HCL.HR

Batman: Arkham Knight

  • 351 Odgovora
  • 121964 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #195 : 29. Lipanj, 2015., 11:38 »
A jebiga, neznan kakav su drukciji batmobil mogli napravit da necemu sluzi osim voznji kroz grad, i pretvaranjem u tenka i napucavanju drugih...Bit je sta je tu, cisto estetski, da osjejecaj batmana bude potpun..

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #196 : 29. Lipanj, 2015., 11:40 »
Realno to je totalno nepotreban dio Batman Arkham serijala... Napravio je, doslovno, Ironmana od Batmana. Batman je čovijek s gadgetima i takav je bio od početka, a ovo forsiranje iz novih filmova je katastrofa :wildboy

Čemu sad Batmobil? Zašto onda nisu uveli i brod i letjelicu i motor?!? Glupranje, ovo više nije Batman nego neka retardirana TPS racing igra s elementima Batmana.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #197 : 29. Lipanj, 2015., 11:44 »
Ima istine u tome, al opet mora i batman napredovat, nova odjela novi gadgeti, sve ide naprid...Kroz nekih 20 godina bi stvarno i moga postat ironman...Al koliko toliko jos je to onaj stari batman, ilitiga covjek sisimis...Daleko najjaci i najrealniji superheroj...

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #198 : 29. Lipanj, 2015., 11:52 »
Mislim da bi bio puno više realan ako bi imao Batmobil, a ne Battenk. Ovo nije batmobil i ne znam zašto ga ljudi tako zovu... U orginalu batman nikada nije imao tenk i ovo me strašno razočaralo i stvarno, onaj komentar PCgamera, ako će biti DLC za maknuti to sranje iz igre prvi bi platio i 20$ samo da ga maknem jer on tu NE pripada....

Svaki pravi Batman fan će to prepoznati (osim klinaca koji nisu gledali orginalne serije, filmove i itd...). Upropaštavaju i batmana i Arkham serijal s dječjim glupostima :wildboy:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #199 : 29. Lipanj, 2015., 11:55 »
Sta da ti kazen koristi ga samo kad to igra trazi pod obavezno od tebe, a u ostalo vrjeme lagani glideing po gradu, zaboravi da battenk postoji i opet dobro...

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #200 : 29. Lipanj, 2015., 11:59 »
I bih, ali koliko sam čitao čak sve važnije boss bitke se vode u .... tenku!
I što onda reći... Čak i protiv likova koji su stvoreni za hand to hand, uostalom kad se Batman borio u tanku protiv svojih neprijatelja?!?! Istina, bilo je naganjanja, ali ne i završna borba...

Ako će to stvarno biti, odnosno je tako (molim Vjerana da nam potvrdi ili opovrgne ove iznesene tvrdnje) ja igri ne mogu dati više od 30/100 makar sam ju i prednaručio i planiram Season pass uzet... Ne mogu preći preko toga jer s time uništavaju sve.
Idući će nastvaka biti ko Mario Kart, samo što će ovaj puta tu biti race Batman protiv Jokera u sladoledarskom kamionu i ostalih u svojim autićima....

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #201 : 29. Lipanj, 2015., 16:37 »
A bokte, jel' ga pretjeruješ.
Batmobile možeš ignorirati dobar dio igre, osim dok se pojavljuje u određenim misijama gdje slijediš nečiji trag (pa ti tu ubace protivničke tenkove) te su tu relativno nespretne platforming misije gdje je istina, malo forsiran.
Al' i dalje je veći dio igre klasični Batman, barem ovo što sam vidio do sada.
The greatest teacher, failure is.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #202 : 29. Lipanj, 2015., 17:56 »
Gamespot je spomenuo u recenziji da te zadnja trećina igre više manje konstantno forsa da koristiš batmobil jer pokušavaju opravdati njegovo postojanje u igri.

Ne znam, meni je najveći problem igre combat. Nikada mi nije sjedao ovakav sistem, jednostavno nemam filing da sam Batman, i ne zabavljam se. Volio bi malo više izazova, brže takedownove, više šuljanja i korištenja tog fear factora. Skoro nijednom ti igra ne da da se osjećaš pametnim i da ti nekoliko načina riješiti nešto ili istražiti nešto. Mislim da bi to bilo zanimljivije, s manje neprijatelja, ali zanimljivijim combatom kada ga ima. Ne znam, ovo mi je već po četvrti puta ista igra po onome što vidim, očekivao sam nešto zanimljivije ovoga puta :hiha2:

Također, pitam se zašto ne možemo dobiti igru koja je puna ljudi, grad koji je živ, da imamo random pljačke i zločine koje rješavamo, da se iz njih razvija neka misterija ili veliki plan. Da nas bude briga za ljude koje štitimo i da zapravo nekoga štitimo a ne putujemo po gradu punom kriminalaca. Ne znam :kava:
« Zadnja izmjena: 29. Lipanj, 2015., 18:01 Kveki »

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #203 : 29. Lipanj, 2015., 19:05 »
Imam par sati u igri i to je Batman igra, neznam što svi pljujete po tome. Ako su vam performanse u banani j... ga u banani su, desilo se, pređite više preko toga. Igra što se tiče priče, side missions , itd je meni odlična. Ima više vizija Batmana i ovaj Arkham serijal je odličan, znam jer sam u DC svijetu već 24 od 28 godina života. Žalite se da je Batmobile tenk, šta bi trebao voziti Adam Westov batmobile, druga era drugačiji auto. I to odličan, barem meni. Pogotovo dok se pohvataju kontrole, bude čisti užitak vožnja u istome. I ne, igra se ne fokusira na Batmobileu, imaš opciju, vozit se ili glajdati. Pa ti biraj, ja nekako pol pol, i uživam. Neke misije zahtijevaju Batmobile, ali opet neke misije zahtijevaju Batclaw, neke nešto drugo....igra te tjera da koristiš sve. Igram Witchera, Battlefield 4, Driveclub i stvarno uživam u svemu, ali kad je Batman došao sve je stalo....GOTY za mene

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #204 : 29. Lipanj, 2015., 19:13 »
Zašto da ljudi pređu preko toga, što je PC verzija uklonjenja i poslana na popravljanje? Zašto bi se prešlo preko toga, ja nezz.  :hihi: :hihi:

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #205 : 29. Lipanj, 2015., 19:24 »
Shvaćam ja ljudi da je Batman vrlo popularan i voljen lik. Što se vidi iz dosta komentara i avatara korisnika. No pogledajte igru objektivno na trenutak. Volim i ja lika i njegov lore, pogledao i pročitao sam sve i svašta i stvarno volim DC stvari puno više nego Marvel.

No ova igra i formula su djelomično reciklaža, djelomično govno. Barem PC verzija. No ako i zanemarimo PC verziju, i kada bi maknuli ima Batman iz igre, ovo bi bila prosječna igra s dobrom atmosferom, osrednjim i pomalo zastarjelim combatom, nekim vrhunskim i nekim vrlo dosadnim mehanikama.
Po onome što sam vidio u priči, ponovo nije ništa značajno, zabavno, ali ne impresivno i vrlo emotivno ili pametno.
Side questovi su prolazni, dosta repetitivni.

Kao što sam već naveo grad je ponovo prazan, ponovo ga čistimo od zlikovaca. Nema nikakve napetosti, istraživanja. Batman lore je upravo u istraživanju, otkrivanju do kojih granica je Bruce spreman ići, tko će ga slomiti. Lore je o umiranju bliskih mu ljudi i posljedicama toga života, ali i o spašavanju civila. Tu je Batman sjajan, a toga u ovoj igri nema.

Je, zabavno je mlatiti hrpe negativaca i vidjeti neke vrlo poznate i voljene likove. No to nije poanta Batmana, a ovo je već četvrta igra koja nam to nudi. Kada je toga dosta i počnemo zahtjevati nešto bolje i zanimljivije, ili ćemo dati pass jer to je ipak Batman ? :kava:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #206 : 29. Lipanj, 2015., 19:28 »
Shvaćam ja ljudi da je Batman vrlo popularan i voljen lik. Što se vidi iz dosta komentara i avatara korisnika. No pogledajte igru objektivno na trenutak. Volim i ja lika i njegov lore, pogledao i pročitao sam sve i svašta i stvarno volim DC stvari puno više nego Marvel.

No ova igra i formula su djelomično reciklaža, djelomično govno. Barem PC verzija. No ako i zanemarimo PC verziju, i kada bi maknuli ima Batman iz igre, ovo bi bila prosječna igra s dobrom atmosferom, osrednjim i pomalo zastarjelim combatom, nekim vrhunskim i nekim vrlo dosadnim mehanikama.
Po onome što sam vidio u priči, ponovo nije ništa značajno, zabavno, ali ne impresivno i vrlo emotivno ili pametno.
Side questovi su prolazni, dosta repetitivni.

Kao što sam već naveo grad je ponovo prazan, ponovo ga čistimo od zlikovaca. Nema nikakve napetosti, istraživanja. Batman lore je upravo u istraživanju, otkrivanju do kojih granica je Bruce spreman ići, tko će ga slomiti. Lore je o umiranju bliskih mu ljudi i posljedicama toga života, ali i o spašavanju civila. Tu je Batman sjajan, a toga u ovoj igri nema.

Je, zabavno je mlatiti hrpe negativaca i vidjeti neke vrlo poznate i voljene likove. No to nije poanta Batmana, a ovo je već četvrta igra koja nam to nudi. Kada je toga dosta i počnemo zahtjevati nešto bolje i zanimljivije, ili ćemo dati pass jer to je ipak Batman ? :kava:

:thumbs:

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #207 : 29. Lipanj, 2015., 20:40 »
Zašto da ljudi pređu preko toga, što je PC verzija uklonjenja i poslana na popravljanje? Zašto bi se prešlo preko toga, ja nezz.  :hihi: :hihi:
Iz jednostavnog razloga, jer ne radi, nit će radit u skoro vrijeme. Čemu onda trošit živce, napravili su zajeb, maknuli su poluproizvod iz prodaje i sad glavni developeri rade na istom, a ne neki žnj studio koji je samo napravio loši port. :kava:

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #208 : 29. Lipanj, 2015., 20:44 »

Kao što sam već naveo grad je ponovo prazan, ponovo ga čistimo od zlikovaca. Nema nikakve napetosti, istraživanja. Batman lore je upravo u istraživanju, otkrivanju do kojih granica je Bruce spreman ići, tko će ga slomiti. Lore je o umiranju bliskih mu ljudi i posljedicama toga života, ali i o spašavanju civila. Tu je Batman sjajan, a toga u ovoj igri nema.


Po ovom vidim da nisi proveo ni par sati  u igri pa se čudim kako možeš govoriti da nečega nema, ili da svijet nije kakav treba biti =D> 

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #209 : 29. Lipanj, 2015., 20:55 »
Znam ja kakav je plot i što se sve događa, ali nije mi pretjerano zanimljivo ni emotivno. Jedno je raditi glupave stvari radi šoka, drugo je uspostaviti prave odnose među likovima pa ih onda razbijati i ostavljati utisak na igraču. Što mislim da je vrijeme da velike igre krenu raditi, kao što neke već rade.

Oprosti ali ovo nije ni približno pisanju jednoga kvalitetnoga Batmana. Moglo se puno bolje i puno više. Mogli su nam dati kao oproštajnu igru jedan sandbox i open world vrijedan Batman imena, gdje imamo osjećaj da čuvamo Gotham i njegove stanovnike. Ne prazne ulice. Dali su nam samo još jednu igru u serijalu, drago mi je da je to tebi dovoljno. Meni nije.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9