HCL.HR

Alan Wake

  • 207 Odgovora
  • 47733 Hitova
Odg: Alan Wake
« Odgovori #135 : 11. Veljača, 2012., 23:50 »
1.3. izlazi igra za PC, sys req nije prezahtjevan pa cu uzet za pc umjesto xbox, hmm moram promislit 200kn je skuplja za pc vec xbox

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Alan Wake
« Odgovori #136 : 13. Veljača, 2012., 19:53 »
Alan Wake's American Nightmare Exclusive Mr. Scratch Trailer

Otkačeno, poslušajte što kaže na kraju videa.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Alan Wake problem ;(
« Odgovori #137 : 17. Veljača, 2012., 18:19 »
Imam veliki problem :( On glasi : kada udjem u igru alan wake posle par minuta igranja , max 2 tj. kada mi kaze da trebam krenuti prema svetioniku moj pc sam od sebe udje u power saving mode , ekran skroz pocrni i ne mogu nista da radi :( Inace ovo mi se desavalo i sa dirt 2 i dirt 3 igrama , ostalo sve savrseno radi... Moja konfiguracija pc je intel 2 core 4400 , 4 gb rama, 5750 ati ... Ostale stvari na pcu rade savrseno , da li neko ima ideju kako da popravim ovo i da napokon igram alan waka ko covek ipak sam to cekao 2 godine :)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Alan Wake
« Odgovori #138 : 19. Veljača, 2012., 02:45 »
Počeo i igrao kakvih dva sata, prestao sam jer me već jeza hvata. Grafički i atmosferički igra je fenomenalna. Sve je toliko dinamično da se stvarno svako malo naježim. Malo je kontrola Alana čudna, ali naviknuo sam se s vremenom. Jako pozitivni dojmovi i nisam imao pojma da je igra tako atmosferična. Trenutno se ne usudim nastaviti.  :wildboy:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Alan Wake
« Odgovori #139 : 19. Veljača, 2012., 02:48 »
jel zahtjevna? šta kažu forumi/mediji/općenito na tu temu, ako vi već imate neke mašine jake  :hiha:  :hiha2:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Alan Wake
« Odgovori #140 : 19. Veljača, 2012., 03:45 »
Malo mi trzuckala na full detaljima, na full hd rezi, pa sam smanjio malo neke detalje i sad skroz fino i glatko radi. A izgleda isto prekrasno.










Odg: Alan Wake
« Odgovori #141 : 19. Veljača, 2012., 09:04 »
Malo mi trzuckala na full detaljima, na full hd rezi, pa sam smanjio malo neke detalje i sad skroz fino i glatko radi. A izgleda isto prekrasno.
El znaš koliko igra traje? Čujem da nije baš dugačka... Htio bih proći u jednom dahu ;)

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Alan Wake
« Odgovori #142 : 19. Veljača, 2012., 10:24 »
Zaboravio sam na ovo skroz... znaci izasla je za PC? Jel bolje igrat gamepadom ili tipkovnicom i misem?

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Alan Wake
« Odgovori #143 : 19. Veljača, 2012., 10:32 »
Odigrao jučer 20-ak minuta (miš+tipkovnica) i kao što Cole gore kaže, kretanje je malo čudno i traži navikavanje.
Nisam probao, ali prepostavljam da je ugodnije igrat sa gamepadom (barem za ljude koji su naviknuti na gamepad).
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Alan Wake
« Odgovori #144 : 19. Veljača, 2012., 10:36 »
Ma stvar je samo sto kamera nikad nije centrirana iza lika, nego preko njegova ramena, ali moze se prebacivat s jedne na drugu stranu. Mis i tipkovnica skroz zadovoljavaju uvjete gameplaya. Evo probao sam na DS3-u (PS3 kontroler) i stvar savršeno funkcionira, dakle bez razmišljanja prebacite se na kontroler.  :ementaler:
« Zadnja izmjena: 19. Veljača, 2012., 10:54 Cole »

Odg: Alan Wake
« Odgovori #145 : 19. Veljača, 2012., 11:56 »
Oj i ja sam se isprepado kada sam igrao. Doduse ja sam sebi stvorio nesto slicnu atmosferu. Navecer u pola 1 izgasio sva svjetla upalio igru i isprepado se ko... :)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Alan Wake
« Odgovori #146 : 19. Veljača, 2012., 11:57 »
Ja jučer, tj. danas igrao od 1 do 4 ujutro, sa slušalicama na glavi na maximumu.  :D

Usro sam se. Pogotovo kad se nešto naglo desi ili nešto izleti. One ptice me usredu jebemu  :(

*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: Alan Wake
« Odgovori #147 : 19. Veljača, 2012., 20:43 »
moj pc ne može ovo pokrenut.  :wildboy:
mislim da ću kupit za xbox.
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

Odg: Alan Wake
« Odgovori #148 : 20. Veljača, 2012., 23:13 »
Igram na mediumu detaljima (ali 1080p) sve super, sve pet.
Prošao sam prvi chapter i sad me zanima koliko ih ima?
Postoje li neki dlcevi ili su oni već uključeni u pc veziji igre?
A ako postoje koji su?

Odg: Alan Wake
« Odgovori #149 : 21. Veljača, 2012., 11:33 »
PC verzija već pokrila troškove

U 48 sati.
Lijepo. Piratstvo ipak ne uništi baš sve.  :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9