HCL.HR

Batman: Arkham Knight

  • 351 Odgovora
  • 122020 Hitova
*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #300 : 28. Listopad, 2015., 23:02 »
Igra mi sad sa svim na high i s uključenim svim nvida gameworksima radi perfektno u 60 fpsa s povremenim padovima na 50-55 fpsa kad bude velike gužve.
Zaista sam sretan što su konačno popravili igru.
Sad još samo čekam sadržaj svog season passa.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #301 : 28. Listopad, 2015., 23:26 »
Zaista sam sretan što su konačno popravili igru.

Mnogi kažu da je ovo navodno i dalje nered...

Tip je reko da će dati patch notes, pa nemaju patch notes te su ovaj post nazvali patch notes; zna se šta je patch notes - ovo su patch notes

Dakle:
We are still working with our GPU partners to add full support for SLI and Crossfire. In addition, we are working with these partners to address stability issues on certain cards related to the latest drivers.
For Windows 10 users, we’ve found that having at least 12GB of system RAM on a PC allows the game to operate without paging and provides a smoother gameplay experience.

Oni pet mejseci nakon izlaska igre nisu sa AMD/Nvidiom sredili podršku za više kartica te kažu da za fluidan gameplay na WIn 10 treba 12 GB rama?

Tip je doslovno reko jednom šta ima problema i dalje da čeka sljedeći patch.... :kava:

A tip iz WBa trola ljude i lljepi ove vide po Steam forumu :hihi:



No ima i onih koji kažu da im radi bolje i sretni su :mrgreen:
« Zadnja izmjena: 28. Listopad, 2015., 23:46 doktor1 »

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #302 : 29. Listopad, 2015., 07:41 »
Bok, imam jedno mozda "glupo" pitanje, cuo sam za ovo ako kupis zadnji dio da dobijes i prethodne pa me zanima dali to vrijedi i ako kupis na g2a ili nekoj slicnoj internet stranici.
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #303 : 29. Listopad, 2015., 08:11 »
Koliko sam shvatrio to vrijedi za one koji su već ranije kupili igru. ALi trebalo bi vrijediti bilo gdje da ju kupiš.
Nisam baš gledao datume, a i nije mi privlačno kada imam već apsolutno sve Batman igre...

@doktor1

A ne znam, meni sad igra pošteno radi, ali imam i solidnu konfu.
i7 4790k
16GB DDR3
MSI GTX 970

Uz to da mi je Vram usage na 4GB - znači na maxu i nemam nikakvih problema.
« Zadnja izmjena: 29. Listopad, 2015., 08:37 Hrv4tin4 »

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #304 : 29. Listopad, 2015., 08:53 »
Ja sam bas planirao preci sve djelove a nemam niti jedan kupljen tako da ce mi ovo dobro doci, ja sam shvatio da tko kupi do 15.11 dobija sve..
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #305 : 29. Listopad, 2015., 08:54 »
Onda uzimaj, iako te svaki dio izađe sada cca 5€, no lijepo od njih što su se sjetili.
No moraš znati da nećeš ostale igre odmah dobiti nego do kraja godine, barem su tako javili.

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #306 : 29. Listopad, 2015., 09:17 »
Znam, najavili su ih za prosinac(bar su tako ovi likovi s youtube-a najavili), samo da dodu prije pocetka skolskih praznika.. :-)
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #307 : 29. Listopad, 2015., 09:18 »
Onda ćeš imati barem što za igrati. No savjetujem ti da onda pričekaš da ti dođu svi nastavci i kreneš ispočetka.

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #308 : 29. Listopad, 2015., 09:24 »
Tako sam planirao, uglavnom hvala na informacijama.
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #309 : 29. Listopad, 2015., 13:52 »
Rocksteady izgleda nista od mojih 46€ u vas dzep,citam jutros prvu vijest uz kavu  koja mi nije bas sasvim dobro sijela uz vijest "Batman: Arkham Knight ponovno izašao na PC-u i ponovno je pokvaren" na HCL portalu ,pa cu lijepo sutra u klubu popit lijepo tih cca 50€ i barem cu se zabaviti ko covjek.
Jako sam razocaran kao fan ali ovo necu kupiti. :wildboy:


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #311 : 31. Listopad, 2015., 22:18 »
Opa.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #312 : 02. Studeni, 2015., 13:45 »
Uopće ne razmišljam o toj opciji. Igra mi se sada čist lijepo vrti, a i imam skoro sve WB igre, pa tako i cijeli Batman serijal. Bila bi mi velika šteta da nemam i ovu igru u kolekciji!

Inače igra mi se polako počela sve više i više sviđati. Malo sam se poigrao sa skinovima pa sam si dotjerao Batmobile u plavo žutu boju koja mi je puno veselija od onog tmurnog tenka.
Misije su mi dosta zanimljive, iako se nalazim tek na samom početku.
Jedini minus je taj Season Pass za koji nisam dobio skoro pa ništa. Jedino Batgirl ima malo dužu "kampanju" dok sam ostale prešao za cca 10 minuta.

No sve u svemu igra mi je sada prirasla srcu. Čak mi se i Batmobile počeo polako dopadati. Jedino mi je žao što ne mogu izabrati Batmobile iz 90ih... Mislim, mogu, ali samo za utrke. Baš sam se želio voziti u onom lijepom Batmobileu :wildboy:

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #313 : 02. Studeni, 2015., 13:54 »
Malo sam se poigrao sa skinovima pa sam si dotjerao Batmobile u plavo žutu boju koja mi je puno veselija od onog tmurnog tenka.

Nebi mogo tako igrat nema šanse! Ova igra ima tmurni ozboljni ton, nije to NA NA NA NA NA




*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #314 : 02. Studeni, 2015., 13:55 »
Kako brutalno dobro i detaljno izgleda na ovim screenovima, ajmee.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9