na umu.

Citat: forum.alanwake.com/MarkusRMD
We have HDR/FP16 on PC. SSAO is in and like some other effects has some quality settings we can bump up with fast gfx cards. We have FXAA in American Nightmare 360 and it's entirely possible it'll make its way to Alan Wake PC

Yes, we have a DX9 engine, but it's a very advanced DX9 engine. You can do pretty much everything you want (even deferred rendering with MSAA some have said was impossible) apart from some special techniques like HW tessellation on shader model 3 if you have the performance.

Also, don't expect to hear that much from Remedy over the holidays - the team is taking a few days off as it's going to be a hectic Q1 for us with two game launches...

[IZVOR]
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Alan Wake
« Odgovori #132 : 21. Siječanj, 2012., 12:37 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Alan Wake
« Odgovori #133 : 11. Veljača, 2012., 13:34 »

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Alan Wake
« Odgovori #134 : 11. Veljača, 2012., 13:43 »
Kontrole mi djeluju previše konzolaški, kretanje i to  :wildboy:

Max Payne je imao najbolje izvedene kontrole od svih third person shootera ikad.
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9